×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Слави Бинев: Простих на протестиращите срещу мен, които бяха кукли на конци


Слави Бинев: Простих на протестиращите срещу мен, които бяха кукли на конци
Протестиращите срещу назначението ми за председател на Комисията по култура трябваше да изпълнят определена роля, която им бе внушена от БНТ, БНР и СЕМ, каза Слави Бинев
11 Февруари 2015, Сряда, 04:52 ч.

Партии като ДПС говорят за ксенофобия, защото за първи път срещат корав човек като Валери Симеонов, с който не могат да се спазарят, каза депутатът

Протестиращите срещу назначението ми за председател на Комисията по култура бяха кукли на конци и аз отдавна съм им простил. Това са социално небрежни хора, които лесно могат да бъдат използвани, каза в „Добро утро, България“ по ТВ7 депутатът от Патриотичния фронт Слави Бинев.
„Протестиращите трябваше да изпълнят определена роля. Начетеният човек не винаги е социално умен. Лесно е да им се внуши определена теза. Тази страница е затворена за мен. Обиждайки Слави Бинев, те се чувстват по-интелигентни. Всяко нещо, което се превръща в мода, кара хората да се чувстват по-актуални, а когато една телевизия като БНТ се занимава от сутрин до вечер с една личност като моята, е лесно хората да попаднат под внушения. Обикновено това е по-лесно при неинтелигентните хора, които нямат свое мнение и се чувстват беззащитни“, обяснява Бинев. Той подчерта, че инициатори на протестите срещу него са БНР, БНТ и СЕМ.
Той коментира и идеята да се орежат социалните помощи за майките-деца като изтъкна, че тя е всъщност на Патриотичния фронт.
„Има много хора, които са превърнали майчинството в професия. Тези момичета продължават да раждат, защото по този начин се издържат“, добавя патриотът.
Според него, политиканстването в парламента е прекалено голямо, а решението на реалните проблеми е изключително малко.
„Рационализмът в нашия парламент липсва. Това не ми харесва, защото аз винаги съм търсил решението, а не това как да нападам опонента. Хората не ги виждам като врагове. Трябва с тях да намерим най-добрия път. Не мога да си представя, че в нашия парламент има политици, които се различават в целите си. Не вярвам, че българите биха избрали хора, които искат да ги направят по-бедни, по-глупави и по-нещастни, но за жалост избираме точно такива, защото сме на дъното“, коментира архонтът.
„Валери Симеонов е много корав човек и много трудно може да му се повлияе по някакъв начин, за да влезе в някакви договорки или съглашения. Затова сигурно отсрещната страна е изненадана. Това че не могат да се „спазарят“ с него, ги вбесява и ги кара да говорят за ксенофобия и хомофобия. Това да искаш всички българи да спазват закона, обаче не е ксенофобия. Правилата и законите да са за всички е нормално“, каза още Слави Бинев.

В категории: Политика


Нафтата се подсили с...
Нафтата се подсили с... 20/04/2025, Неделя 21:24 0
Флагман.БГ Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза 20/04/2025, Неделя 21:00 1
Трагедия в САЩ
Трагедия в САЩ 20/04/2025, Неделя 20:24 0
Флагман.БГ Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... 20/04/2025, Неделя 19:40 2
Флагман.БГ Свали 60 килограма Свали 60 килограма 20/04/2025, Неделя 19:00 0
1
Коментара по темата
1.
ggg
11.02.2015 17:27:40
0
0
Ти сигурно неси прочел една книга през живота си а искаш да ставаш министър типична мутра все едно Маргина да стане и той министър
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Започва Светлата седмица Започва Светлата седмица През следващите дни до Томина неделя се прославят светите апостоли и Света Богородица Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Сънародникът ни е един от най-канените лектори в света Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Трагедия в покрайнините на Найроби Силно представяне за България в Баку Силно представяне за България в Баку Общо 4 медала Нафтата се подсили с... Нафтата се подсили с... Централен блокировач Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... В края на следващата седмица се очаква сняг в планините Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза "Това е българска разлика", коментира Насар за смазващата преднина пред втория щангист в категорията му на Евро 2025 Промяна в движението по "Хемус" Промяна в движението по "Хемус" Заради очаквания засилен трафик Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Събитието бе уважено от зам.-кмета Мария Димитрова Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Най-любопитни към лакомствата бяха маймуните, котешките лемури, вълците и черните пантери
Трагедия в САЩ Трагедия в САЩ Четирима загинаха при катастрофа на едномоторен самолет И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" Войната между руснаци и украинци е ожесточена Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... Англия Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Алексей Овчинин, Иван Вагнер и Доналд Петит с успешна мисия Двойно убийство разтърси Германия Двойно убийство разтърси Германия Тъст и зет бяха застреляни Свали 60 килограма Свали 60 килограма Пълна физическа промяна за... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Грамадни вълни тормозят хората по бреговете на Австралия Сензационна информация за ЕС Сензационна информация за ЕС Съюзът замразява правото на глас на Унгария? Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Говорител на външното министерство на Украйна призова за извинение Путин с поздрав към... Путин с поздрав към... Руският държавен глава с обръщение за Великден
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори