×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Село Телиш протестират заради загиналата на пътя Сияна
  • Сградата на Драматичния театър в Ямбол е пред разруха
  • Иран и САЩ преговарят за ядрената програма на Техеран
  • Православните християни отбелязват Лазаровден
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шофьор ще плати 1320 лева защото летял край Враца с 250 километра в час


Шофьор ще плати 1320 лева защото летял край Враца с 250 километра в час
Главен инспектор Янко Харалампиев съобщи, че снощи шофьор от София е „прелетял“ край Враца с 250 километра в час.
Ключови думи: КАТ, рекорд, висока скорост
16 Април 2014, Сряда, 08:53 ч.

Рекордната скорост е отчетена със стационарна полицейска камера

Шофьор от София ще получи електронния фиш за глоба в размер на 4 минимални работни заплати, съобщи началникът сектор „Пътна полиция“ - Варна главен инспектор Янко Харалампиев. Пред камерата на Нова телевизия той разкри, че „солената“ глоба е заради рекордно високата скорост от 250 километра в час, с която колата на столичанина е профучала снощи около 22:30 часа край стационарната камера на КАТ, монтирана край Враца.
Средно на ден полицаите в тази район спират поне десетина шофьори, които карат със 160 – до 180 километра в час, но за пръв път се случва да бъде засечена такава над 250.

В категории: Крими


Флагман.БГ 5 сигурни знака, че той е мамино синче 5 сигурни знака, че той е мамино синче 12/04/2025, Събота 22:00 0
Пише история в НБА
Пише история в НБА 12/04/2025, Събота 19:24 0
Флагман.БГ Каза дали е гадже с Марто от "Ергенът" Каза дали е гадже с Марто от "Ергенът" 12/04/2025, Събота 19:03 0
3
Коментара по темата
3.
528i
17.04.2014 10:19:43
0
0
те така идват,на мен ми дойде скоро снимка от миналата година
2.
гого
16.04.2014 16:27:13
1
1
Само дето датата е 27. 02. 2014
1.
kat
16.04.2014 11:45:21
0
3
И ВТОВА ВРЕМЕ АКО ИЗЛИЗАШЕ НЯКОЙ ОТ БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА ЩЕШЕ ДА Е ВИНОВЕН ЧЕ НЕ Е ПРЕЦИНИЛ ЧЕ ОТКАЧАЛКАТА КАРА С 250 КМ А СЕГА КОЛАТА МОЖЕ ДА ИЗЛЕЗЕ ЧЕ Е ДЕПУТАТСКА И Т.Н.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
5 сигурни знака, че той е мамино синче 5 сигурни знака, че той е мамино синче Ето кои са те  Taка общуват щастливите двойки Taка общуват щастливите двойки Те задават отворени въпроси Ето кои зодии са шефът вкъщи Ето кои зодии са шефът вкъщи Вие сред тях ли сте Извънредно: Драма с малолетни сестри в "Меден рудник" Извънредно: Драма с малолетни сестри в "Меден рудник" Полицията с успешно издирване Моите наполеонки, по-вкуски са от тези в магазина Моите наполеонки, по-вкуски са от тези в магазина Перфектен френски сладкиш Данаил Папазов с позиция за драмата в "Бояна" Данаил Папазов с позиция за драмата в "Бояна" Ето какво сподели бившият министър Погребаха атентатора от летище "Бургас" в гробище на бойци от „Хизбула“ Погребаха атентатора от летище "Бургас" в гробище на бойци от „Хизбула“ Мохамад Хасан ел Хюсеини бе идентифициран по ДНК след терористичната атака, при която загинаха шестима души Колко дълго ни отнема да преодолеем бившия партньор? Психологията отговаря Колко дълго ни отнема да преодолеем бившия партньор? Психологията отговаря Ново проучване предоставя отговор на въпроса От полицията с информация за напрежението свързано с Доган От полицията с информация за напрежението свързано с Доган "Няма задържани", съобщи директорът на СДВР главен комисар Любомир Николов Мистериозна ситуация в Пловдив Мистериозна ситуация в Пловдив Дете в линейка след фалшив сигнал за пожар?
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Корупцията въобще не е това да хванем няколко корупционера Виц на деня Виц на деня Какво казала нулата на осмицата?
"Хей, имаш много готин колан!"
Виц на деня Виц на деня - Защо някои птици летят към Африка през есента?
- Защото е много далече, за да ходят пеша!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какъв е бил първият отговор на българският изкуствен интелект?
- "Тук не е информация!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори