Шок в Брадъра! Годеникът на Джена - Джино е женен!
22 Септември 2015, Вторник, 21:10 ч.
Латиносериалът продължава, но вече се замесват български ром, живеещ с САЩ и знойна италианка без виза
Една от най-странните птици в тазгодишния сезон на „ВИП Брадър“ – Джино Бианканала, е скрита лимонка. Нашенецът с ромски произход си е сменил името от Гино /галено от Георги/ на Джино, но фамилията му Бианканала е с италиански корени и е част от един доста интересен период от живота му, пише "Всеки ден".
Оказва се, че редовна практика на емигранта е да тъче на два стана. Така например през последните няколко години в постелята си той никога не е оставал само с една жена. През 2010 г. Джино изненадващо сключва брак с италианка, с която се познавали едва от няколко месеца. Истината за венчавката между нашенеца и жабарката обаче е, че жената от Ботуша била нелегална емигрантка в Щатите.
Единствената алтернатива, която я спасявала от депортиране, била законен брак. Готова на всичко, тя започнала да търси упорито мъж, готов да се венчае с нея, макар и фиктивно. Оказало се, че мисията не е нито толкова трудна, нито толкова невъзможна. Срещу $15 000 Джино се съгласил на фиктивен брак с красавицата и формалната венчавка облагодетелствала както него финансово, така и жена му законово, уреждайки й легален статут на континента.
Гино обаче поискал и нещо друго от половинката си. Вместо италианката да вземе фамилията на рома, той решава да започне да се подписва с нейното италианско име Бианканала. Желанието е продиктувано от факта, че дълги години на гърба си Джино търпял лошото име на емигрантите ни по света – „българите това, българите онова“.
Брюнетът решил, че е крайно време да се отърси от родните си корени и да се представя като италианец, тъй като не е тайна, че в Америка далеч по-добре се гледа на хората от Централна и Западна Европа, отколкото на тези от бившия соцлагер.
Отношенията между Джино и италианската му съпруга обаче бързо се влошават след подписа. Макар бракът им да е фиктивен, двамата пробват да живеят заедно, но опитите им са повече от неуспешни. Семейството се разделя, но не се развежда, тъй като при развод преди 5-ата година италианката не може да получи законен статут. Именно по тази причина до ден днешен Джино и италианката са заедно по документи, но не и в живота.
В категории:
Лайфстайл








Taка общуват щастливите двойки
12/04/2025, Събота 21:40
1

Ето кои зодии са шефът вкъщи
12/04/2025, Събота 21:20
0

Моите наполеонки, по-вкуски са от тези в магазина
12/04/2025, Събота 21:00
0



Колко дълго ни отнема да преодолеем бившия партньор? Психологията отговаря
12/04/2025, Събота 20:40
0

ВВС на Украйна: 21-годишен пилот на F-16 загина по време на мисия
12/04/2025, Събота 20:18
5



Президентът на САЩ с важно решение за митата
12/04/2025, Събота 20:07
1

Мистериозна ситуация в Пловдив
12/04/2025, Събота 19:41
0

Пише история в НБА
12/04/2025, Събота 19:24
0


Още нещо младежът не се казва Гине, а Георги