Рафи се „самоубива“ с балада заради жена

На 9 април ще е премиерата на новата ми песен „Намери ме” на живо в един от софийските клубове, похвали се Рафи
31 Март 2016, Четвъртък, 15:31 ч.
Самоубийствено е за един изпълнител на днешния български пазар да прави балади, защото е прекалено извън комерсиалната музика, каза певецът
На 9 април ще е премиерата на новата ми песен „Намери ме” на живо в един от софийските клубове. Самоубийствено е за един изпълнител на днешния български пазар да прави подобни балади, защото е прекалено извън комерсиалната музика. Това каза в „Здравей, България“ певецът Рафи.
„Този тип музика в чужбина може и да има ниша, но не и у нас. Това е една класическа балада с много симфонични елементи и това нещо няма как да върви по клубовете, но човек може да си го пусне вкъщи и да се наслади на хубавата музика”, каза бургазлията.
След като водещата Ани Цолова го попита дали е посветена на някого, той призна, че е за неговата нежна половинка. Сега разбрах защо се самоубиваш с балада, възкликна Цолова.
В категории:
Лайфстайл






Претърпя тежка злополука
13/03/2025, Четвъртък 22:00
0







Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът
13/03/2025, Четвъртък 21:41
2













