×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Германските ВВС отблъснаха руски разузнавателен самолет над Балтийско море
  • Крал Чарлз влезе в болница след странични ефекти от лечението на рака
  • Чуждите инвестиции в Китай спаднаха с над 27% за година
  • Григор Димитров срещу Новак Джокович в Маями
  • Експлозии в Одеса, Украйна отвърна с атака на близо 80 дрона
  • Финансовият, земеделският и още 13 министри отговарят на депутатски въпроси
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го автокрадеца Милко Киров, хванат в крачка в бургаския ж. к. "Изгрев" (ОБНОВЕНА)


Ето го автокрадеца Милко Киров, хванат в крачка в бургаския ж. к. "Изгрев" (ОБНОВЕНА)
38-годишният автоджамбазин бе заловен зад волана на „Деу Рейсър“
08 Септември 2016, Четвъртък, 06:08 ч.
Автор: Флагман.бг снимка: Петър ПЕТРОВ

Очаквано бургаските магистрати оставиха зад решетките опасния рецидивист



38-годишният Милко Киров, който бе заловен в крадена кола в бургаския ж. к. "Изгрев", бе докаран в съда, където ще се гледа мярката му за неотклонение. Напълно очаквано бургаските магистрати оставиха зад решетките автоджабазина, който е осъждан цели 36 пъти.

Припомняме, че полицаи задържаха криминално проявения и осъждан мъж  на 5 септември около 2.40 ч на бул. „Янко Комитов“ срещу завод „Хемус“. Той бил зад волана на „Деу Рейсър“, с бургаска регистрация. Милко откраднал колата автомобилът е отнет противозаконно предния ден от паркинга на бл. 55 в ж.к. „Изгрев“.

Установено е, че той. отнел противозаконно на 26 август и „Опел Кадет“, с бургаска регистрация от паркинга пред бл. 54 в комплекса. 

В категории: Темида


6
Коментара
Има младо гадже
Има младо гадже 28/03/2025, Петък 13:00 0
Има страшна семейна драма
Има страшна семейна драма 28/03/2025, Петък 12:40 0
Флагман.БГ Заслужава ли само 8 години затвор Заслужава ли само 8 години затвор 28/03/2025, Петък 10:21 4
6
Коментара по темата
6.
БРАВО
09.09.2016 07:02:10
1
8
БРАВО НА ПОЛИЦАИТЕ. ТОВА Е ТЕЖЪК УДАР ПО ЪНДЪРГРАУНДА.
5.
Do flegmite
09.09.2016 02:09:56
0
12
Алооооу смешната редакция , стига сте пускали топновини за някакъв бай Милко бушмена ,дето откраднал Деу рейсър на главозамайващата стойност от 2 и 40 лв. Пишете за истинските крадци ,разни там псевдо бизнесмени дето ми се изживяват на полубогове . Диневи ,оня смешен професор овчаров дето шантажира студентки и кара С-ми за по 100 бона ! Разни там келове ,очи, зъркели ,корумпирани ченгета от 1-во и 5-то ! Шибани купени магистрати ,оня шебек Потера и т.н ... Ко ми показвате разни мишоци с по два лева .... Деу рейсър ......да ви еба майката купена
4.
Диян Тончев Камбаната
08.09.2016 21:19:16
0
5
Искам крадеца да ме чука.
3.
pahama
08.09.2016 18:58:20
0
4
plagiat
2.
gone in 60 seconds
08.09.2016 16:23:57
1
6
МЕМФИС РЕЙНС!
1.
A
08.09.2016 15:53:35
2
16
Ония престъпници от общината кога ще ги закопчеете
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Бургасмед“ разкри Отделение по медицинска онкология „Бургасмед“ разкри Отделение по медицинска онкология Специални палиативни грижи са насочени към подобряване на качеството на живот на пациентите с напреднало онкологично заболяване Безмилостен вирус заплашва домашните котенца Безмилостен вирус заплашва домашните котенца Силно заразна и често фатална – панлевкопенията застрашава живота на хиляди домашни любимци Ще се върне преобразена в Капките Ще се върне преобразена в Капките Роксана се тунингова Получи пенсия, която няма да му стигне дори за една вечер в Студентски град Получи пенсия, която няма да му стигне дори за една вечер в Студентски град Сумата е безбожно малка за стандартите му Ще позволявам да ми се катерят по гърба, докато влезем в еврозоната, каза Бойко Борисов Ще позволявам да ми се катерят по гърба, докато влезем в еврозоната, каза Бойко Борисов Ултимативният тон дразни и създава проблем на ГЕРБ, обяви Борисов Ученици и учители заедно даряват кръв в Бургас Ученици и учители заедно даряват кръв в Бургас В акцията са се включили 6 гимназии от Бургас и региона До една година ще санират 1000 блока, обеща зам.-министър До една година ще санират 1000 блока, обеща зам.-министър От местните власти се очаква да уведомят собствениците за промяната, тъй като те трябва да осигурят 20-процентовото съфинансиране Извънредно: Откриха трупа на бургазлията Мартин край Малко Търново Извънредно: Откриха трупа на бургазлията Мартин край Малко Търново Мъжът скочи от 60-метровия мост Битата жена от Ямбол с разтърсващ разказ Битата жена от Ямбол с разтърсващ разказ Тече разследване по скандалния казус Бившата на Доган и дъщеря им заедно в хитов сериал Бившата на Доган и дъщеря им заедно в хитов сериал Любопитна подробност е, че единствената дъщеря на Ахмед Доган всъщност завърши "Журналистика“, но така и не пробва развитие в тази сфера
Има младо гадже Има младо гадже За разлика от другите мъже в живота на красавицата, този е по-млад от нея и то с цели десет лета Има страшна семейна драма Има страшна семейна драма Той е отгледан само от майка си, баба си и дядо си и не познава родния си баща, който е грък Всички виждат блясъка, но не знаят за трудния живот на тази звезда Всички виждат блясъка, но не знаят за трудния живот на тази звезда Благодарение на невороятния си характер тя успява да пребори рака на гърдата, за който разбира докато играе в „Огледален свят“ Шокиращи подробности за последните часове на Марадона Шокиращи подробности за последните часове на Марадона Футболният идол на милиони е можел да бъде спасен, смятат лекари Изпусна се за богатия си дърт любовник в Дубай Изпусна се за богатия си дърт любовник в Дубай Тя обаче не разкрива самоличността му Носеха го на ръце, а сега мислят да го уволняват Носеха го на ръце, а сега мислят да го уволняват Гьозтепе обсъжда смяната на Мъри Заслужава ли само 8 години затвор Заслужава ли само 8 години затвор Извергът Чернев е записвал част от изтезанията на видеото, в което се чува как детето умолява да бъде убито, защото не издържа повече болката и ужаса, на е подложено Край с това предаване Край с това предаване Идва "България търси талант" Много силно земетресение в Азия (ВИДЕО) Много силно земетресение в Азия (ВИДЕО) Земята се разтресе в Мианмар С това "Хелс Китчън" удари дъното С това "Хелс Китчън" удари дъното Финансистката Виктория получи изненадващо предложение за брак от дългогодишния си приятел по време на емоционално посещение в техния дом
Димо ГЯУРОВ Димо ГЯУРОВ В България извира от руски шпиони Виц на деня Виц на деня Първи учебен ден. Учителката:
-Ако някой иска да каже нещо, да вдигне ръка.
Петърчо вдига ръка:
-Кажи Петърчо.
-Проверявам как работи системата
Виц на деня Виц на деня -Парите или живота!
-Баце, аз съм женен. Какви пари, какъв живот.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Правилото за успешна връзка е да си имате доверие. Второто правило-трийте съобщенията.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори