

-Така ли, решил бил, а мен попита ли ме?

-Утре класната ти ме вика в училище.Защо?
-Не знам, не съм я виждам от месец.

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Финансовата рамка е 36,6 млн. лв. – с около 15 % по-висока спрямо миналата година
В България през юли са регистрирани 3370 нови автомобила
Най-ниските температури ще са между 7° и 12°
Намаляващите нива на ваксинация в детска възраст, промените в поведението и хранителните навици, разбира се, и изменението на климата допринасят за перфектна атмосфера
Операцията по събарянето започва на 21 август, като след първите три взрива масивната сграда само се накланя, но не рухва
Държавното обвинение разясни, че ще му бъдат предявени обвиненията по три дела, без да уточнява за какво са, срещу Божков обаче имаше общо 4 наказателни производства.
До края на месеца по-динамично време се очертава във вторник и сряда
Мълвата в медийните среди обаче носи, че тя е пуснала пипала отново да се върне на старото си работно място
Единственото по-прохладно място е, разбира се, край морето
Максималните температури ще бъдат между 32° и 37°, малко по-ниски по Черноморието