

- Николайчо, кажи няколко съгласни.
- Деси, Лили и Викито, ако е пияна.


Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Мобилизацията с много грешки, недоволството расте
Ръководителят на Чеченя не обясни на какво се основава тази цифра, но според него тези показатели са постигнати, защото "първоначално работихме, показахме патриотизъм, любов към държавата"
Войските масово са прехвърлени към Пекин, забелязана е колона с дължина 80 километра
Отрязана е огромна дупка в оградата, а на земята са хвърлени одеяла, за да го предпазят от спукване на гумите
Ако говорим само за число, 300 000 мобилизирани войници са достатъчни за подновяване на руските атаки, превземане на още територия в Украйна
Путин ще се откаже от войната и имперските си амбиции само ако осъзнае, че не може да спечели, каза Олаф Шолц
Руснаците искат Крим да остане техен, разрешават на Украйна да влезе в НАТО
Володимир Зеленски към руснаците: Студ, глад, мрак и жажда - за нас не са толкова страшни, колкото вашата „дружба“
Лидерът на ДНР Денис Пушилин съобщава, че ситуацията в Донецк е трудна
Киев съобщи онзи ден, че си е възвърнал територии с площ 1000 квадратни километра през последните дни и по-специално град Балаклея