Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Динко показа на цяла България само с една вулгарна СНИМКА (18+) какъв кърски секс правят чужденците на Слънчака!

Ключови думи: динко, снимка, слънчев, бряг, туристи
Този път Фейсбук прегря не заради поредния му подвиг, а от снимка на чужденци, които правят секс до кофа за боклук в курорта Слънчев бряг.

„Ето как се забавляват чужденците по Слънчев Бряг. Па после нас упрекват. Споделяте!”, написа Динко и постна скандалната снимка, на която млади туристи са избрали да се отдадат на животинските си страсти пред очите на минувачите. От кадъра се вижда, че двамата се забавляват невероятно много от факта, че са успели да привлекат вниманието към себе си.  

„Ние позволихме чужденците да правят каквото си поискат тук !!! Те казват че тук няма правила и правят каквото си поискат ..... Жалко е за страна с история да се случват такива гнусни деяния ...”, възмущава се млада дама.

17
Коментара по темата
17.
master
15.06.2017 09:44:08
e kvo tolkova po dobre ot kolkoto da se streljat i bijat
16.
Манафа
15.06.2017 07:13:32
Динко да вземе пример вместо да бие жените и после да лъска бастуна.Бобър чикиджия.
15.
Чистотата
15.06.2017 06:47:49
На пича дето такова хич не му е зле, а и на тая мадама също като ги гледам...

Динко обаче защо не си стои на ямболската Темза и да лови таранка ами взе и на морето да "пази" реда и дори да лее морал.

Айде няма нужда.
14.
Това е
15.06.2017 05:53:34
Като въе вица "ово е стандарт е..ш и хвърляш"
13.
Кривата уста
15.06.2017 02:56:05
а той за кво ходи на слънчака? да пудри ли?
12.
Kkk
15.06.2017 00:49:58
Ай да каже бате ви Динко къде е точно сцената в сланчака.прост ХОРИЯТ!!!
11.
Пинокио
14.06.2017 23:54:24
Евала на пича. Чука боклука и го изхвърля в казана
10.
АБЕ
14.06.2017 22:48:54
Не ме притеснява това, че хората се чукат, лошо няма, а и не познавам бургазлия да не е правил същото къде явно, къде по-скришно.
НО...тоя боклук там, е това вече е притеснително.
9.
Манафа
14.06.2017 22:33:22
Какво лошо има, плющи си до контейнера и да и мирише гъза на мацката няма да се усеща.
8.
Гаден Мазут
14.06.2017 22:22:01
Бай Ганди само такива нещастници и кенефи останаха да живеят в България, кадърните, работливите и хората с мечти отдавна я напуснаха.....Дерзай нещастник!!!
7.
ZapoznAt
14.06.2017 22:14:01
Тя таз е добре май .. Динко как не и е ударил едно мадо
6.
681
14.06.2017 21:51:13
В никой европейски курорт няма да намерите струпани боклуци. Това само показва какво е състоянието на целия ни прехвален туризъм и говори зле не за туристите, а за Слънчака.
5.
Анонимен
14.06.2017 21:28:48
Хората се забавляват, не пречат на никого.
4.
cls
14.06.2017 20:46:17
Отвратително е тази как е навряла муцуната си в казана препълнен с боклук
3.
...
14.06.2017 20:42:22
тази снимка я има в интернет от поне 1 седмица динко copy/paste
2.
бай ганди
14.06.2017 20:40:51
Ти си само един гаден мазут от кенефа ве говньо
1.
Гаден Мазут
14.06.2017 20:26:35
Снимката показва всичко, България е един голям КЕНЕФ пълен с "боклуци" и всеки чужденец и идва и се изхожда в него!!!
  Добави Коментар
Какво се случва с трудовата книжка след отпадането ѝ на 1 юни Промяната идва след законодателна инициатива, приета още през есента на 2023 г., но с предвиден дълъг преходен период Още в самото начало: впечатляваща печалба в efbet Пункт
Дете избяга от детска градина Ченгета се юрнали да търсят изчезналото хлапе Великденските яйца на баба Люба едновременно се боядисват и овкусяват по еврейска рецепта Носи оригиналното име Huevos Haminados
Включете се в инициативата на Община Бургас по засаждане на дръвчета на 16 април в парк "Славейков" Това е един от най-лесните начини да подпомогнем регенеративните природни процеси, а и да си върнем баланса в сърцата на кварталните ни пространства Появи се инкогнито на интересно място 43-годишната принцесата на Уелс, която е съвместен председател на скаутите, се срещна с главния скаут Дуейн Фийлдс близо до брега на езерото Уиндърмиър
Тир се обърна на отсечката, където загина Сияна Поредна катастрофа в опасния пътен участък между Телиш и Радомирци Важен ден очаква всички зодии Това е хороскопът за днес от астролога Петя Георгиева
Той разчита само на българчета и отборът му играе хубав футбол Дано повече отбори правят като нас, каза Венци Стефанов Доналд Тръмп-младши идва в България Той ще е част от ексклузивно бизнес събитие
Направих козунак без месене, стана ефирен, влажен и е супер лесен Рецептата е лесна дори за начинаещи Когато грижата продължава вкъщи – домашният патронаж за родилки на УМБАЛ „Дева Мария“ Болницата стартира сътрудничество с известната акушерка Радост Николова за предоставяне на безплатна грижа в първите дни след изписването