×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургаска баба резна въжетата на алпинисти, вдигали й шум


Бургаска баба резна въжетата на алпинисти, вдигали й шум
Де да ги знам какви са, може и крадци да са, оправдава се пенсионерката
04 Октомври 2014, Неделя, 01:17 ч.

Добре, че в това време бяхме на земята, кръстят се стреснатите майстори

76-годишна пенсионерка срязала въже на алпинисти, които санирали жилище в Бургас. По чудо инцидентът се разминал без пострадали, съобщава „Труд“.Майсторите закрепили въжетата си за балкона на бабата на четвъртия етаж и започнали работа по долния апартамент. Пенсионерката им направила забележка, че използват терасата , но никой не обърнал внимание. Ядосана, тя отрязала едно въже, а друго отвързала.

„Подаде се на балкона и ни каза какво е сторила. Добре, че бяхме на земята“, разказа един от майсторите. „Счупиха ми лампата на терасата, вдигат шум. Никой не ме е предупредил, а и не ги знам какви хора са“, обясни пенсионерката.

Полицията е започнала проверка на случая.

В категории: Животът


Нов фатален инцидент в САЩ
Нов фатален инцидент в САЩ 11/02/2025, Вторник 09:00 3
Флагман.БГ Хвърли "бомба" за "Ергенът" Хвърли "бомба" за "Ергенът" 11/02/2025, Вторник 08:00 0
Голям студ в страната
Голям студ в страната 11/02/2025, Вторник 07:31 0
Празник е
Празник е 11/02/2025, Вторник 07:20 0
Флагман.БГ Тази храна е... Тази храна е... 10/02/2025, Понеделник 22:00 4
Направи страхотен жест
Направи страхотен жест 10/02/2025, Понеделник 21:30 1
Получиха неочакван "подарък"
Получиха неочакван "подарък" 10/02/2025, Понеделник 20:00 1
Флагман.БГ Трагедия в Анкара! Майка уби двете си рожби Трагедия в Анкара! Майка уби двете си рожби 10/02/2025, Понеделник 19:56 2
5
Коментара по темата
5.
i_like_master
07.10.2014 19:42:48
0
0
бахти откачената бабичка.....ами ако не бяха на земята какво правим?
4.
Българин
05.10.2014 13:17:01
0
7
Да са живи и здрави смелите български жени, действащи адекватно!
3.
Гебеджански
05.10.2014 12:34:19
2
5
Полицията какви проверки прави ..... Дали бабата има криминално досие?
2.
ФИЧЕТО
05.10.2014 09:00:46
1
10
Лепенето на ЕPS от разни цигани не означава саниране. Вижте на какво заприличаха фасадите. Никой не бива да се катери като маймуна по фасадите без разрешение. На хората им писна от аматьори и на определена възраст не им пука , че трябва да се въведе ред. Браво на госпожата.
1.
морски
05.10.2014 08:24:23
3
14
браво на бабата. как така ще й се качват и ползват терасата без нейното съгласие. В Щатите щеше да има право да ги гръмне даже.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мерцедес изгоря в Бургас! Чужденец пък бе спипан с голямо количество марихуана Мерцедес изгоря в Бургас! Чужденец пък бе спипан с голямо количество марихуана Причините за възникването на пожара се изясняват Шокиращо: 2-метров мъж нападна с мечове спортуващи младежи Шокиращо: 2-метров мъж нападна с мечове спортуващи младежи "Какво мога да направя", коментира кметът на Мало Конаре Димчо Караиванов Голям студ в страната Голям студ в страната Ето прогнозата Тази храна е... Тази храна е... Много полезна почти за всички хора Направи страхотен жест Направи страхотен жест Калейн е много класна дама Когато Меден рудник каза „Стига!“ и се обяви за Копър майн Когато Меден рудник каза „Стига!“ и се обяви за Копър майн "Искаме си обхода! Ние да не сме втора ръка хора! Амчи Димитър Рачков и холивудската звезда Мария Бакалова са от „Меден рудник“, бе, алоуууу!", аргументират се сепаратистите Ксения, която заколи децата си, вероятно е виждала в тях демони Ксения, която заколи децата си, вероятно е виждала в тях демони Да изчакаме експертизата, за да се установи конкретно какво се е случило, каза психиатърът д-р Владимир Сотиров и добави, че става въпрос за паталогия Регулацията на цените мираж? Депутат заговори за изкривяване на пазара Регулацията на цените мираж? Депутат заговори за изкривяване на пазара Когато с външен фактор грубо го ограничаваш, той намира същите обратни мерки на отговор, предупреди Васил Пандов Детската градина в Камено е с обновено дворно пространство Детската градина в Камено е с обновено дворно пространство С подписан договор за безвъзмездно дарение от „ЛУКОЙЛ Нефтохим Бургас“ за 2025 г., през май ще бъде завършен вторият етап от цялостния ремонт на дворното пространство Денонощните аптеки вече са кът Денонощните аптеки вече са кът В България има общо 3228, шепа от тях работят 24 часа
Нов фатален инцидент в САЩ Нов фатален инцидент в САЩ Частни самолети се сблъскаха на летище Илон Мъск направи оферта за над 97 млрд. долара Илон Мъск направи оферта за над 97 млрд. долара Най-богатият човек на планетата иска да купи ChatGPT Ергенът Мартин: Разбрах, че съм влюбен и ще й предложа брак, но сърцето ми е свободно Ергенът Мартин: Разбрах, че съм влюбен и ще й предложа брак, но сърцето ми е свободно Когато искам да бъда с някоя, или да я целуна, ще е по мое желание, каза той Остави бакшиш, който не се нуждае от коментар Остави бакшиш, който не се нуждае от коментар Някои хора имат много пари и не ги щадят Жена му работеше в офис, после преспа с над 1000 мъже, а сега... Жена му работеше в офис, после преспа с над 1000 мъже, а сега... Оливър Дейвидсън и Бони са в процес на развод, но още се разбират повече от добре   Британският съд защити пакистански педофил Британският съд защити пакистански педофил Магистратите не позволиха да бъде депортиран, забраниха достъп на медиите до името му Получиха неочакван "подарък" Получиха неочакван "подарък" Пингвините на Антарктида могат да си "играят" с пластмаса Трагедия в Анкара! Майка уби двете си рожби Трагедия в Анкара! Майка уби двете си рожби Жената е ранила тежко третото си дете, което е с опасност за живота Няма да повярвате на колко години е Няма да повярвате на колко години е "Барбито" Марсела държи много на външността Държат се много необичайно Държат се много необичайно Защо речните делфини в Амазонка правят така? Учените са в шах
Калин Сърменов, директор на Сатиричния театър Калин Сърменов, директор на Сатиричния театър Системата на театрите колабира! Виц на деня Виц на деня - Брей, че си отслабнала! Каква е тайната?!
- Картофи, лук, чушки, домати, краставици, бамя.
- И само това ли ядеш, а месо?
- Абе какво ти ядене, копах ги!
Виц на деня Виц на деня - Какво работиш?
- Шофьор съм.
- Каква заплата ти дават?
- Седем милиона долара!
- Стига, бе, къде работиш?
- Във "ФОРМУЛА 1"!...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато мъж хване шаран, това е риболов.
Когато жена хване шаран, това е брак!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори