×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 12-метров кръст с Христос издигнаха в Елин Пелин
  • Хванаха шофьор на „Хемус” с положителни проби за алкохол и наркотици
  • Разпети петък е - Денят на Христовите страдания
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Извънземната" приятелка на Митко Динев: Да, аз така си изглеждам! Какъв ви е проблемът?!


06 Декември 2016, Вторник, 08:10 ч.

Излезе с най-голямото клише, че "лоша реклама няма"


Танцьорката Мартина Петрова, която стана известна благодарение на HotArena в свое интервю, хвърля светлина върху въпроса защо изглежда така нелепо и потресаващо в предаването „Часът на Милен Цветков“. Самата тя не вижда нищо лошо в нападките срещу себе си в социалните мрежи. „За мен лоша реклама няма, всеки скандал води след себе си известност. За мен драма няма!“.

Мартина отрича да е упреквала фризьора и гримьора за начина по който изглежда от телевизионния екран:

„Не упреквам никого! В този час и в този момент съм изглеждала така. Драмата се създава от останалите. На снимката на корицата на „Плейбой“ съм аз. Тази, която се разпространява във фейсбук, отново съм аз, както и при Милен Цветков. Навсякъде съм аз, във всичките ми варианти“, уточнява танцьорката.

В интервюто Мартина говори за себе си като за втората Мадона, която е приела съдбата си да бъде популярна, с тази разлика, че ще й трябват още няколко живота, за да се докосне до славата. „Популярните личности са популярни, за да ги коментират“, важно заключава Петрова.

Мартина не подминава и темата за милионерския син Димитър Динев, с когото е имала интимни преживявания срещу малка почерпка. Ето какво казва тя за слуховете за неговата обратна сексуална ориентация.

„Смея да твърдя че познавам доста добре Димитър, били сме в общи компании. Неговата ориентация е към нежния пол, през времето може да е имало такъв момент, не знам. В светлината, в която аз го познавам аз, не е гей, той е хетеросексуален“, категорична е Мартина.

В категории: Лайфстайл


7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Славчо Жеков Ярето
06.12.2016 20:24:44
0
3
Tva e "Hermafrodita" xaxhxa ei mindil mitio pishtoa data ibe ,ae che otiwam da povrashtam bahti izrodcheto taz dane e s nqkav sindrom e xaxha
6.
Всеки има право на личен избор
06.12.2016 18:13:55
1
3
"Всеки има право на личен избор - включително и да живее живота си по погрешен за другите начин!... "
5.
Тя
06.12.2016 15:42:04
1
7
Като са я снимали за плейбой дали е била с чувал на главата?
4.
Hre
06.12.2016 14:19:45
0
14
Че той моя шаран е по красив УЖАС
3.
e
06.12.2016 14:00:47
1
15
подхожда на диневи като цяло !!! ХАХАХАХАХА травестити
2.
майко мила
06.12.2016 13:59:37
0
14
това траверс ли е бряяяя ора.
Малий кви джуки,малий ква женска красота.
Ебаси и джуките...ебаси и траверса...ебаси и грозотията
1.
елена
06.12.2016 13:49:18
0
23
УЖАС !!!!!!!!!!!!! ПОРЕДНАТА КУРВА НА ЕКРАН!!!!!!!!!СТИГА СТЕ ГИ ПРАВИЛИ ПОПУЛЯРНИ,ЧЕ ЧОВЕК ГО Е СТРАХ ДА МИНЕ КРАЙ НЯКОЕ УЧИЛИЩЕ !!!!!!!!!!ЛИ ДА ВЛЕЗЕ В ЗАВЕДЕНИЕ ДА ПИЕ КАФЕ !!!!!!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Русалки изкушават влюбени на плаж, водолаз-сватовник крие златни пръстени Русалки изкушават влюбени на плаж, водолаз-сватовник крие златни пръстени Дават ми бижута, за да ги оставям под водата, но се е случвало да не идват да си ги вземат, разказва Владимир Най-хубавите яйца боядисаха в морето край Царево Най-хубавите яйца боядисаха в морето край Царево Зам.-кметът по културата Мария Димитрова разкри защо единственият фар-скулптура на тракийска богиня е с вдигнати ръце „Българският папа“: Историята на Йоан XXIII, започнала в София „Българският папа“: Историята на Йоан XXIII, започнала в София Преди да бъде избран за глава на Ватикана, Анджело Ронкали е живял в България Атанас Пъчков зарадва жители на община Средец за Великден Атанас Пъчков зарадва жители на община Средец за Великден С около 300 яйца и 200 козунака той напомни, че празниците са време за споделяне, доброта и обич Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Ако сте „само за единия секс“, трябва да сте убедени, че никоя от двете страни няма да се влюби Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Инцидентът е станал на кръстовищата на булевардите "Александър Стамболийски" и "Вардар" 18 знака, че женската ви енергия е блокирана 18 знака, че женската ви енергия е блокирана Сравнявате се с мъжете 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет Дали сте сред тях Температури до 25 градуса, но не без изненади – виж какво време ни чака Температури до 25 градуса, но не без изненади – виж какво време ни чака Националният институт по метеорология и хидрология е готов с прогнозата за Великден и дните до 24 април - Светли четвъртък включително Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време С ябълки, моркови и малко лимонада стават ето такива вкусотии - пухкав кекс с ябълка и моркови
Украинците загубиха и Олешня в област Курск, а руснаците напредват към Суми и надеждата за мир се изпарява Украинците загубиха и Олешня в област Курск, а руснаците напредват към Суми и надеждата за мир се изпарява Дългът на САЩ пък си расте и докато не се обърне тенденцията, ни чакат невесели вести от Вашингтон, коментира проф. Николай Витанов Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Заповедта е издадена две седмици преди ресорният зам.-министър Тодор Чобанов да коментира пред ситуацията с НИНКН Няма да повярвате какво ще прави Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман Превъртяха футбола Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Върхът на интелектуалната активност на човек е около 70 години, когато мозъкът започне да работи с пълна сила Изтече предложението на САЩ за мир в Украйна Изтече предложението на САЩ за мир в Украйна По време на срещите представители на САЩ заявиха пред европейските си колеги, че целта им е да постигне пълно прекратяване на огъня в Украйна в рамките на няколко седмици Снежна буря удари Франция, Швейцария и Италия, има жертви Снежна буря удари Франция, Швейцария и Италия, има жертви В Италия 92-годишен мъж беше открит мъртъв от пожарникари в наводнения си дом в северната част на област Пиемонт Тези три зодии да внимават Тези три зодии да внимават Изразяваме себе си, по-директни и смели сме, но някои зодии трябва да са много внимателни, това може да доведе до повече конфликти Коя ще е новата му жертва Коя ще е новата му жертва Новината издаде нейната сестра Айлин, която пусна снимка в социалните мрежи. Те са били заедно на парти в елитен хотел в Пловдив Защо мъжете се държат противоречиво Защо мъжете се държат противоречиво В началото на едно ново запознанство всеки се опитва да отгатне как го възприема другият, но мъжете понякога се държат много противоречиво и може би вината не е само у тях
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня - Обичаш ли да четеш?
- Много!
- Какво най-много обичаш?
- Най-вече менюта...
Виц на деня Виц на деня - Мамо, ще ми помогнеш ли с домашното?
- Разбира се!
- Добре... какво е интеграл?
- Айде виж баща ти, че сега ще готвя...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е общото между мързелив музикант и мързелив любовник?
- И двамата не си мърдат пръста!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори