

- Когато и без думи успеете да се скарате.

- Има ли силни математици?
- Дааа! - викат всички.
- Добре, щото едни шкафове тряа се носят...

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
В акцията са участвали служители на кибер сигурност, НАП и Комисията за регулиране на съобщениятаэ
Според адвокатът на Сдружение „Да запазим Корал“ глобените са десетки и могат да си потърсят парите обратно
Екранната й героиня д-р Вяра Добрева ще има основна роля в новия сезон на хитовия сериал
Над 36% от избирателите са гласували с преференциален вот
Най-мащабният дуел е между ГЕРБ и БСП, впечатляваща обаче е конкуренцията и в националистическия сектор, както и борбата между ДПС и ДОСТ
Лектори в превантивната среща, проведена в зала „Изток” на БСУ по темата „Пътна безопасност – нарушения и санкции”, бяха прокурор Йовита Григорова - Зам.административен ръководител на Апелативна прокуратура - Бургас и комисар Неделчо Рачев – Началник отдел „Охранителна полиция и КАТ”
Звездата от „Стъклен дом“ също признавала, че се страхува, но тръпката и адреналинът били по-силни
Луиза Григорова ще има дете от Наум Шопов
Поводът за посещението в Морското училище бе темата за употребата на алкохол и наркотици и настъпилите вследствие на това пътно-транспортни произшествия
Двете реликви бяха приети при изключителни мерки за сигурност в зала на Културен център Морско казино с военни почести