×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Земетресение с магнитуд 4 е регистрирано рано тази сутрин в близост до турския егейски град Измир
  • Администрацията на Тръмп замрази финансирането за „Харвард“
  • Сръбският парламент гласува състава на новото правителство
  • Правителството подписва договор за търсене на нефт и природен газ в „Блок 1-26 Хан Тервел“
  • Пълна забрана за риболов в Черно море, Дунав и водните обекти в страната
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Наркодилърът Бурназа счупил ръката на ченге при опит за бягство


Наркодилърът Бурназа счупил ръката на ченге при опит за бягство
Дилърът е хванат с амфетамин и екстази
05 Декември 2015, Събота, 15:50 ч.

При задържането му той буйствал и така наранил един от полицаите


Окръжна прокуратура Пловдив наблюдава досъдебно производство срещу Николай Бурназов, на 42 г. от град Карлово. Той е обвинен за държане на наркотични вещества с цел разпространение и нанасяне на средна телесна повреда на длъжностно лице – полицейски служител.

Николай Бурназов е задържан на 2 декември 2015 г. в село Васил Левски с високорискови наркотични вещества без надлежно разрешително -амфетамини и екстази. Извършени са претърсвания на моторно превозно средство и в дома на задържания.

При тези действия са иззети наркотични вещества и електронна везна. По време на извършване на действия от органите на МВР в село Васил Левски Николай Бурназов е причинил на полицейски служител от РУ на МВР-Карлово средна телесна повреда - счупване на кост на дясната ръка. Той е буйствал и се е опитвал да избяга. Нападнал е полицая, който е пострадал.

Николай Бурназов е задържан за 72 часа в ареста и предстои утре Окръжна прокуратура-Пловдив да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“.

В хода на проведена специализирана полицейска операция на МВР в Карлово на 2 декември 2015 г. са задържани за 72 часа и други три лица, срещу които Района прокуратура-Карлово е образувала бързи производства за държане на наркотици.

В категории: Крими


1
Коментара
Иска да се пенсионира
Иска да се пенсионира 15/04/2025, Вторник 21:33 1
Съседи със страхотен рекорд
Съседи със страхотен рекорд 15/04/2025, Вторник 21:00 0
Нагло престъпление в Пловдив
Нагло престъпление в Пловдив 15/04/2025, Вторник 19:40 0
Каза за скандала с езика
Каза за скандала с езика 15/04/2025, Вторник 19:00 0
Голям рев в "Ергенът"
Голям рев в "Ергенът" 15/04/2025, Вторник 18:24 0
1
Коментара по темата
1.
juuu
07.12.2015 02:50:28
0
0
Бургаският наркобос Петър Биберов – Кюфтето бил изнасилен в затвора от силоваците на Митьо Очите. Отколешните врагове са в постоянна война, която се пренесе даже зад решетките. Гаврата целяла да се накаже Кюфтето, заради подозренията на несебърския Ал Капоне, че именно той го е издал на ченгетата. За да е пълно отмъщението, видеото със зверството щяло да бъде пуснато в интернет.

Петър Биберов дълги години диша праха на Димитър Желязков – Очите в бизнеса с дрога. Но след ареста на баш черноморския бос през 2007, Кюфтето веднага се намести на мястото му. Биберов хич не си мерил приказките по zatvorадрес на Очите. Разправял постоянно какъв е загубеняк, щом се оставил ченгетата да го заловят. Хвалел се колко е велик и как е успял да изпревари несебърския бос. Триумфът му обаче не продължил дълго време. Още на следващата година след ареста на Димитър Желязков, Кюфтето и хората му били спипани от полицията, при това в момент, в който получавали огромна пратка със синтетична дрога.

Щом Митьо Очите разбрал, че фукьото Биберов също ще търка наровете в панделата, веднага издал заповедта за отмъщението. В ъндърграунд средите изнасилването на конкурента е едно от най – знаковите и често практикувани наказания. Но като за Кюфтето, момчетата на Очите замислили нещо по – така, не просто анално проникване.

В деня на разплатата, борчетата на Димитър Желязков причакали жертвата си в кухнята, където работел. Щом се появило Кюфтето, всички го наобиколили. Хвърлили му една торба с женски дрехи и аксесоари и го накарали да се облече. Накрая му подали и червило, което той сам трябвало да си сложи. След като го се накиприл, всички подред започнали да му се изреждат. Отстрани имало човек, който заснел цялата отвратителна сцена
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кабинетът „Желязков“ е вече правителство на малцинството, но остава на власт Кабинетът „Желязков“ е вече правителство на малцинството, но остава на власт ГЕРБ, БСП и ИТН призоваха другите партии в парламента за подкрепа, за да стане България част от еврозоната От АПИ с важна информация за "Хемус" От АПИ с важна информация за "Хемус" Утре за ремонт на асфалтовата настилка последователно ще се ограничи движението за всички автомобили в двете посоки от 30-ти до 47-ми км на магистралата Бургаският окръжен съд не даде детето на Велико Минков Бургаският окръжен съд не даде детето на Велико Минков Не виждам друг изход от това дело, освен бащата да го спечели, каза адвокатът на бившия депутат след 6-часовото заседание заседание Агресивен мъж счупи носа на шофьор на автобус Агресивен мъж счупи носа на шофьор на автобус В област Кюстендил Разкри защо не говори на български Разкри защо не говори на български Ситуацията с Фарниев е деликатна Разтърсващи подробности за бягството на момче от детска градина в София Разтърсващи подробности за бягството на момче от детска градина в София Малчуганът се "похвалил" на приятели какво ще стори България няма да продава реакторите за АЕЦ „Белене“ България няма да продава реакторите за АЕЦ „Белене“ Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е подкрепил идеята, но решението за това ще вземе  Съветът за съвместно управление Нагло престъпление в Пловдив Нагло престъпление в Пловдив 19-годишен открадна телефона на жена в автобус Днес е един велик ден за България! Подписаха за „Хан Тервел“ и се очаква да открият газ за милиарди Днес е един велик ден за България! Подписаха за „Хан Тервел“ и се очаква да открият газ за милиарди На разстояние от 30-50 км от края на блока има установени находища, каза енергийният министър. Част от тях дори вече турците добиват, а други тепърва разработват Каза за скандала с езика Каза за скандала с езика Новиков счита, че някои борци на България са тормозени
Дългогодишен брак се разпадна, защото жена сподели, че... Дългогодишен брак се разпадна, защото жена сподели, че... Деликатна ситуация в САЩ Спират грантове за България, Рубио реже $1,7 млн. от програмата за медийна грамотност Спират грантове за България, Рубио реже $1,7 млн. от програмата за медийна грамотност Решението на Държавния департамент засяга и различни проекти, а сред потърпевшите е и Американският университет в Благоевград Съседи със страхотен рекорд Съседи със страхотен рекорд Партизан Белград с невероятен хеттрик, феновете на "гробарите" обичат много клуба и баскетбола Един от най-силните хора в САЩ с тежки думи за Зеленски Един от най-силните хора в САЩ с тежки думи за Зеленски Ванс с остър коментар Мигрант накълца лицето на полицай в Катания Мигрант накълца лицето на полицай в Катания Нападателят е неутрализирън с тейзър Тръмп поряза Харвард с $2,2 милиарда - защо това може да излекува Америка Тръмп поряза Харвард с $2,2 милиарда - защо това може да излекува Америка Големите университети в САЩ отдавна се превърнаха в гнезда за идеологически терор Появи се инкогнито на интересно място Появи се инкогнито на интересно място 43-годишната принцесата на Уелс, която е съвместен председател на скаутите, се срещна с главния скаут Дуейн Фийлдс близо до брега на езерото Уиндърмиър Важен ден очаква всички зодии Важен ден очаква всички зодии Това е хороскопът за днес от астролога Петя Георгиева Той разчита само на българчета и отборът му играе хубав футбол Той разчита само на българчета и отборът му играе хубав футбол Дано повече отбори правят като нас, каза Венци Стефанов Те нямаше да са супер звезди, ако не беше случайността Те нямаше да са супер звезди, ако не беше случайността Какви са истинските професии на турските актьори
Жечо СТАНКОВ, министър на енергетиката Жечо СТАНКОВ, министър на енергетиката БОТАШ води „Булгаргаз“ към фалит. ПП и кабинета на Гълъб Донев ни вкараха в капан Виц на деня Виц на деня - Скъпа, какви са тези подаръци в коридора?
- Не ги пипай! Те са за нашата готвачка, за чистачката и детегледачката!
- Ама ние нямаме такива!
- Как да нямаме? А аз?
Виц на деня Виц на деня Мъж и жена на вечеря. Тя му вика:
- Я кажи нещо, дето ще ме направи щастлива и тъжна едновременно!
- Ми... още си готина за възрастта си!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори