

- Когато и без думи успеете да се скарате.

- Има ли силни математици?
- Дааа! - викат всички.
- Добре, щото едни шкафове тряа се носят...

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
На всеки две години общините ще актуализират данъчните оценки с пазарните цени, а с тях и данък сгради
Евроквалификацията с Унгария ще се играе на закрита врата на ст. "Христо Ботев"
Дали предприемачът ще се окаже метеор, изгорял ярко за кратко, или е задвижил следващата вълна на промяна за човечеството чрез различните си начинания?
НАП продаде къщата за гости на Милко Калайджиев
Официалната премиера на филма е на 10 ноември, но в Бургас ексклузивно зрителите ще могат да го гледат предпремиерно на 5 ноември
Ще осъществим безплатни прегледи на 9 и 23 ноември, от 14:00 до 15:30 часа, но след предварително записване, казва д-р Георги Николов
По време на консултациите ще се извършва и ехо-доплерово изследване
Всички ефективни диети са изградени на един принцип – приемат се по-малко калории, отколкото се изразходват