×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман: Огромно задръстване блокира пътя за Созопол


Сигнал до Флагман: Огромно задръстване блокира пътя за Созопол
Движението в района е силно затруднено
10 Юли 2016, Неделя, 13:16 ч.
Автор: Флагман.бг

Колоните от коли стигат поне до Крайморие


Километрично задръстване има в момента на пътя Бургас-Созопол, сигнализира читател на Флагман.БГ. Според него колоните от автомобили стигат поне до Крайморие, а движението в района е силно затруднено. 

Не е ясна причината за опашките от автомобили. Шофирайте внимателно!



В категории: Пътна обстановка


2
Коментара
Интересни поверия за днес
Интересни поверия за днес 02/04/2025, Сряда 10:24 0
Флагман.БГ Отличник е в... Отличник е в... 02/04/2025, Сряда 08:30 0
Ето какво ще е времето
Ето какво ще е времето 02/04/2025, Сряда 07:24 0
Флагман.БГ Струва 170 бона Струва 170 бона 01/04/2025, Вторник 22:00 5
2
Коментара по темата
2.
fdssd
10.07.2016 11:30:23
3
3
има катастрофа на пода флегмен
1.
фдхк
10.07.2016 10:45:11
6
47
Причината е хората от провинцията с номера СВ,СА,СО,РВ,СН,У........
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Интересни поверия за днес Интересни поверия за днес Църквата почита Свети йеромонах Тит Чудотворец Бойко Борисов: ГЕРБ има две условия - еврозоната и ПВУ Бойко Борисов: ГЕРБ има две условия - еврозоната и ПВУ Бившият премиер говори преди вота на недоверие Какви са политическите нагласи преди вота на недоверие? Какви са политическите нагласи преди вота на недоверие? "Партиите извън управлението гледат в различни посоки", каза политологът Стойчо Стойчев Поредна катастрофа на фатална отсечка Поредна катастрофа на фатална отсечка По информация от полицията, за щастие, този път няма пострадали Очаква се сериозен приток на водни маси в речните корита в Бургаско! Започват превантивни действия Очаква се сериозен приток на водни маси в речните корита в Бургаско! Започват превантивни действия Кметовете на общините от Бургаска област и собствениците на язовири предприемат мерки Жестока агресия между девойки, ядосана майка се включи в мелето (ВИДЕО) Жестока агресия между девойки, ядосана майка се включи в мелето (ВИДЕО) Много неприятен екшън във Варна Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян За щастие не се стигна до инцидент Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Престъплението стана в Поморие Депутатите обсъждат вота на недоверие Депутатите обсъждат вота на недоверие Гласуването ще е към края на традиционната работна седмица Ето какво ще е времето Ето какво ще е времето Дъжд почти в цяла България
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента До няколко месеца Борисов ще хвърли кърпата Виц на деня Виц на деня -Скъпа, реших никога повече да не се карам с теб.
-Така ли, решил бил, а мен попита ли ме?
Виц на деня Виц на деня Бащата пита Иванчо:
-Утре класната ти ме вика в училище.Защо?
-Не знам, не съм я виждам от месец.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Изпих литър водка и нищо ми няма-нито портфейла, нито телефона.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори