×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бързи и яростни в Бургас: Шофьори се гониха лудо до Каблешково, заради отнемане на предимство


Бързи и яростни в Бургас: Шофьори се гониха лудо до Каблешково, заради отнемане на предимство
Димитър Костадинов се прибра в Бургас и изчака полицаите, за да разкаже за екшъна
13 Юни 2014, Събота, 00:12 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВА, снимки авторът

Възрастен шофьор сече пътя на Фолксваген, където е пътувало семейство с 2-годишно дете

Разгневени шофьори спретнаха яростна надпревара по улиците на Бургас, заради отнемане на предимство. Екшънът между двамата започна около 19,30 часа в бургаския ж.к. „Лазур”, до бензиностанция Инс. Мъж на средна възраст с „Форд” е опитал да изпревари и сече пътя на 31-годишния Димитър Костадинов , който с лека кола „Фолксваген”  идвал от комплекса и искал да завие наляво, посока изхода на града към Слънчев бряг. Отивал на разходка със семейството си, в колата били неговата жена, дъщеря и балдъза. Костадинов видял, че друга кола се опитва да му вземе предимството, ядосал се и решил да не му направи път. Водачът на връхлитащия светлосив „Форд” се изнервил и започнал да притиска „Фолксвагена” на Костадинов . Между двамата мъже избухнал скандал.
„Успях някак да се изравня с него и го питах какво прави и не вижда ли, че в колата има двегодишно дете. Питах го за къде бърза толкова. Той обаче ме погледна и зави нарочно с волана към нашата кола”, каза пред репортер на Флагман.бг Димитър Костадинов. В колата се чул трясък, в резултат на който детето и родителите му се изплашили. Детето заплакало стреснато, а бащата решил да догони джигита, за да запише номера на МПС, с което се движил нахалника. Даже нямал време да слезе и огледа щетите на колата си.
Преследването в стил „Бързи и яростн” продължило до Каблешково, като беглецът минал на червен светофар и направил още няколко рискови маневри. Семейство Костадинови успели се обадят на телефон 112, за да разкажат за случилото се, както и на Флагман.бг. От централата ги помолили да се върнат и изчакат Пътна полиция на спирката до „Лайф Хоспитал” в „Изгрев”. Бащата прибрал съпругата си и детето, тъй като малката била изплашена и не спирала да плаче. След това той отишъл на спирката, за да дочака полицаите. Когато екипът на Флагман.бг пристигна, катаджийте все още не бяха дошли.
Дошлите на място служители на КАТ обясниха, че подобни взривоопасни сблъсъци между шофьори са се превърнали в ежедневие. Няма как водачът на „Форда”, с регистрационен номер А 6548 КТ, да бъде привикан за обяснения, тъй като той е бил сам в колата и нямал свидетели. Съпругата на Димитър пък, както и нейната сестра, не могат да дадат показания, защото имат близка семейна връзка с него.
По този начин служителите на реда оставали безсилни и не можели да търси отговорност.



В категории: Животът


Закъса сериозно
Закъса сериозно 04/04/2025, Петък 20:49 1
Голям протест в Плевен
Голям протест в Плевен 04/04/2025, Петък 20:00 1
Флагман.БГ Огнен ад край София, камион се запали Огнен ад край София, камион се запали 04/04/2025, Петък 19:42 0
9
Коментара по темата
9.
Wesht po vsicki vuprosi
14.06.2014 12:38:06
1
4
V Bulgaria jiveiat samo seliani. Ako znaete samo kolko ste nazad. Za cujbina ste meraklii, oswen da metete za nishto ne stAwate. Cernite ot Afrika se moderniziraha wece, za was samo rakia, kurwiasali oci i infarkt na 50.
8.
дренка
14.06.2014 11:17:33
1
11
в Бургас това е редовно,отнемане на предимство,изпреварване на непозволени места и сечене на път...много мъжкарско е и да се развикаш и разпсуваш като каруцар,всички са майстори на шофирането и професионалисти,а не виждат всъщност какви селяндури и простаци са станали.Бургазлии са отврат в това отношение.Ако въобще са останали бургазлии,май истинските напуснаха града и страната ,а тука се завъди с циганори и селяндури от Сливен и Ямбол.
7.
Жоро Бекъма
14.06.2014 10:26:15
1
7
Бе какви глупости трябва да се случат, че да има след това нещо да се прави. Законите трябва да са като в Германия пратиш ли сигнал куките го санкционират оня и край следващия път няма да има повече глупости на пътя.
6.
Спиридон
14.06.2014 10:05:44
2
4
Двама тъпанари рискуват живота на познати и непознати,толкова им е акъла,и мен са ме секли и вас предполагам,трябваше да съм умрял от нерви вече ако се ядосвах на всичко
5.
Селяни
13.06.2014 23:25:28
7
4
Въпросният пред детето си ли бил решил да се прави на мъж и да не пусне човека дето бърза. После ченгета вика - да го беше снимал и да прати снимка на kurvolqkb !
4.
фифория
13.06.2014 23:17:44
0
9
В една песен се пее-родната полиция ни пази!!! хахахаха - смешно,нали ?! След това,като се чуе,че еди си кой размазал главата на еди си кой,да не се чудят,защо се е стигнало до саморазправа.На това келеме,който се е вживял в ролята на голям смелчага с мерак да му резнат зелката.фи
3.
dangoveca
13.06.2014 23:15:29
17
9
СПОЯТЕ ЛИ СИ ПРИ БОЙКО КАК ПОЛИЦИЯТА РАБОТЕШЕ ДОБРЕ А СЕГА НЯМА ТАКАВА
2.
шпек
13.06.2014 21:44:20
0
11
по тъпо обяснение в стил не ни се работи небях чувал
1.
Петър
13.06.2014 21:40:57
1
29
Ами да, вечният аргумент. Писах снощи на мейла на Катя Касабова, нека ме подкрепят и свидетели за това, какво се случи на ул. "Републиканска" вчера, 12 юни, в 18.13 часа, когато вървяхме по "Богориди" в шествието "Четящият човек". Бяла хонда с номер А 8184 МВ газеше наред пресичащите "републиканска" в пешеходната жълта павирана зона...Подадохме сигнал в полицията, но като нямало тежко пострадали нищо не можело да се направи...Хора, това е безумно...Тези, които газят пешеходци, айки с деца, дори дете с колело беше бутнато от шофьора на хондата, утре ще бъдат убийци на пътя, кякво значи полицията да е безсилна срещу извергите. Който чете този коментар, и е бил свидетел, нека да пише за случая, за да се раздухва, та белким този изрод го научат всички кой е
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Добра новина за F-16! Военният министър заговори и за нови системи, които ще пазят небето ни Добра новина за F-16! Военният министър заговори и за нови системи, които ще пазят небето ни  Освен противоракетната система IRIS-T от Германия, България ще купи и три координатни радари от Франция, каза Атанас Запрянов Стряскащо престъпление в България Стряскащо престъпление в България За 14 лева: Момче заплаши с убийство мъж Решиха за бедственото положение във Варна Решиха за бедственото положение във Варна Ето подробности Бедните българи се жалват, че са излъгани за санирането, но държавата ще ги финансира на 100 процента Бедните българи се жалват, че са излъгани за санирането, но държавата ще ги финансира на 100 процента Ние от бедния северозапад сме разочаровани, защото дадохме пари за технически паспорти и нищо, оплаква се Рени Цветанова, но зам.-министърът Дора Янкова опроверга думите й Дете намери голяма сума пари в метрото Дете намери голяма сума пари в метрото Полицията издирва собственика България печели от търговската война на Тръмп, защото дългът ни се увеличи, а лихвите падат България печели от търговската война на Тръмп, защото дългът ни се увеличи, а лихвите падат Една от идеите за увеличените мита е да ги върне обратно заводите в САЩ, обясни  Чобанов, а Харизанов коментира, че сметката ще се плати от потребителите Голям протест в Плевен Голям протест в Плевен Граждани се бунтуват след трагичната смърт на Сияна Огнен ад край София, камион се запали Огнен ад край София, камион се запали Временно движението в аварийната и активната лента в посока Варна се ограничава Делото "Цалапица": 15 години затвор при строг режим за Бизюрев Делото "Цалапица": 15 години затвор при строг режим за Бизюрев Той беше признат за виновен, че умишлено е умъртвил 24-годишния Димитър Малинов Пловдивчанка показа голяма смелост в "Стани богат" Пловдивчанка показа голяма смелост в "Стани богат" Тя игра силно, но спечели само 2 бона
Руска ракета окървави Кривой рог, пет от 14-те жертви са деца Руска ракета окървави Кривой рог, пет от 14-те жертви са деца  Над 50 са ранените 500-килограмов козунак приготвиха в... 500-килограмов козунак приготвиха в... Румъния Закъса сериозно Закъса сериозно Ръсел Бранд е обвинен в изнасилване Тръмп представи любопитна "златна карта" Тръмп представи любопитна "златна карта" Визираната представлява билет за безсрочен престой в САЩ Земетресение от 4,3 по Рихтер разлюля... Земетресение от 4,3 по Рихтер разлюля... Тайван Мургавата "Снежанка" завлече Дисни със $100 милиона Мургавата "Снежанка" завлече Дисни със $100 милиона За да не обидят ниските хора, оставиха новата версия и без джуджета Тръмп уволни директора на Агенцията за национална сигурност Тръмп уволни директора на Агенцията за национална сигурност Водещите демократи в комисиите по разузнаване в Сената и Камарата осъдиха уволнението ЕС готви глоба от 1 милиард евро за X на Илон Мъск ЕС готви глоба от 1 милиард евро за X на Илон Мъск Брюксел може да удари най-свободолюбивата социална мрежа с рекордно наказание заради предполагаеми нарушения Гардиън шокира - расизмът е виновен за глобалното затопляне Гардиън шокира - расизмът е виновен за глобалното затопляне В кои градове има най-много милиардери? В кои градове има най-много милиардери? В тройката са Ню Йорк, Москва и Хонконг
Георги ХАРИЗАНОВ, политически анализатор Георги ХАРИЗАНОВ, политически анализатор Пеевски претърпя много метаморфози, но новата роля му отива Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Скъпи, хайде да правим с*кс...
Мъжът:
- Отивай и почвай, аз ей сега ще дойда...
Виц на деня Виц на деня - Бабо, аз съм гей.
- Тия не ядяха мръве, нали тъй?
- Не, бабо. Спя с други мъже.
- Аааа, добре! Трябва да се ядат мръве.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако булката е богата - расата няма значение... ако е много богата и полът няма значение.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори