

Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!

- Не сине, тях може да ги отбележиш другата седмица, на Архангелова задушница...

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Ароматът на леко запечения и карамелизиран плод е истинско изпитание за небцето
EscoBar ще бъде домакин на различни ивенти всяка седмица и дава заявка да се превърне в любимо място на бургазлии
Композиторът разказа как агробизнесмен от Сливен сбъркал Тони Димитрова с Тони Дачева, а него – с Развигор Попов
Парчета от сграфитито на Енчо Рачев са се сгромолясали на входа на сградата, стопанисвана от „Информационно обслужване“ АД
Любимите аксесоари на 18-годишните Симона Маринова и Диана Димитрова са техните китари
Без Корнелия Елена сега щеше да зяпа телевизия между две запръжки и да се гърчи из съдебните зали заради обвиненията на прокуратурата в “пране на пари”
Тази рецепта не е като класическите инструкции за приготвяне на любимото италианско лакомство, но вкусът е почти невъзможно да се различи
Най-често хората обливат картофите със студена вода, което е грешно
В началото на месеца най-сексапилната звезда в ефира на Би Ти Ви стана на 29 години без гадже