×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Русия има боен кораб в Черно море, въоръжен с ракети Калибър


27 Ноември 2024, Сряда, 14:20 ч.

Способен е да изстреля четири от тях в един залп

Въоръжен с крилати ракети "Калибър“ руски боен кораб, способен да изстреля четири от тях в един залп, е пуснат по вода в Черно море, предаде Укринформ, позовавайки се на оперативна информация на Военноморските сили на Украйна (ВМС), споделена в 6:00 ч. тази сутрин местно време (също и българско) във фейсбук.

"В Черно море има един противников боен кораб, въоръжен с крилати ракети "Калибър“, с общ залпов капацитет от четири ракети. В момента не са засечени вражески кораби в Азовско море“, пише в съобщението.

Според украинския флот в момента няма противникови съдове, действащи в Средиземно море.

Допълнително от там съобщават, че през последните 24 часа Керченският проток е бил използван от кораби за целите на Русия: 12 кораба са влезли в Черно море, пет от които са продължили към Босфора, а пет са навлезли във водите на Азовско море, единият от които е дошъл откъм Босфора.

(БТА)


В категории: Войната в Украйна


12
Коментара
Нафтата се подсили с...
Нафтата се подсили с... 20/04/2025, Неделя 21:24 0
Флагман.БГ Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза 20/04/2025, Неделя 21:00 1
Трагедия в САЩ
Трагедия в САЩ 20/04/2025, Неделя 20:24 0
Флагман.БГ Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... 20/04/2025, Неделя 19:40 2
12
Коментара по темата
12.
Да обобщим :
28.11.2024 00:31:39
0
1
- имам банкнота от 5 рубли , печатана 2022 година / тогава последно бях в Мордор/
- за два лева /грубо едно евро/ - мога да си купя ~20~24 банкноти и да си ги ползвам да разпалвам въглените в барбекюто половин година . Само за 2лв
11.
Само да попитам
27.11.2024 21:09:47
0
1
А кочината Кога ще има курс 1 рубла 115 долара, хахахахахахахаха
10.
Бандера
27.11.2024 20:08:34
2
4
Украинските водни дронове харесват това!
9.
Дааа
27.11.2024 17:51:15
0
6
Пъргава валута излезе , днеска цял ден рипа !
8.
Госпожо Касабова ,
27.11.2024 17:50:00
2
7
моля ви , недейте вече с тез статии , че дарагая рубла стана 117 за долар . След всяко споменаване на калибр #курсрубля става работата
7.
М,добре
27.11.2024 17:16:35
2
9
Скъпа Маша / АлкашЗахарова/. Извинавайте,пАжалуста че ви падна рублата! !
6.
Захарова до 5
27.11.2024 15:41:26
7
6
Няма да се плашиш, ще клекнеш на Путя, ще му направиш свирка и ще си ок после. За тея долу не му мисли, ние ще се погрижим.
5.
Бай....до 1,2
27.11.2024 15:36:39
6
4
"Педерасти, минетчии, шпакладжии и чикиджии !" ("Черно Фередже").
4.
Аве,Бай Румене ,
27.11.2024 15:35:10
3
12
кви рубли баеш , от 70 рубли за долар , днес курсът е 114 за долар .
Твърдим че е по евтино да се хвърлят рубли в чалгаверните вместо салфетки!
Още на 70 за долар , рублата беше по-евтина от Емека , смятали сме , публикували сме . Ма много някак обидно с тия кенефни сравнения за страна агромная . За тва - в Пайнер другия път - пачки с рубли .
Също стават тамън за отопление през зимата !
3.
Румен фърчилкьов
27.11.2024 15:13:13
4
8
И аз имам рубли и на вас ще дам
2.
do 1
27.11.2024 14:32:02
8
16
По-скоро трябва да внимават къде пушат моряците, че нали според руските сводки всичките им кораби потънаха заради инциденти от тютюнопушене :))))
Иначе корабите им бяха добри, но понеже моряците пушат и стана греда
1.
Пу
27.11.2024 14:25:45
17
16
Хахахаха, това ли остана само от черноморския им флот? Един боен кораб с ракети калибър. Да внимават да не вземе ракетата да падне на палубата на кораба, че тогава и последния кораб ще отиде при другите на дъното.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Хиляди вярващи се отправят към Бачковския манастир за литийно шествие с чудотворната икона Хиляди вярващи се отправят към Бачковския манастир за литийно шествие с чудотворната икона То се провежда на втория ден на Великден, защото преди 400 години иконата е била намерена в скалите на родопската местност Ще се радваме на слънчево време, а температурите ще достигнат 27 градуса Ще се радваме на слънчево време, а температурите ще достигнат 27 градуса Прогноза за времето - понеделник, 21 април 2025 г.  Започва Светлата седмица Започва Светлата седмица През следващите дни до Томина неделя се прославят светите апостоли и Света Богородица Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Сънародникът ни е един от най-канените лектори в света Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Трагедия в покрайнините на Найроби Силно представяне за България в Баку Силно представяне за България в Баку Общо 4 медала Нафтата се подсили с... Нафтата се подсили с... Централен блокировач Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... В края на следващата седмица се очаква сняг в планините Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза "Това е българска разлика", коментира Насар за смазващата преднина пред втория щангист в категорията му на Евро 2025 Промяна в движението по "Хемус" Промяна в движението по "Хемус" Заради очаквания засилен трафик
Трагедия в САЩ Трагедия в САЩ Четирима загинаха при катастрофа на едномоторен самолет И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" Войната между руснаци и украинци е ожесточена Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... Англия Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Алексей Овчинин, Иван Вагнер и Доналд Петит с успешна мисия Двойно убийство разтърси Германия Двойно убийство разтърси Германия Тъст и зет бяха застреляни Свали 60 килограма Свали 60 килограма Пълна физическа промяна за... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Грамадни вълни тормозят хората по бреговете на Австралия Сензационна информация за ЕС Сензационна информация за ЕС Съюзът замразява правото на глас на Унгария? Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Говорител на външното министерство на Украйна призова за извинение Путин с поздрав към... Путин с поздрав към... Руският държавен глава с обръщение за Великден
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори