×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тревога в Киев! Заместник-командир на Азов отписа Силидово и Покровск, зове за защита на Днепропетровск


Тревога в Киев! Заместник-командир на Азов отписа Силидово и Покровск, зове за защита на Днепропетровск
Не трябва непрекъснато да се местим от град на град и в същото време прибързано да подготвяме тези населени места за отбрана, коментира Максим Жорин от Азов
26 Октомври 2024, Събота, 13:10 ч.
Автор: Флагман.Бг

Трябва веднага да започне подготовка за защита на съседната област, а не да се чака фронтовата линия да достигне дотам, коментира Максим Жорин

Заместник-командирът на славната 3-та десантно-щурмова бригада Азов Максим Жорин се е примирил със загубата на Силидово и Покровск. Майорът призова, цитиран от украинската информационна агенция УНiАН, за незабавното започване на подготовка на Днепропетровск за отбрана. Тревога бият и от информационно-консултантската компания Defense Express. Нейният директор Сергей Згурец обяви, че отбранителните сили ще напуснат Селидово и въпросът е само кога ще стане това.

Трябва да започнем подготовката за защита на област Днепропетровск, за да не не се наложи да го направим в последния момент, каза майорът от Въоръжените сили на Украйна Максим Жорин.

„Не трябва непрекъснато да се местим от град на град и в същото време прибързано да подготвяме тези населени места за отбрана. Нужно е да изградим силна отбранителна линия предварително, а не да чакаме, докато фронтовата линия достигне следващия населено място“, пише Жорин в своя телеграм канал. 

Той коментира, че ситуацията с градовете Селидово и Покровск в Донбас показва необходимостта от подготовката за защита на съседната Днепропетровска област. 

Както писа УНiАН, руските окупатори успяха да навлязат директно в град Селидово, принуждавайки украинските защитници да се изтеглят от определени позиции.
 


В категории: Войната в Украйна


7
Коментара
Нападение с нож в Берлин
Нападение с нож в Берлин 21/02/2025, Петък 21:33 4
Каза за Реал Мадрид
Каза за Реал Мадрид 21/02/2025, Петък 20:48 1
Много е зле
Много е зле 21/02/2025, Петък 20:33 0
Флагман.БГ Той не е виновен Той не е виновен 21/02/2025, Петък 20:24 0
Радва се на нежен "допинг"
Радва се на нежен "допинг" 21/02/2025, Петък 20:00 1
Звучен скандал в София
Звучен скандал в София 21/02/2025, Петък 19:33 0
7
Коментара по темата
7.
До 5
27.10.2024 03:53:01
1
2
Бие ?? Азов ги ебе с глия си гъз както теб путлер та ебал с капута който си изпърдял после смотаняк.
6.
Българин
26.10.2024 20:01:30
2
6
Русия избива украйнската и натовска мърша . Евро атлантици помяри са претеснени че след Украйна иде и техния ред атлантици ще пада ебане
5.
путлер капут
26.10.2024 18:18:51
9
1
АЗОВ ЛОШО БИЕ ПРОССИЯ МЪРШИ В ТЕЛЕГРАМ ИМА ВИДЕА ЗАТВА КОПЕЙКАДЖИИ БЕСНЕЯ БЕРДАНКОФФ И ТИ УБИТАК
4.
ХХ
26.10.2024 16:00:48
3
10
Въпрос:
Татуираните наркомани от Азов гейове ли са или да?
3.
ХХ
26.10.2024 15:59:18
3
12
"Заместник-командирът на славната 3-та десантно-щурмова бригада Азов " - Азов са славни само с това, че в Мариупол се криеха зад цивилното население, а после бягаха преоблечени като баби. Също така и че в Авдеевка, където бяха пратени да запълват дупките в отбраната, веднага, още първата нощ първи се изнесоха от завода и избягаха в следващото село.
От тогаз Азов са само заградотряди, които стрелят в гърба на мобилизираните, ако се опитват да отстъпват.
Факти.
2.
Берданкоф
26.10.2024 15:21:40
4
15
Славната 3та бригада азоф?? Каква им е славата??че отстъпват като бити кучета?? Че си избиват комплексите със стрелба по мирни граждани?? Че са педеруги и поддръжници на лгбт?? Кажете какво славно нещо са извършили??
1.
*********
26.10.2024 13:21:32
3
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Парите стигат и за размразяване на минималната работна заплата, изчисли бившият финансов министър Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Преди да говорим за пестене, трябва да си дадем ясна сметка, че има риск големи групи от хора да бъдат поставени от пълно социално изключване, каза той Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Деян от Русе напусна „Живот на кантар“, след като повечето от съотборниците му предпочетоха в отбора да остане Йорданка Ужасна миризма и гъст дим над... Ужасна миризма и гъст дим над... Пловдив Организира се събитие в памет на Тома Бинчев Организира се събитие в памет на Тома Бинчев То ще се проведе в София Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Драма на финала, тимът на Тодор от Созопол и Виолета от Бургас победи, а сините изостанаха само с 20 см Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... "Просто уникални хора", твърди участничка във формата Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Руският президент обожаваше вниманието, обожаваше тези малки кавги между ухажорите му. И най-вече обожаваше подаръците Радва се на нежен "допинг" Радва се на нежен "допинг" Никол подкрепи Везенков в Ботевград Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Ректорът на БСУ проф. Милен Балтов изтъкна, че и сега много авиокомпании обозначават в своите сайтове бургаското летище с това название, но в скоби
Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Нападение с нож в Берлин Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Каза за Реал Мадрид Каза за Реал Мадрид Няма шанс Ямал да премине в "белия балет" Той не е виновен Той не е виновен Рефер отнесе санкция заради рядко виждана ситуация Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Ще изпратим само мироопазващи сили и то в подходящ момент, уверява Н.Пр. Натаниел Копси, но Русия не ги ще там и може да се превърнат в пушечно месо   Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна ФБР има нов директор ФБР има нов директор Смята се, че Каш Пател е верен сподвижник на Тръмп Володимир Зеленски с важен ход Володимир Зеленски с важен ход Точно сега американският президент е много разочарован от украинския лидер, отбеляза съветникът по националната сигурност на САЩ Майк Уолц
Владислав Горанов, бивш финансов министър Владислав Горанов, бивш финансов министър Политическата класа прояви разум, за да създаде смисъл Виц на деня Виц на деня - Какво е "Женски радости"?
- Дънките ти падат, а сутиена ти стиска.
Виц на деня Виц на деня Момиче при зъболекаря:
- Ако знаети колко ме е страаааах! Предпочитам да родя, вместо да ми вадят зъб.
Зъболекарят:
- Ама хайде решавайте по-бързо, че да знам кой инструмент да използвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори