×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мрежата пламна: Нови голи СНИМКИ на дъщерята на Кичка - Кристи показа най-милото си (18+)


Мрежата пламна: Нови голи СНИМКИ на дъщерята на Кичка - Кристи показа най-милото си (18+)
Съблазнителката си слага силикон едва на 18 години и щедро се показва без дрехи
08 Октомври 2015, Четвъртък, 20:28 ч.

Дръзките кадри на еротичния модел обраха овациите


Наследничката на Кичка Бодурова запали мрежата. Нови снимки на еротичния модел Кристи Жаклин обикалят нета. Дъщерята на поп дивата се оказа дръзка, скандална и провокативна до нови измерения. А някои от снимките й надхвърлят и най-смелите очаквания, пише hotzona.bg.

Бунтарката в семейство Зарпас си пада по лудия начин на живот и купоните. Дъщерята на Кичка Бодурова е известна със силикона, дивите купони, в които често участва и скандалния си начин на живот.

Брюнетката не се свени да се показва както майка я е родила, а за това говорят и много нейни фотосесии. А на една от снимките си Кристи не само си показва прелестите по оскъдно бельо, но и най-милото - G точката.

За дъщеря си Кичка Бодурова избягва да говори, а в редките случаи, когато спомене за нея, споделя единствено, че е с труден характер. Съблазнителката обаче е много повече от това – дръзка и непокорна, тя си слага силикон едва на 18 години и щедро се показва без дрехи.

Обича татуировките и с удоволствие ги демонстрира по време на еротичните си фотосесии. На някои свои снимки палавницата позира по прозрачно бельо, което не крие абсолютно нищо от тялото ѝ. Ана други се снима топлес, с питон върху гърдите, разкривай отново впечатляващите си силикони.







В категории: Лайфстайл


9
Коментара
Флагман.БГ Не му върви срещу Джокович, защото... Не му върви срещу Джокович, защото... 30/03/2025, Неделя 22:03 0
Ужасна вест от Мианмар
Ужасна вест от Мианмар 30/03/2025, Неделя 21:23 0
Шокиращ финал
Шокиращ финал 30/03/2025, Неделя 21:20 0
Най-злобните зодии
Най-злобните зодии 30/03/2025, Неделя 21:00 1
9
Коментара по темата
9.
Родител
10.10.2015 07:20:49
0
1
Стига бе хора,стига с тази злоба!
Други дъщери не се ли показват или правят разни фотосесии?Вашите дъщери къде са и какво правят знаете ли,стига!
Колко дъщери и синове сме виждали и виждаме всеки ден но нищо не казваме защото един ден и нашите деца може да са с такива снимки!Това което ти направи детето,никой не може да ти го направи!Помислете и не плюйте по чуждите деца!
Какво толкова е показала,навсякъде се показват разголени и момичета и момчета,такъв е живота!Едно време нямаше гейове и педали,и да е имало са били единици,а сега на всяка крачка,не знае човек детето му къде ще попадне и какво ще стане!
8.
NABOR 52..............
09.10.2015 20:00:44
0
0
PAK GO MAZVAM........
DINKO KARIDATA,
MI BE SPODELIL,
NE SAMO NA MEN,
CHE TOI E OTPUSHIL<
DIMEK,KICHA-MEKICHA.
NE E YA IZNASIVAL,
V AKACHIITE,LIPITEEE
7.
..
09.10.2015 10:08:45
2
0
Bih q Dumbarton's
6.
_nib_
08.10.2015 20:31:52
1
12
Ко ли си вика-Дъртата докато е вътре я аз да взема да се разпищоля.
5.
Кей
08.10.2015 19:57:55
0
13
Е като няма акъл какво друго да покаже?
4.
bitches
08.10.2015 19:02:52
0
18
каквато майката, такава е и дъщерята !!!
3.
фен
08.10.2015 18:19:08
5
15
Като изключим силикона и мастилото добре е.
2.
OPSSSS
08.10.2015 18:06:45
11
14
HUBAVO E DETETO BE HORA, KVO SA PRAITE SEA
1.
мдааа
08.10.2015 18:02:35
6
25
Миндил.........Крушата не пада по-далеч от дървото...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Хлебарка“ налази ефира на БНТ и дори изпълзя на трето място в „Ново 10+2“ „Хлебарка“ налази ефира на БНТ и дори изпълзя на трето място в „Ново 10+2“ Песента на Диди и Мони от бургаския дует „Парадокс“ дебютира в класацията и едва не я оглави Геро с деликатна грешка в ефир, Рачков взе за мезе Фънки Геро с деликатна грешка в ефир, Рачков взе за мезе Фънки "Таралежко" е жури на "Като две капки вода" тази вечер Кола се запали в движение в голям роден град Кола се запали в движение в голям роден град За щастие няма пострадали Подробности за важната дискусия с министър Боршош в Бургас Подробности за важната дискусия с министър Боршош в Бургас Ето какво се случи на разговор за туризма Хубава работа, ама българска - или защо регистърът за педофили сам по себе си не е панацея Хубава работа, ама българска - или защо регистърът за педофили сам по себе си не е панацея Педофил си отвори детски парти център в София, ще спрат ли подобни безумия? Треньорът на Нафтата с много важно изказване Треньорът на Нафтата с много важно изказване Кадеду: Феновете и клубът направиха всичко за нас, но... Летният туристически сезон ще бъде открит официално в Бургаско Летният туристически сезон ще бъде открит официално в Бургаско Мирослав Боршош с визита в Бургас днес Сменя Русия с... Сменя Русия с... Австралия Губят му се 10 минути Губят му се 10 минути Димитров с шокиращо признание Протест в Пловдив Протест в Пловдив Граждани настояват за справедливост за убийството на Митко
Макрон с призив към Нетаняху Макрон с призив към Нетаняху Френският президент иска спиране на огъня в Газа Ужасна вест от Мианмар Ужасна вест от Мианмар Бременна жена издъхна след земетресението Кой печели от войната в Украйна? Търговци на органи забогатяват на гърба на измамените бойци Кой печели от войната в Украйна? Търговци на органи забогатяват на гърба на измамените бойци Пленен войник в Курска област твърди, че командирът раздавал медицински полици за лечение във Франция, а се оказва, че с тях давали съгласие за донорство Малък самолет падна върху къща Малък самолет падна върху къща Пожарна и полиция евакуираха района   Отиде си голямо име в киното Отиде си голямо име в киното Почина Денис Арнт Таксиметров шофьор вози жени без пари в... Таксиметров шофьор вози жени без пари в... Германия Смъртоносна атака срещу Харков Смъртоносна атака срещу Харков Загинали са двама човека Ужасна трагедия в Англия Ужасна трагедия в Англия Трима души загинаха при пожар, включително малко дете! Подозира се умишлен палеж 19-годишен герой с разтърсващ разказ за огнения ад в Кочани 19-годишен герой с разтърсващ разказ за огнения ад в Кочани Момчето спаси човешки животи, рискувайки своето здраве Тръмп се ядоса на Путин! От Белия дом обмислят тежък ход срещу Русия Тръмп се ядоса на Путин! От Белия дом обмислят тежък ход срещу Русия Вашингтон натиска за прекратяване на кръвопролитието в Украйна
Божидар БОЖАНОВ, депутат Божидар БОЖАНОВ, депутат Пеевски не може да звънне на Кьовеши, както на Сарафов и Гешев, за да бъде смачкано разследване. Виц на деня Виц на деня - Защо си в толкова лошо настроение?
- Ами точно влизах в морето на Малдивите и...
- И какво?
- И ми звънна алармата за събуждане.
Виц на деня Виц на деня - Вашият син ме нарече крава!!!
- Ох, госпожо... милион пъти съм му казвал да не съди за хората по външния им вид.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако булката е богата - расата няма значение... ако е много богата и полът няма значение.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори