×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Главният прокурор поиска сваляне на имунитета на Марио Рангелов
  • Прaвocлaвният cвят днec oтбeлязвa eдин oт нaй-вaжнитe дни в Cтрacтнaтa ceдмицa - Вeлики чeтвъртък
  • ЕС се отказа от идеята да забрани вноса на руски втечнен газ
  • Жан-Клод Ван Дам желае да посети Русия и да стане посланик на мира
  • Поне 50 загинали и над 100 изчезнали в трагедия с лодка в Конго
  • Арестуваха пиян актьора Хайли Осмънт в американски ски курорт
  • Близо 1000 патрула ще са на терен в пиковите часове на празниците
  • Депутатите гласуват втория вот на недоверие към кабинета "Желязков"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кошмар! Две жени и 8-годишно дете пометени на пешеходни пътеки в Бургас


Кошмар! Две жени и 8-годишно дете пометени на пешеходни пътеки в Бургас
Една от жените и момиченцето са настанени в болница
11 Октомври 2016, Сряда, 00:53 ч.

Два инциндента с пешеходци са станали в рамките на 5 минути на различни места в града


Безразсъдни шофьори пратиха в болница две жени и дете само в рамките на 5 минути. Двата инцидента са станали независимо един от друг, на различни места в града, но резултатът е един и същ – пострадалите са в болница.

Около 19.35 часа вчера на кръстовището на бургаските улици "Христо Ботев" и "Княз Борис", лек автомобил. "Сеат Толедо", с бургаска регистрация, управляван от 27-годишния Р.Т. от Бургас при извършване на ляв завой, отнема предимството и блъска пресичащите по пешеходна пътека жена и дете – А.П., 44-годишна и Т.Т., 8-годишна, и двете от Бургас. Пострадалите са отведени в УМБАЛ – Бургас. А.П. е прегледана и освободена за домашно лечение, а 8-годишната Т.Т. е настанена за лечение в отделение "Неврохирургия" с диагноза "комоцио", без опасност за живота.

Другият инцидент е станал само 5 минути по-рано, около 19.30 ч. на бургаската улица "Захари Стоянов" в района на пешеходната пътека до магазин "Кауфланд" в "Меден Рудник". Лека кола "Нисан Микра", с бургаска регистрация, управляван от 41-годишната М.З. от Бургас отнема предимството и блъска пресичащата по пешеходната пътека жена – К.Н., 28 годишна от Бургас, която е настанена за лечение в отделение "Хирургия" с фрактура на 11-ребро и събрана кръв в гръдния кош, без опасност за живота.

В категории: Крими


16
Коментара
Флагман.БГ Плати огромна сметка Плати огромна сметка 17/04/2025, Четвъртък 20:33 0
Голям трилър в "Ергенът"
Голям трилър в "Ергенът" 17/04/2025, Четвъртък 20:20 0
Направи гръмко признание
Направи гръмко признание 17/04/2025, Четвъртък 20:03 1
Флагман.БГ Взрив в "Ергенът"... Взрив в "Ергенът"... 17/04/2025, Четвъртък 19:40 0
Каза тежката си дума
Каза тежката си дума 17/04/2025, Четвъртък 19:24 0
Флагман.БГ Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 18:33 1
Унгария забрани гей парадите
Унгария забрани гей парадите 17/04/2025, Четвъртък 17:35 1
16
Коментара по темата
16.
Прокурор
14.10.2016 23:02:42
0
1
Онзи корумпираният прокурор Ангел Георгиев може да изкара шофьора жертва ако му се плати.
15.
Ама сте едни
12.10.2016 15:10:03
2
4
Аман от хейтъри на сайта,на кмета ,ка правилата ,изобщо на цялата държава.Мега малоумниците сте .........статията е за едно вие пишеде за на баба Злата шурито ....Какво общо имат надлезите ,нито са блъснали някой там нито имат нощо с катастрофите като цяло.И като сте крадливи ,да няма да им работят асансьорите ,не охрана да се сложи ,да се понаучите на култура и морал трябва.
Това българско племе ,добре ,че и цигани живеят в него та да има с кой да се оправдаваме ....
14.
Ебливата софиянка
12.10.2016 13:01:40
1
10
Тази снимка е в квартал Дружба 1 в София.Изключително тьпа и непрофесионална статия.Селяндури.
13.
бургас
12.10.2016 12:53:42
5
2
Абе да ги запукат с глоби над 1000 лв тогава ще ги видем дали ще испревсрват.
12.
до 9
12.10.2016 12:19:02
5
11
Имам само една забележка- не великия митко ,а Крадливия Митко.Лично аз напуснах работа,защото няма как да стигна до работното си място- не мога да изкача това безумие наречено "пасарелка"- 7 месеца асансьора не работеше. Не мога да си позволя да ходя на работа с такси. За хора ,които са трудно подвижни това съоръжение е равнозначно на изолация . Не един или два пъти съм отправяла апел към чичо Крадьо- нито веднъж не ми отговори- защо не сложат стражар до асансьора-щото оправданието беше,че вандали са откраднали нещо си. Затова гласувайте за крадливите общинари и още такива откачени измишльотени ще красят града ни.
11.
Не
12.10.2016 12:09:04
6
15
Здравейте, от две години живея в Бургас и съвсем открито мога да кажа, че шофьорите, спазващи правилника са изключително малко. Идвам от голям град и никога не ми се е случвало инцидент. За две години тук се разминах на косъм от инцидент на пешеходна пътека само десет пъти. Мисля, че и шофьорите трябва да внимават повече. Аз съм на 40 гофини и вече имам опит, но децата ни все още не. Пазете ги. Утре може да пострада вашето дете!!!
10.
Кат
12.10.2016 10:56:06
11
17
Трябва ли да се глобяват пешеходци пресичащи пешеходна пътека говорейки по мобилен телефон??? Че като ги лапнат тези телефони като някой камикадзета са
9.
замислете се
12.10.2016 10:42:36
7
17
Абе нали великия митко ви направи надлези ,защо не си ги ползвате ? С ВАШИТЕ ПАРИ ВИ ГИ НАПРАВИ .

Е ся, били неудобни с пространство между стълбите като се качваш и слизаш , нямало прозорци или парапети да се държиш горе по правата пътека . АСЪНСЪОРА НЕ РАБОТИЛ .Хайде сега капризи .За говеда като вас които само мрънкате, а не протестирате срещу грабежите ,толкова заслужавате .
8.
Da
12.10.2016 10:13:33
2
16
Ако когато е залено за пешеходците си е само зелено за тях без да минават коли няма да има блъснати. Така е в цивилизования свят. Сигурността е на първо място. Специално на Хр. Ботев и Кн. Борис съм виждал вече поне 5 блъснати пешеходци. А светофара там е от година може би.
7.
!!!!
12.10.2016 10:05:16
1
13
Когато става въпрос за опасност за живота(като пресичане на пътно платно),не може СЛЯПО да разчиташ на "предимство"!!!
6.
Д
12.10.2016 09:58:56
5
18
100% от случаите е отнето предимство и е на пешеходна пътека! Нямаме култура никаква! За къде се бърза!? Виж ако има разстройство ... разбирам
5.
do 2
12.10.2016 09:55:55
2
17
Напълно подкрепям написаното как се кара ,но си забравил/а да напишеш как се пресича!
4.
Y
12.10.2016 09:50:18
11
20
В 99% от случаите, ударените са ЖЕНИ!
в останалият 1% ....шофьорът е жена!
3.
1488
12.10.2016 09:34:13
1
22
Пускат снимка от София защото са неграмотни, малоумни репортери. Също така копират и пастират от други сайтове без тяхно знание и без да пишат източника под статията. Кой ли ден ще ги осъдят. В тази пародия на сайт 80% от новините са copy/paste, а останалото което е писано от тях е с по 20 правописни грешки в статияга и по 3 правописни грешки в заглавието. Няма такива неграмотни малоумници като флегман.
2.
Х
12.10.2016 09:28:28
6
27
Не се научихте бе! В населено място се кара бавно и внимателно!!! Не знаеш кой от къде може да ти изкочи! Като се качат на коли и забравят, че и те понякога са пешеходци... манталитет...
1.
От Бургас
12.10.2016 09:28:20
0
25
Защо пускате снимка от София? Поне напишете, че е илюстративна!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Направи гръмко признание Направи гръмко признание Фарниев отклонява оферти на държави, за да остане треньор на ЦСКА Подарък ли е за БСП и Путин отказа да продадем реакторите на Украйна? Подарък ли е за БСП и Путин отказа да продадем реакторите на Украйна? Така защитаваме националните си интереси, уверява Жельо Бойчев и доказва, че аргументите за отхвърляне на проекта за АЕЦ „Белене“ са неактуални  Каза тежката си дума Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Ето защо Департаментът на САЩ анулирал субсидия от 1,7 млн. долара за дигиталната програма за медийна просветност Be MediaWise в България Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... От централата по борба са категорични, че Ганчев е в миналото й като фактор! Той обаче е финансов благодетел на ЦСКА, а "армейците" при мъжете в борбата май са най-силният клуб в страната изобщо За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие Така децата ще почиват от 1 до 6 май включително Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година След мащабната работа през последните години в ж.к. „Възраждане“ и Централната градска част, обновяването на ключови улици продължава с пълна сила Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Следващата седмица валежите ще са интензивни, с гръмотевици Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Той и тийнейджърът, които били на гости вчера в дома на убития Атанас, са имали предходен конфликт с него
Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Унгария забрани гей парадите Унгария забрани гей парадите С нова поправка в Конституцията официално се забраняват публични събития, организирани от ЛГБТ+ общности Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Все повече университети в САЩ се обявяват срещу действията на администрацията 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив Пробите за алкохол и наркотици на двамата участници са отрицателни Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Безконтролната миграция не е обикновен проблем, тя е срив на държавността Жена избяга гола от истински ад  - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Жена избяга гола от истински ад - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Тунизиец без документи е арестуван за бруталното сексуално насилие Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Приемният ден ще се състои на 23 април 2025 г. (сряда) от 16:00 до 18:00 ч. ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти Въпреки спада с 38% на незаконните влизания на мигранти в ЕС миналата година до най-ниското ниво от 2021 г. насам, имиграцията остава изключително чувствителен въпрос сред 27-те държави-членки на блока Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Дори да имат сертификат, няма да бъдат признати като дами Какво крие тази кифла от Ергенът Какво крие тази кифла от Ергенът Имала е връзка с милионер и 4 пластични операции
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня Първа сутрин след сватбата.
Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!
Виц на деня Виц на деня Апетитът идва с яденето! А зверският апетит - когато си на диета. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори