Шоуто в Бургас ще е грандиозно! Ще изпеем големите хитове на „Тангра”, „Сигнал”, „ФСБ” и D2
12 Септември 2015, Събота, 21:46 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВАЦяла вечер публиката ще пее с нас „Бъди какъвто си”, „Оловният войник”, „Жулиета”, „Любовта, без която не можем” и още
- Стенли, разкрийте малко повече подробности за концерта на „Легендите” в Бургас, който ще се състои в понеделник /ПОДРОБНОСТИ ВИЖ ТУК/?
- Бургас е първият град, от който тръгва турнето ни. Надявам се да бъде хубаво. Концертът ще бъде над 2 часа, като ще изпълним 25 от най-добрите хитове на групите, в които сме били. Сигурен съм, че цяла вечер публиката ще пее с нас, а шоуто ще бъде грандиозно.
Групата се събра преди повече от половин година. В нея сме аз и баскитаристът от група „Тангра” Константин Марков, Йордан Караджов от „Сигнал”, Константин Цеков от „ФСБ”, китаристът Митко Кърнев от D2 и Любо Киров – барабани.
25-те песни, които ще представим, са тотални хитове на групите, в които сме били. От „Тангра” например „Бъди какъвто си”, „Оловният войник”, „Жулиета”, „Любовта, без която не можем”, „Нашият град”, както и големите хитове на „Сигнал”, „ФСБ”, D2. Интересното е, че сме четирима певци и песните са така разпределени, че ги пеем заедно. Това е една от изненадите, но има и още много. „Оловният войник” я пеем с Данчо Караджов, „Бъди какъвто си” я пеем шестимата. Аз пея някои от нещата на D2.
Пътуваме с голяма сцена, всичко ще се излъчва и на големи екрани.
- Как се роди идеята за създаването на „Легендите”? Сигурно вече много пъти са Ви питали.
- Константин Марков имаше идея да направим нещо и ме беше извикал в тях. Подхвърли идеята и аз се съгласих. Звъннахме на Митко Кърнев, който се обади на Любо… После звъннахме на Данчо Караджов и Константин Цеков и така се събра тази смея да твърдя добра формация.
- Какви са плановете на супергрупата занапред?
- Това са първите концерти – Бургас и Варна. След месец ще продължим в още няколко големи града – Русе, Пловдив, Габрово. В средата на ноември ще бъде финалният ни концерт в София.
Догодина продължаваме. Подготвяме и наши песни, които се надявам, че ще се получат.
Билети - в мрежата на Eventim.bg и на касата на Летния театър.

В категории:
Лайфстайл






Петна от мазут в морето край Варна в дигна на крак институциите
31/03/2025, Понеделник 10:40
0

С 30% са се увеличили пенсиите за инвалидност за година
31/03/2025, Понеделник 10:20
0

Учителка в детска градина накара дете да чисти тоалетна с голи ръце?
31/03/2025, Понеделник 10:03
6



Украинец шофира пиян из бургаски комплекс
31/03/2025, Понеделник 09:53
2

Бургаски огнеборци с бърза намеса
31/03/2025, Понеделник 09:00
0





Трагедия в Турция
31/03/2025, Понеделник 07:40
0

Какво време ни очаква в понеделник?
31/03/2025, Понеделник 07:18
0




Pritestianvat li se che nikoi ne gi slusha?
TOVA SA VUPROSI KOITO BURGAZLIATA TURGOVEC BI ISKAL DA ZNAE. BURGAS E VIZANTIISKI GRAD. NE NI PRAVETE NA RUSKI LESHPERI. NIE ISKAME FAKTI I CIFRI ZA PARI!
MAZNI SOFIANCI, SAMO ISKAT DA NI VZEMAT PARITE OT TURISTITE SUS TIAHNOTOT PRAVENE NA ZAPADNIACI.