×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Реката в Карнобат почервеня от кръв преди Великден


Реката в Карнобат почервеня от кръв преди Великден
Всяка година преди празници реката сменяла цвета си, заради масовото клане на животни
11 Април 2015, Събота, 04:40 ч.
Автор: Флагман.бг снимки: Георги АНДОНОВ

Убитите животни продавали в Карнобат и Бургас без документи за произход


Навръх Великден жителите на Карнобат останаха втрещени от вида на река „Порой“, която минава през квартал „Красно село“. От няколко дни водата в нея е наситено червена, сигнализираха читатели на Флагман.БГ.

„Това е така, защото по-нагоре каракачани масово колят животни и ги продават в Бургас“, пише Димитър Андонов. Според него, преди Великденските празници търговци на месо са започнали да убиват животни, най-вече агнета, и да ги продават в месарските магазини в Бургас и Карнобат.

„Имат документ за 2-3 агнета само, а всъщност продават по 200“, допълва още мъжът като призовава съгражданите си да не купуват месо от карнобатските продавачи, защото е опасно и убитите животни са с неясен произход.

Специалисти от Агенция по храните в Бургас съветват хората да проверяват сроковете на годност на продуктите, които купуват, както и начинът им на съхранение. При съмнение клиентът има право да поиска документ за произход на съответната покупка, а търговецът е длъжен да му предостави тази информация.

От Агенцията уточняват също, че ще приемат сигнали за нередности по всяко време, като за целта са обявени и горещи телефони - 0700 111 22 за сигнали от компетенцията на КЗП и 0700 122 99 за БАБХ.



В категории: Карнобат


Бой в метрото в София
Бой в метрото в София 31/03/2025, Понеделник 21:24 0
Отиде си известен режисьор
Отиде си известен режисьор 31/03/2025, Понеделник 20:58 0
Флагман.БГ Пребиха 20-годишен в София след катастрофа Пребиха 20-годишен в София след катастрофа 31/03/2025, Понеделник 20:55 0
Дете падна от тераса
Дете падна от тераса 31/03/2025, Понеделник 19:48 0
Флагман.БГ Сериозно природно бедствие в... Сериозно природно бедствие в... 31/03/2025, Понеделник 19:20 0
Без ток остават...
Без ток остават... 31/03/2025, Понеделник 19:00 0
9
Коментара по темата
9.
Християн
18.04.2015 12:48:00
1
0
Що за лоши хора
8.
карнобатлия
15.04.2015 21:58:17
2
2
А от общината се правят, че нищо не е станало!!!
7.
Възмутен
12.04.2015 21:16:21
2
9
Ами да ходете пазарете от "Лидъл", "Метро" или "Кауфланд". Там ще Ви продадат "истинско"вносно месо, дълбоко замразено от 3-4 години и на всичко отгоре по-скъпо. Поздрави за всички заблудени хора, които вярват на безпочвени статии, информирани от завистливи карнобатски граждани като горепосочения Димитър Андонов. Такива като него, по-добре пазарете от големите вериги,заредени с "истинско и прясно" месо. Лек ден.
6.
gb
11.04.2015 22:04:55
3
24
Честно казано аз предпочитам охладено месо от каракачани с неясен произход пред австралийско и новозенландско замразено незнайно колко години такова с ясен произход ..
5.
Бичето
11.04.2015 18:24:07
0
10
От боята за яйца е
4.
....
11.04.2015 16:22:35
4
2
http://vbox7.com/play:872397b2 ETOOO VIDEOOOO BTVV...!!!!
3.
Знаещ
11.04.2015 16:03:35
3
11
Как разбрахте, че е кръв? Може да е м@нзис. Лабораторията на Флагман да се самосезира.
2.
АЛФ
11.04.2015 12:36:36
1
8
Старото име на реката е Боклуджа.
1.
Kiro
11.04.2015 12:29:22
7
13
Ем нали е красно село, червена ще е водата.

Между другото, Флагман, за вас бих казал: Га яде кифтетата не рева, нали :D
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бой в метрото в София Бой в метрото в София Младежи са с наранявания Българският кикбокс има нов играч: Несебър удря още в началото! Българският кикбокс има нов играч: Несебър удря още в началото! Три европейски титли и четири златни медала на държавно първенство само за няколко месеца Пребиха 20-годишен в София след катастрофа Пребиха 20-годишен в София след катастрофа Агресивен шофьор слязъл от колата си и нападнал младият мъж, счупил и стъклото на колата му Протестиращи затвориха път в България, има задържан Протестиращи затвориха път в България, има задържан Граждани са недоволни от битови условия Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас Безочието е стигнало връх, коментира гневен наш читател  Откриха мъртви трима американски войници Откриха мъртви трима американски войници Автомобилът на военните потъна във воден басейн   Ад край Луковит, тежкотоварен автомобил уби дете Ад край Луковит, тежкотоварен автомобил уби дете  Водачът на камиона, разбира се, е освободен, защо да го задържат, пита Диана Русинова Мъж отиде на гости на 42-годишна пловдивчанка, тя го... Мъж отиде на гости на 42-годишна пловдивчанка, тя го... Нападна с нож Кой иска да сме бедни? Бивш министър заговори за щабове за хаос и разруха Кой иска да сме бедни? Бивш министър заговори за щабове за хаос и разруха  Енергетиката е кръвоносната система на икономиката и затова страната ни има възможност да е много богата, но сами се саботираме, каза Александър Николов Дете падна от тераса Дете падна от тераса В България
Отиде си известен режисьор Отиде си известен режисьор Този свят напусна Ив Боасе Човек бере душа след нападение от мечка Човек бере душа след нападение от мечка До България Майка уби сина си Майка уби сина си Ужас в САЩ Почина ръгбистът канибал, който яде човешка плът, за да оцелее след самолетна катастрофа Почина ръгбистът канибал, който яде човешка плът, за да оцелее след самолетна катастрофа Алваро Мангино, един от 16-те пътници, оцелели при станалата печално известна самолетна катастрофа през 1972 г., почина на 29 март след пневмония Донесение, че Хитлер е жив, изскочи от досиетата „Кенеди“ Донесение, че Хитлер е жив, изскочи от досиетата „Кенеди“ Агент на ЦРУ твърди, че бивш есесовец се е срещал с нацисткия вожд през 1955 г. в Колумбия, предоставил и снимка Марин Льо Пен осъдена: Либералната система елиминира най-силния си опонент преди изборите Марин Льо Пен осъдена: Либералната система елиминира най-силния си опонент преди изборите Френската опозиционна лидерка няма да може да се кандидатира за президентските избори, след като беше осъдена на 4 години, 2 от които под домашен арест с гривна По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар Броят на ранените надхвърля 3 900 души, а около 270 души все още са в неизвестност Какво се случва, ако не спим достатъчно Какво се случва, ако не спим достатъчно Сънят играе ключова роля в процесите на паметта, ученето и концентрацията Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Съдът изчисли, че общата загуба възлиза на 2,9 млн. евро Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Може да бъде засегната тяхната продуктивност на работното място
Божидар БОЖАНОВ, депутат Божидар БОЖАНОВ, депутат Пеевски не може да звънне на Кьовеши, както на Сарафов и Гешев, за да бъде смачкано разследване. Виц на деня Виц на деня Мъж си забравил телефона у дома. Прибира се и гледа две съобщения.
Първото - от любовницата: "Скъпи, скучно ми е. Обади ми се!".
Второто - от жена му: "Не се притеснявай! Вече и се обадих."
Виц на деня Виц на деня - Ох, ма Марче, всичко ме боли.
- Ааа, не ти вярвам, Бонке. И вчера и днес от вас излиза мъж.
- Ееее, едно здраво нещо да имам и ти за него ми завидя ма...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук През първите 25 години зъбите работят за теб, а после ти работиш за тях.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори