×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • МЕЧ ще внесат в четвъртък вот на недоверие заради корупция
  • Земетресение с магнитуд 5,8 по Рихтер разтърси североизточния тайвански окръг Илан
  • 24-часова стачка в Гърция, летища, пристанища и обществен транспорт спират работа
  • Над 60 са вече жертвите на рухналия покрив на нощен клуб в Доминикана
  • 20 загинали при пожар в старчески дом в Китай
  • САЩ налага на Китай мита от 104%
  • 35% от тежкотоварните автомобили преминават с превишена скорост край Телиш, установи проверка
  • Държавата да осигури склад за съхранение на машините за гласуване, предлага ЦИК
  • Парламентът ще промени съставите на постоянните комисии
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стоянка Мутафова е на легло!


11 Октомври 2016, Вторник, 23:57 ч.
Източник: Блиц.бг

"Не знам умора ли е, или трудно се справям с часовата разлика, но нещо ме боли главата, а като че ли говоря и носово", призна актрисата


Грип тръшна великата актриса Стоянка Мутафова, която преди дни се прибра в България след грандиозно месечно турне в Канада и САЩ, пише "България Днес".

"Не знам умора ли е, или трудно се справям с часовата разлика, но нещо ме боли главата, а като че ли говоря и носово. Дала съм си почивка само три дни да лежа, после скачам и пак се почва. Не искам дълго да си седя вкъщи, повече ме изморява това, отколкото работата", сподели Мутафова.
Само преди дни тя се завърна от турне отвъд океана, където игра пиесата "Госпожа Стихийно бедствие" в компанията на Ирен Кривошиева и Николай Атанасов-Шуши.

"Във всяка зала, в която се появявахме, всички ставаха на крака! Едни неистови аплодисменти, едно чудо. Разплакаха ме хората там, толкова са зажаднели да чуят и видят български артисти", обясни с умиление Стоянка.

94-годишната актриса е категорична, че отдавна не е играла с партньорка като Ирен Кривошиева.

"Изобщо не ни беше трудно да си паснем. От началото се сработихме. Не ми липсва Адриана Андреева", каза Стоянка, която малко преди тръгване за Канада и САЩ смени бившата си колежка с Кривошиева. "От няколко дни си мисля, че с Ирен бихме изиграли и още няколко неща заедно. Играе ми се пак с нея. Ще мислим по въпроса", казва още Стоянка.

Като се окопити и си почине, Мутафова ще мине отново на пълни кръвни прегледи, както и такива за сърцето, за да се види как й се е отразило пътуването.
"Пиех някакви лекарства за разреждане на кръвта ли беше, за сърцето ли, не знам. Сега може да ми променят схемата. Но иначе съм добре, пишете, че не съм се отказала от сцената. Още ми се работи", сподели през смях голямата ни актриса.

В категории: Здраве , Животът


7
Коментара
Шок в Биг Брадър...
Шок в Биг Брадър... 09/04/2025, Сряда 21:49 0
Трагедия в Кюстендил
Трагедия в Кюстендил 09/04/2025, Сряда 21:24 0
Мъж шофира безобразно в...
Мъж шофира безобразно в... 09/04/2025, Сряда 20:49 0
Страхотна вест за Надал
Страхотна вест за Надал 09/04/2025, Сряда 19:40 0
7
Коментара по темата
7.
Комунист-Идиот
14.10.2016 17:14:34
0
0
До 2 Не говори така моето момче или миомиче.Вероятно не познаваш таланта на тази велика Актриса.
6.
Flegmin
12.10.2016 08:08:18
0
1
Dano da lajesh kakto obiknoveno praish shtoto tova e edna ot nai velikite bg aktrisi !
5.
Аззз
12.10.2016 07:47:38
0
11
До пост-2...ти моето дете,може би 13-14год.л...о,знаеш ли коя по-точно е тази жена?
Стой си на таблета или телефона и не си отваряй много тъпата уста.
Когато достигнеш нейния талант и успех тогава имаш право да коментираш.
Но като ти гледам простоватия език,може би ще си останеш едно тъпо копеле.
4.
Петър Ангелов
12.10.2016 00:05:07
1
12
Оздравявай и пак да ни радваш на сцената
3.
до 2
11.10.2016 23:54:21
0
20
Мълчанието е злато! Трудно се спори с простак...
Олекна ли ти, сине майчин, като си изплю репертоара скрит зад нечий псевдоним?
2.
ДЪРТА КУРВО
11.10.2016 22:57:26
28
1
ПУКАЙ ПО БЪРЗО И БЕЗ ТОВА СИ БЕЗДАРНА И НЕКАДЪРНА.
1.
Gh
11.10.2016 22:25:49
22
2
Такава мъка е да гледаш спектакъл с нейно участие...Трудно се движи,горката! Да се спре вече, измъчва и себе си и зрителите!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Стълб падна върху ресторант до оживена спирка в София Стълб падна върху ресторант до оживена спирка в София От общината съобщиха, че най-вероятната причина за инцидента е корозия Седем арестувани за романтични измами Седем арестувани за романтични измами Полицаите иззеха златни накити и около половин милион лева Магията на Лазаровден завладя децата от ,,Раковина” Магията на Лазаровден завладя децата от ,,Раковина” Малките изпълнители от група ,,Морски звезди” вложиха сърце и душа във всеки танц От АПИ с предупреждение за "Хемус" От АПИ с предупреждение за "Хемус" Ето подробности Сълзи в съда след доживотна присъда! Убиецът на Ангел обаче ще обжалва Сълзи в съда след доживотна присъда! Убиецът на Ангел обаче ще обжалва Адвокатът на Никола Райчев заяви, че нямало умисъл и се надява момчето да получи по-леко наказание на следващата инстанция Трагедия в Кюстендил Трагедия в Кюстендил Мъж почина в паркирана кола Мъж шофира безобразно в... Мъж шофира безобразно в... Пазарджишко 16-годишно момче скочи от четвъртия етаж пред очите на съучениците си 16-годишно момче скочи от четвъртия етаж пред очите на съучениците си Младежът е получил тежка травма на гръбначния стълб и на двата крака Трагедията с 12-годишната Сияна предизвикана от превишена скорост? Трагедията с 12-годишната Сияна предизвикана от превишена скорост?  Оставки в АПИ след смъртта на момичето Слабо земетресение в Добрич Слабо земетресение в Добрич Трусът е на дълбочина 13.2 км
Шок в Биг Брадър... Шок в Биг Брадър... За знаменитости Предлагат 275 милиона евро за него Предлагат 275 милиона евро за него Ямал е богатство във футбола Доналд Тръмп обяви пауза на митата Доналд Тръмп обяви пауза на митата  Тя е 90-дневна и е за над 75 държави Страхотна вест за Надал Страхотна вест за Надал Любимата му е бременна отново ЕС отговори на удара, въвежда мита и инфлацията се вдига ЕС отговори на удара, въвежда мита и инфлацията се вдига Компанията заяви, че всички мита, наложени от Тръмп, ще бъдат платени от самите американци, пише Newsweek  Прави изненадващ ход Прави изненадващ ход Скалата става писател Бъдещ зет избяга с тъщата и парите за сватбата Бъдещ зет избяга с тъщата и парите за сватбата Бегълците взели със себе си и златни бижута Китай повишава митото за САЩ до 84% Китай повишава митото за САЩ до 84% Тръмп твърди, че много държави са готови да го целуват отзад за търговия AfD повежда в Германия - антиимигрантската партия вече е №1 AfD повежда в Германия - антиимигрантската партия вече е №1 Докато либералните елити правят "санитарни кордони" около АзГ, народът е подкрепя все повече Щраус клъвна Борис Джонсън в парк в Тексас (ВИДЕО) Щраус клъвна Борис Джонсън в парк в Тексас (ВИДЕО) "Твърде смешно, за да не го споделя", казва съпругата му Кери Джонсън в надписа в Инстаграм
Гроздан КАРАДЖОВ, министър на транспорта Гроздан КАРАДЖОВ, министър на транспорта Мерки със срокове и с отговорни министри досега не сте виждали Виц на деня Виц на деня Учителката пита Иванчо:
- Иванчо, защо закъсня за училище?
- Защото сънувах, че съм на училище... и чаках да свърши часът, за да стана!
Виц на деня Виц на деня В автобуса старица стои права до седяща тинейджърка.
- Бабо, голяма си късметлийка. След три спирки ще сляза и ще можеш да седнеш.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Стриптизьорката така силно се завъртя около пръта, че клиентите получиха кешбек!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори