Вдовиците на Бай Миле и Косьо Самоковеца влизат във "ВИП Брадър"?
23 Август 2014, Събота, 22:08 ч.
Поканили и Мая Илиева, но тя има толкова много пари, че само се изсмяла на хонорара
Знакови мутренски вдовици са получили покани за новия сезон на „ВИП Брадър“. Известни дами от криминалния контингент ще приберат повече от солидни хонорари за участие в риалити формата, съобщава столичен ежедневник.
Новия сезон на „ВИП Брадър“ има за цел да върне участниците в годините на соца. И за целта са били поканени куп известни дами от мутренските времена.
Една от тях е вдовицата на Георги Илиев — Мая (двамата на снимката горе), която обаче дори не е благоволила да се срещне с продуцентите. Съпругата на Главния категорично отказала да изслушва каквито и да е оферти за участие.
Подобен отговор е дала и вдовицата на Фатик Адриана Тюркмен. Тя категорично не желае да се излага по телевизията, а още по-малко да разказва за личния си живот.
Не е ясно какви отговори са дали обаче Силвия Панагонова, вдовицата на Бай Миле, както и Ангелинка, бившата съпруга на Косьо Самоковеца. Възможно е двете дами да приемат да влязат срещу подходяща цена.
Сред сигурните участници този сезон обаче са Светлозар Савов и Иво Аръков. ММА боецът стяга сватба на Сейшелите догодина и няма търпение да прибере хонорара от участието си. Приятелката му ДесиСлава пък ще участва в друго риалити и по друга телевизия — Гласът на България. За двамата подобна раздяла е доста трудна, но те са убедени, че ще се справят.
Актьорът Иво Аръков също се е навил да влезе във формата, но категорично отказва да навлиза в подробности около участието си. Феновете му обаче очакват докато е в шоуто да издаде подробности около побоя над него, кой го раздели с Мика Стоичкова и има ли пръст в цялата история с екшъна Мария Илиева.
Несигурен участник в новия сезон на „ВИП Брадър“ е и Йорданка Христова, култова певица от годините на соца. Изпълнителката също мълчи дали има намерение да става риалити знаменитост, но соленият хонорар, който са й предложили, я хвърлил в тежки размисли.
Тази година „ВИП Брадър“ ще стартира на 9 септември, като ще бъдат почетени две важни годишнини. 70 години от 9 септември 1944 година и 30 години от създаването на романа на Джордж Оруел „1984", припомня hotarena.net.
В категории:
Лайфстайл






Не иска да е гей, но...
18/04/2025, Петък 17:41
0

Защо мъжете се държат противоречиво
18/04/2025, Петък 17:21
0

София под полицейска блокада: Арести за издирвани и незаконно пребиваващи
18/04/2025, Петък 17:00
0

Извикаха линейка, защото тя едва не припадна
18/04/2025, Петък 16:41
1

MAX FIGHT 61 се завръща в София с епични сблъсъци на 31 май
18/04/2025, Петък 16:21
0

Най-лесната рецепта за козунак
18/04/2025, Петък 16:00
0

Стана инвалид, минах през всички кръгове на ада
18/04/2025, Петък 15:21
0

Губи майка си на 14 години и се налага да пее в заведения, за да изкарва прехраната си
18/04/2025, Петък 15:21
0

Почина известен бизнесмен
18/04/2025, Петък 15:01
0

bTV намериха заместничка на бременната Натали Трифонова
18/04/2025, Петък 15:00
1

"Чат Джи Пи Ти" постави точната диагноза на дете с рядко заболяване, 17 лекари не успяха
18/04/2025, Петък 14:44
1

