Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ужасна статистика! Всяка пета българка спи с мъжа на най-добрата си приятелка

Женско приятелство? Има ли такова понятие?
Ключови думи:

Всяка пета жена у нас е имала интимни отношения с мъж, с когото е имала връзка и нейната най-добра приятелка, разкри анкета за нагласите на българската жена, цитирана от „Труд”.
А трите най-важни неща за нея са семейството, приятелите и кариерата. Богатството не е от ключово значение дори и за респондентките с високи доходи.

Проучването е проведено сред 668 дами по поръчка на FOX Life. Идеята е да се разбере повече за женското приятелство. Близо 70 на сто от истинските приятелства на дамите са продължили повече от 10 години, като най-често са завързани в училище. 60% от запитаните признават, че лъжата е това, заради което биха се разделили с дружката си.

Какъв е събирателният образ на българката през 2015 г.? Те се движат из парковете на ята от по три-четири, не отделят поглед от телефоните си и ако искат нещо да си кажат, си изпращат съобщение по месинджър или снимка по снапчат. Нищо че са на един лакът разстояние.

Шокиращо в проучването е разкритието, че жените в днешно време не обичат кафенетата и ресторантите. Предпочитат да се мотаят в парка или да си ходят на гости. Неизменно в бита им присъства мобилното устройство, защото огромна част от приятелствата се поддържат благодарение на фейсбук.

Омъжените общуват по телефона, а необвързаните - лично. SMS почти напълно е излязъл от употреба за сметка на безплатните апликации, от които се възползва всяка втора.

Запитани: “Кой от персонажите от култовия сериал “Сексът и градът” описва най-добре вашата приятелка?”, повечето посочват Миранда и Шарлот. Най-малък процент - под 10%, оприличават своята приятелка на разкрепостената Саманта.
6
Коментара по темата
6.
Дарина
07.09.2015 12:21:04
А мъжът на най-добрата приятелка невинен ли е в случая?
5.
*********
07.09.2015 11:39:36
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
Уфф
07.09.2015 08:12:01
Пълни простотии!
3.
Хах!
06.09.2015 20:34:35
А мъжете ангелчета невинни!
2.
*********
06.09.2015 20:06:44
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
14/88
06.09.2015 19:03:29
Коври, дейба!
  Добави Коментар
Незабравен: Поставят паметна плоча в Айтос на герой от "Великата война" Проектът се реализира с дарения  Грешки, които пречат да излекувате разбито сърце Как да продължите напред
Оляха се Сравниха журито с ЦК на БКП Учителката, накарала дете да бърка в тоалетна чиния, няма да бъде уволнена Директорката на градината Красимира Малинова няма да понесе санкция, защото не била пряко замесена
В Шънджън такситата летят, храната се доставя с дронове, а роботи правят кафето Новите технологии са превзели китайския мегаполис Ново 20! Слънцето имало съзнание, твърди проучване Идеята всъщност изобщо не е от днес или от вчера, но чак сега се поема от научните среди
САЩ обмислят да съкратят четири пъти редовните войски Ще се минимализира и висшето командване на въоръжените сили Меркурий се обръща и късметът се връща Меркурий най-накрая става директен в понеделник – на 7 април, а Венера – на 15 април.
Американка претърпя нещо ужасно и остана с метално лице след тур в Тайланд В един от дните на ваканцията си американката претърпя инцидент с нает скутер Продажбите на руски автомобили рухнаха Производителите на "Лада" и "КамАЗ" зоват за помощ държавата
След помен за починал: 10 души с натравяне в спешното в Неделино Те са били на системи Не пътувайте с мръсна кола до тази държава, ще ви глобят 400 евро Внимавайте в Гърция