×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бургазлия изригна в "Един за друг"
  • Състоянието на Папа Франциск се подобрява, съобщи Ватиканът
  • Макрон и Мерц се споразумяха за нов етап в отношенията между Франция и Германия
  • Слагат няколко мобилни станции срещу мръсния въздух в Пловдив
  • Белгия ще покани 120 000 младежи на 18 години да се запишат за доброволна военна служба
  • Засилени мерки за сигурност в София заради вечното дерби между ЦСКА и Левски в неделя
  • Арестуваха 9 турски граждани след убийството в Солун
  • Безплатен вход за бургаските музеи на 3 март
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ива Софиянска ходи с бодигардове, ще ражда второ дете


Ива Софиянска ходи с бодигардове, ще ражда второ дете
Ива Софиянска и Антон могат да си позволят десет деца и десет апартамента при такива богати бащи
01 Март 2015, Неделя, 22:45 ч.

Не ми е приятно, но в държава като нашата трябва да си с охрана, твърди щерката на екскмета на София

Ива Софиянска и Антон Божков вече чакат второто си дете. Това обяви дъщерята  на Стефан Софиянски.

Бебето трябва да се роди през август, а видеозонът вече е показал, че ще със сигурност ще е момче. „Не зная какви са тези слухове за обтегнати отношения вкъщи. С Антон нямаме намерения да се развеждаме, напротив. Обичаме се още повече и любовта ни укрепва покрай грижите за Мая. В семейството ни всичко върви както трябва, даже бих казала по мед и масло, а живот и здраве през август ще се сдобием  и с второ дете и то ще е момче“, каза Ива.

Бившата репортерка на „ВИП новините“ каза още,  че гледа дъщеричката си Мая сама, помагат й само двете баби. Нямам слугини, нямам детегледачки, бавачки и всичко останало, което с удивление чета във вестниците, каза Софиянска и се намръщи, сякаш е обида за нея, че някой може да й се меси в домашните неща.

„Единственото неприятно нещо е, че когато съм в България,  се налага да ходя с охрана. Ядосвам се, но  ситуацията тук го изисква, за да бъдем сигурни за Мая. Беше ми много трудно, докато свикна, но го приех“, защото е необходимост“, каза още Ива.

Тя не обясни обаче, когато живеят в лондонския си апартамент, който Софиянски им купи, а Васил Божков обзаведе, имат ли домашна помощница и спокойно ли разхождат дъщеря си по улиците.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
ГДБОП със сериозен удар
ГДБОП със сериозен удар 27/02/2025, Четвъртък 21:34 0
Протест в Пазарджик
Протест в Пазарджик 27/02/2025, Четвъртък 21:20 0
Записа нов успех
Записа нов успех 27/02/2025, Четвъртък 21:00 0
Флагман.БГ Изригна мощно по телевизията Изригна мощно по телевизията 27/02/2025, Четвъртък 20:33 1
Флагман.БГ Прави грандиозен ход? Прави грандиозен ход? 27/02/2025, Четвъртък 19:48 0
2
Коментара по темата
2.
magi
02.03.2015 09:09:56
0
6
АХ НАРОДЕ БЕДНИ! СТОЙ И ОЩЕ ГЛЕДАЙ И ЦЪКАЙ КАК СЕ ХАРЧАТ ПАРИТЕ ТИ! СТОЙ СИ ПОД ВЪШЛИВОТО ОДЕЛО И СИ ТРАЙ.ТОВА Е ГРОТЕСКА.ВСИЧКИ ЗНАЯТ КОЙ В БЪЛГАРИЯ КРАДЕ ОТ НАРОДО И ПАК ВСИЧКИ ТЕЗИ ГИ БОГОТВОРЯТ.ЖАЛКА КАРТИНА.ПСИХОДИСПАНСЕР
1.
magi
02.03.2015 09:03:08
0
2
TAIA PAK SE VZE MNOGO NA SERIOZNO.MARLA
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сигнал до Флагман.БГ: Има сериозен проблем в "Меден рудник" Сигнал до Флагман.БГ: Има сериозен проблем в "Меден рудник" Жена твърди, че едни и същи коли са многократно неправилно паркирани Протест в Пазарджик Протест в Пазарджик Поради побоя над ученичка Нощен бар, стриптийз и коктейли в бургаския хотел „България“ през 1988 г. (ВИДЕО) Нощен бар, стриптийз и коктейли в бургаския хотел „България“ през 1988 г. (ВИДЕО) Архивните кадри вероятно ще са изненада младите бургазлии   Мачът на "Нефтохимик" в Стара Загора е телевизионен Мачът на "Нефтохимик" в Стара Загора е телевизионен Ще се проведе на 1 март Изригна мощно по телевизията Изригна мощно по телевизията Ето какво мнение има Димитър от Бургас за двойка в "Един за друг" Бандити плячкосват магазини, кръчми и домове в Сунгурларе безнаказано, защото са непълнолетни Бандити плячкосват магазини, кръчми и домове в Сунгурларе безнаказано, защото са непълнолетни Хората са притеснени за сигурността си и няма кой да ги защити от малките разбойници Колко време отнема пътуването с градски транспорт от ж.к."Меден рудник" до центъра на Бургас Колко време отнема пътуването с градски транспорт от ж.к."Меден рудник" до центъра на Бургас Репортер на "Флагман" тества ефективността на градския транспорт и търси отговори на важни въпроси за бургазлии Мъж сви голяма сума във Варна, полицията го хвана Мъж сви голяма сума във Варна, полицията го хвана 40-годишен открадна над 15 бона Драгомир Стойнев: Борим се за въглищните централи, защото без тях няма ток през зимата Драгомир Стойнев: Борим се за въглищните централи, защото без тях няма ток през зимата Председателят на ПГ на БСП-Обединена левица отрече загубата на около 500 млн. евро да е заради липсата на реформи Ужасяващо: Маскирани пребиха 14-годишно момиче Ужасяващо: Маскирани пребиха 14-годишно момиче В столицата
Дипломати от САЩ и Русия се срещнаха до България Дипломати от САЩ и Русия се срещнаха до България Важна беседа в Турция Първа версия за смъртта на Джийн Хекман и съпругата му Първа версия за смъртта на Джийн Хекман и съпругата му В Америка считат, че става въпрос за самоубийство Седем ранени при нападение в Израел Седем ранени при нападение в Израел Съобщава се за пострадал, който е в критично състояние Прави грандиозен ход? Прави грандиозен ход? Роналдо купува "прилепите"? Тръмп налага 25 процента мита на стоките от Европейския съюз Тръмп налага 25 процента мита на стоките от Европейския съюз  Брюксел обеща "твърд и незабавен" отговор Трагедия с българката Елеонора в Италия, три деца остават сирачета Трагедия с българката Елеонора в Италия, три деца остават сирачета Жената е кара колело, когато е била пометена от 58-годишен италианец  Тръмп и Мъск го подкрепят, левичарите треперят – Аржентина показва на света нова посока Тръмп и Мъск го подкрепят, левичарите треперят – Аржентина показва на света нова посока Хавиер Милей разби либерал-глобалистките мантри, че десните политици са популисти и фашисти, които ще разрушат "прекрасния" ни свят Почина легендарен тв водещ Почина легендарен тв водещ Кели започва кариерата си в журналистиката през 60-те години на миналия век, докато е в Дъблин – следват радио и телевизионни концерти от 70-те години, когато се премества в Англия Шокиращо! Откриха световна кино легенда и съпругата му мъртви Шокиращо! Откриха световна кино легенда и съпругата му мъртви Твърди се, че нямало следи от насилствена смърт Ливърпул с ключова победа Ливърпул с ключова победа Поведе с 13 точки във ВЛ
Делян Пеевски Делян Пеевски "Възраждане" са"срамни фашисти" Виц на деня Виц на деня Миме, и това тяло... как успяваш...
- Ми, редовен с*кс...
- Ми, твоя мъж е пълен бе?
- Оффф, май ще вали а...
Виц на деня Виц на деня - Сержант, какво стана, хванахте ли го?
- Господин началник, заподозреният се качи в асансьора и изчезна в неизвестна посока!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да имаш жена най-добър приятел е като да имаш служебна кола - рано или късно ще я удариш...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори