×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • В четвъртък ще бъде спряно движението по Дунав мост при Русе
  • Откриха изчезнал човек в Рила планина след мащабна акция с дронове и шейни
  • Бюджетът за 2025 година е обнародван в „Държавен вестник“
  • Александър Лукашенко встъпва в длъжност за седми мандат като президент на Беларус
  • Пореден ден на протести в Турция заради ареста на Имамоглу
  • Празнуваме Благовещение - ето кой има имен ден
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кучешка глутница всява паника в „Меден рудник“


Кучешка глутница всява паника в „Меден рудник“
От 4 дни до паркинга между блоковете 412 и 411 в ж.к. „Меден рудник“ гние трупът на котка, разкъсана от улични кучета. Възрастни хора разказват зловещи истории
14 Ноември 2016, Понеделник, 10:56 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Сега псетата разкъсват котки, а като падне сняг, ще ядат хора, предупреждават възрастни дами от блока, до който бе застрелян Голямата Рижа, а 69-годишен мъж почина след зверски побой


Страх тресе хората от блок 412 в бургаския жилищен комплекс „Меден  рудник“, след като кучешка глутница разкъса четири котки, разказаха те пред Флагман.бг.

Псетата се появяват в четири часа през нощта. Движат се по пет и вдигат ужасен шум. Не може да се спи. Преди три дни разкъсаха котка. С няколко съседи от входа я хранехме, а зверовете я убиха“, сподели пред наш репортер 65-годишна дама, пожелала анонимност.

Сега кучетата разкъсват котки, а падне ли сняг, ще ядат хора, добавя нейна съседка.

Близо час клетото животно ревяло докато издъхне. Две седмици преди това пред осми вход бе намерен трупът на красиво коте.

„Преди имаше много котки, но вече няма. Една по една изчезват“, разказва Таня.

Хората от блок 412 треперят от страх да не би кучетата да им се изпречат на пътя.

„Страхуваме се повече за децата и внуците си. Ако се прибират късно, а тези зверове ги нападнат, може да ги разкъсат“, споделят хора от блока.

На дънера на фиданка до входа, където те живеят, стои забит с ръждясали пирончета некролог. Преди три години там бе убит 69-годишният Иван Господинов. Техен съсед с биполярно разстройство го блъскал с юмруци докато диша. На метри от блока бе застрелян и Голямата Рижа.

Зловещи истории разказват бабите от блок 412. Те се надяват кучетата да бъдат прибрани в приют преди някой да пострада.

В категории: Бургас


Ще е булка
Ще е булка 25/03/2025, Вторник 19:24 0
Пак показа класа
Пак показа класа 25/03/2025, Вторник 19:21 0
Флагман.БГ Каза за Рачков Каза за Рачков 25/03/2025, Вторник 18:33 0
Почина легендарен спортист
Почина легендарен спортист 25/03/2025, Вторник 18:19 0
Флагман.БГ Животът му бе изпълнен с драматични обрати Животът му бе изпълнен с драматични обрати 25/03/2025, Вторник 18:11 0
Мъж под чехъл
Мъж под чехъл 25/03/2025, Вторник 18:08 1
Почина Сашо Петков
Почина Сашо Петков 25/03/2025, Вторник 17:50 0
7
Коментара по темата
7.
ujas
14.11.2016 18:35:33
0
0
ujas
6.
Иван
14.11.2016 16:49:24
0
3
А какво ще направиш на котката заразила същото това твое дете с един куп много по-страшни болести, докато го храни и гушка, щото видиш ли е много миличко.
Общината да вземе да се погрижи за тези въшлясали котки из целия град, че от как прибират кучетата, котките превзеха града.
5.
До Петър Ангелов
14.11.2016 12:14:33
1
4
Не знам кой е тесногръд, но ако някое псе ми налети на детето ще го разфасовам, а ти после ела да ми обясниш дали съм тесногръд.
4.
Az
14.11.2016 12:13:20
1
3
И какво правим сега? Ако някой им посегне се появяват сума защитници на животните, а хората? А децата? Да си ги ловят и да си ги прибират по домовете всички заблудени души от четири лапи.
3.
az
14.11.2016 09:55:44
11
6
абе трепете ги тия гадни псета и толкова.и да не си бяхте зимали жилища в това гето медно курниково дето са само бедни селяндути от ямбол,слийен и йелхуву
2.
Петър Ангелов
14.11.2016 09:26:31
9
7
Вие луди ли сте бе? Тесногръди пенсионери! Щели да ви разкъсат.
1.
Иван
14.11.2016 09:04:39
9
7
Приберете кучетата, та да ви изядат после бълхите от котките.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Каза за Рачков Каза за Рачков Веско Маринов направи комплимент на комика Виц за националите изби рибата: Влизат момчетата в известен магазин и... Виц за националите изби рибата: Влизат момчетата в известен магазин и... Шегата почти звучи като реалност Животът му бе изпълнен с драматични обрати Животът му бе изпълнен с драматични обрати В последното си интервю той споделя, че е видял самата смърт - била като грозна жена  Бургаски стоматолог задържа здравни книжки и отчита съмнително лечение Бургаски стоматолог задържа здравни книжки и отчита съмнително лечение Пациентка твърди, че лечението, вписано в книжката ѝ, никога не е било извършено. От РЗОК започват проверка Мъж под чехъл Мъж под чехъл Пита жена си за всичко Бургас с рекорден ръст на студентите през 2025 г. Бургас с рекорден ръст на студентите през 2025 г. Пътят за утвърждаването ни като университетски град е дълъг, с много невидима работа, но усилията си заслужават, каза кметът Димитър Николов Защо котките са най-добрите домашни любимци за много хора Защо котките са най-добрите домашни любимци за много хора Гaленетo нa кoткa мoже дa пoмoгне зa пoнижaвaне нa кръвнoтo нaлягaне Тези пишман-майстори се хилят като идиоти, след като предизвикаха пожар в апартамент Тези пишман-майстори се хилят като идиоти, след като предизвикаха пожар в апартамент Невнимание от майсторите на снимката при жилищен ремонт на трети етаж, предизвика пожар в апартамента под него и причини тревога у съседите в целия вход Спечели Гласът на България, но понесе тежък удар Спечели Гласът на България, но понесе тежък удар Изключиха е от Консерваторията  Почина Сашо Петков Почина Сашо Петков Той беше дългогодишен конфедерален секретар на Конфедерацията
Ще е булка Ще е булка Леердам каза "да" на Пол Пак показа класа Пак показа класа Григор е 1/4-финалист в Маями, турнирът е за 1000 точки при трофей Край на войната в Черно море! САЩ, Русия и Украйна се споразумяха, но... има нюанси Край на войната в Черно море! САЩ, Русия и Украйна се споразумяха, но... има нюанси От Кремъл обявиха, че ако няма отмяна на санкциите срещу банковия и хранителния сектор, няма да бъде прекратен огъня Беше на върха на славата, а сега е в затвора Беше на върха на славата, а сега е в затвора Робиньо е зад решетките Почина легендарен спортист Почина легендарен спортист От този свят си отиде Хуан Агилера Защо ЕС мрази точно този европеец? Защо ЕС мрази точно този европеец? Герт Вилдерс е кошмарът на брюкселския елит – европеец до мозъка на костите си, но неудобен, непокорен и твърде… нормален Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Доналд Тръмп каза пред репортери в Белия дом, че не знае за случилото се Голям талант загина при тази катастрофа Голям талант загина при тази катастрофа Медии в Португалия изнесоха подробности и информираха, че Мартинс се е преобърнал няколко пъти с автомобила си, който се е забил в бетонната стена на тунела "Ковело" Върна се при богатото си възрастно гадже Върна се при богатото си възрастно гадже Даниела е най-меркантилната участничка във формата  Инфаркт уби директора на Samsung Инфаркт уби директора на Samsung "Той почина от сърдечен арест", заяви говорител на дружеството
Делян Пеевски Делян Пеевски Няма да допусна България да се превърне в държавата на абсурдите Виц на деня Виц на деня - Кога ще е готова поръчката ни?
- Не знам точно.
- Кажете грубо.
- Не знам, да ти е*а майката!
Виц на деня Виц на деня - Ленче, отивам до кръчмата, облечи си балтоня.
- И мен ли ще вземеш?
- Не ма, спирам печката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Чисто технически, смартфонът е вградената черна кутия на живота ви.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори