

- Тези, които ни пращат за зелен.

- Господине, това е вашето, вземете го и си тръгвайте от детската градина.

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Нелогично е човек да посегне на дете, каза д-р Веселин Герев
Заради аварията на тока в понеделник, касите изгубиха интернет връзка, фирмата, която поддържа техническата ни инфраструктура имаше нужда от известно време, за да отстрани срива, каза управителят на "Бургасбус" инж.Петко Драгнев
Температурите приближават 28 градуса, колите пъплят по 5 км/ч
Сигнал за сградата, която застрашава пешеходците, подаде бургазлийка, която живее в района
От снимките, които показа Васил Ходжев се вижда как крадецът се разхожда между щандовете, прибира каквото му хареса в голямата си чанта и необезпокоявано излиза
Един месец си чакам наградата – ни вест, ни кост от Марешки, алармира известен сценарист
Призрачната сграда, в която със сигурност с удоволствие би се настанило семейство Адамс, се намира на ъгъла на улиците "Княз Борис Първи" и "Дебелт"
Градът е с втория най-скъп градски транспорт в страната, а средната заплата е чак на 10 място
Служители се оплакват от остри респираторни проблеми, алармира наш читател, пожелал да остане анонимен
За случая алармира жена във фейсбук