×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Дрогиран размаза Аудито на тази фолкпевица, едва не я уби


19 Август 2024, Понеделник, 11:17 ч.
Автор: Флагман.бг

Анелия е била в колата, цяло чудо е, че се е разминала на косъм 

Фолк певицата Анелия е катастрофирала по-рано вчера, съобщава HotArena.net. Инцидентът е станал по пътя Шумен-София и макар автомобилът да е тотал щета, за щастие изпълнителката е невредима. Аудито на Анелия е било управлявано от нейния шофьор, който също е добре.

Взети са проби на участниците в ПТП-то и според източници резултатите на другия шофьор, виновен за катастрофата, са били положителни за амфетамини.

От снимките ясно се вижда потрошеният автомобил на Анелия, но най-важното е, че тя е добре и няма да отменя своите участия.

 


В категории: Лайфстайл


8
Коментара по темата
8.
Зайо Байо
20.08.2024 11:02:47
1
1
Скъпо платените пластмасови К*рви на Митьо Пайнера пак с в новините!!!
Само да попитаМнооооуважавания редактор на дайте откъде е толкова запознат с пробите?
7.
анонимен
19.08.2024 18:28:38
1
3
Освен това тия кифли Анелия, Преслава, Галена, Емилия и Джена дължат кариерите си на Милко Калайджиев. През годините, още от 2012, се твърди, че си позволят, засекат ли го, да не го поздравяват и не му звънят. Това показва манталитета им и колко насериозно са се взели. Когато има пострадало дете, което е с опасност за живота, това не е най-важно, но моралът им какъв е се вижда.
6.
анонимен
19.08.2024 18:18:51
1
5
Ще прикрият шофьора на Анелия. Дано греша. Еми, не знам. Аз гледам да нямам идоли. За мене музиката е хубава и лоша, не я деля на стилове. На Анелия повечето песни са хубави, а и тя си ги пее добре. Но тя, с типичното за известните самочувствие, че всичко им е разрешено, явно е разрешила и на шофьора си всичко. Много е лошо, че не се е поинтересувала дали семейството е добре. Написах, че нямам идоли, защото по риалитита и къде ли не, особено на пътя, известните показват калната си същност и доста грозните си характери. Феновете им им вярват твърде много. На Слави съм бил фен и като тв водещ, и като музикант. Той, Слава богу, не е правил катастрофи с мощните си коли, явно спазва правилата, но в политиката катастрофира а и държавата катастрофира, отчасти, заради него. Фенството те заслепява. Хора, замислете се, че и сред вашите приятели има безумци и агресивни на пътя, може би, че има хитреци, доста сериозни. Тези, които гледате на екрана не ги познавате. Изводът е да не им вярвате. Големият Калоянчев също е убил човек на пътя, а е велик актьор. А за Анелия, хора, които я познават, част от колегите, не говорят ласкави неща за нея като човек. Фенът забравя тия работи или направо ги отрича.
5.
До Българина
19.08.2024 16:34:59
1
0
Дадох ти плюс, но явно съм натиснал и минус едновременно.
Извинения.
4.
българин
19.08.2024 14:53:27
2
2
някое пиянде или наркоман ми е турнал едно минусче. ха ха ха.
3.
КПП
19.08.2024 14:42:37
1
2
Гумите на Аудито са тотал щета. Къде са застрахователите.
2.
българин
19.08.2024 11:53:13
3
23
мамицата им пиянска и наркоманска. Такъв го гърмиш на място и толкова. Нямат право да живеят.
1.
имала късмет
19.08.2024 11:45:16
2
18
жената.....да оди у Бачково манастира,да пали свещ и да даде курбан,че е отървала кожата....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
За тъщи: От кои зодии излизат най-добрите зетьове За тъщи: От кои зодии излизат най-добрите зетьове Ето кои са те  Машинист от влака, блъснал кола край Кресна - с положителна проба за упойващи вещества Машинист от влака, блъснал кола край Кресна - с положителна проба за упойващи вещества Предстои извършването на химичен анализ Клипът за шофиране с 308 км/ч е зле монтиран фалшификат, казва експерт Клипът за шофиране с 308 км/ч е зле монтиран фалшификат, казва експерт Вижда се ясно, че скоростта на автомобила се увеличава от 140-200 км/ч до над 300 км/ч, а на горната картина лампите се движат една след друга без промяна, обяснява той Не ми се четат сърцераздирателни коментари за кончината на Митьо Пищова, не беше само добряк и веселяк Не ми се четат сърцераздирателни коментари за кончината на Митьо Пищова, не беше само добряк и веселяк С часове мога да разказвам за неговите щуротии, аргументира се дългогодишната главна редакторка на “Янтра ДНЕС” Мила Милчева  Ошишка се с корем и огромна задница, какво става Ошишка се с корем и огромна задница, какво става Тита изглежда покъртително, феновете й се притесняват Варна ще е домакин на уникална изложба за книговезане и скрапбукинг Варна ще е домакин на уникална изложба за книговезане и скрапбукинг Националната изложба "Наследство в корици" ще отвори врати в галерия "Арт салон Радио Варна", където посетителите ще могат да се докоснат до едно от най-фините изкуства – книговезането и скрапбукинга Певицата Вая: Не съм шофирала с 300 км/ч, аз съм страхлива Певицата Вая: Не съм шофирала с 300 км/ч, аз съм страхлива Свалих видеото от платформа за клипчета, не бих карала с бясна скорост, защото съм страхлив шофьор, посочва фолкаджийката 23-годишен заплаши с убийство баща си, арестуваха го 23-годишен заплаши с убийство баща си, арестуваха го Нападението е станало в Горна Оряховица   Нова мода в имотите и защо панелките поскъпват Нова мода в имотите и защо панелките поскъпват Годишният растеж на индекса на цените на жилищата (ИЦЖ) се ускори до 16.5% Само във Флагман.бг!Вижте последната видео изява на женкар №1 от хосписа в Черноморец Само във Флагман.бг!Вижте последната видео изява на женкар №1 от хосписа в Черноморец В края на януари той обяви, че планира да остане там 2 месеца, а после да подготви голям купон
Тежък удар на еврото! Какво става на пазара Тежък удар на еврото! Какво става на пазара Единната валута прави рязък завой Тежка катастрофа на АМ "Тракия": Сеат се вряза под тир Тежка катастрофа на АМ "Тракия": Сеат се вряза под тир Към момента няма официална информация за броя на пострадалите или причините за катастрофата Бой, шокови бомби и димки в парламента, депутатка се бори за живота си Бой, шокови бомби и димки в парламента, депутатка се бори за живота си Очакваше се да бъде приета оставката на правителството Папа Франциск назначи монахиня за царица на Ватикана Папа Франциск назначи монахиня за царица на Ватикана Досега длъжността „губернатор“ е била поверявана само на кардинали Цената на кафето по света достигна исторически връх, на какво се дължи Цената на кафето по света достигна исторически връх, на какво се дължи Както и при какаото, причината за повишението на цените на кафето е климатичната криза Потъна в скръб Потъна в скръб Почина съпругът на Доли Партън САЩ и Канада с остри действия, замесена е и трета страна САЩ и Канада с остри действия, замесена е и трета страна Започва ли икономическа война? Един от най-силните хора в Белия дом с разтърсващи думи Един от най-силните хора в Белия дом с разтърсващи думи Джей Ди Ванс говори рязко за войната Политическа бомба: Зеленски е готов за нова среща с Тръмп, но... Политическа бомба: Зеленски е готов за нова среща с Тръмп, но... Твърди се, че украинският лидер има изискване 63 ранени при сблъсък на два автобуса в Испания 63 ранени при сблъсък на два автобуса в Испания Четирима са в тежко състояние
Румен Радев, президент Румен Радев, президент У нас се намират политици, които водят война с паметници Виц на деня Виц на деня В чата:
- Опиши се как изглеждаш.
- Виждал ли си Анджелина Джоли?
- Да.
- Е, немаме нищо общо!
Виц на деня Виц на деня Мъж, яде баничка в кварталната баничарница. Намира косъм...
- Какво има в тая баничка?
- Как какво, яйца...
- Бръснете ги тези яйца бе хора...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените мечтаят да видят идеалния мъж, а мъжете мечтаят да видят идеалната жена. Яжте моркови, те подобряват зрението!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори