×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

МВР-Бургас я окъса, дава под наем места за банкомати


МВР-Бургас я окъса, дава под наем места за банкомати
Директорът комисар Милен Димитров приема от днес оферти за 2 кв.м под своя кабинет в дирекцията на бул.“Хр.Ботев“ срещу първоначална цена 113 лв. на месец
08 Януари 2012, Неделя, 14:14 ч.
Автор: Бесове.бг Снимка Бесове.бг

Обявени са три малки помещения с по 2 кв.м площ

Бургаската дирекция на МВР обяви търг за три помещения в центъра на града, които са част от сградите на самата дирекция и РПУ-тата. Става въпрос за по два квадратни метра, които първоначално ще бъдат обявени за по 113 лева наем месечно и ще са предназначени за поставяне на банкомати. С наемите ще се кърпи скасания бюджет за заплати и облекло на полицаите.
СЪОБЩЕНИЕ :
ОДМВР – Бургас обявява търг с тайно наддаване за отдаване под наем на следните обекти недвижими имоти – държавна собственост:
1. Помещение – част от недвижим имот, държавна собственост, с площ от 2 (два) кв.м., разположено във фоайето на ОД на МВР – Бургас, при следните условия:
Срок на наемното отношение – 2 (две) години, считано от датата на подписване на договора за наем. Предназначение на обекта: за инсталиране на банкомат.
Начална цена: 56,80 лв. (петдесет и шест лева и осемдесет стотинки) без ДДС за 1 кв.м. месечно или 113,60 лв. (сто и тринадесет лева и шестдесет стотинки) без ДДС за 2 кв.м. месечно.
 Депозит за участие – 10 % от размера на началната месечна цена или – 5,68 лв. (пет лева и шестдесет и осем стотинки), вносим по сметка IBAN BG47STSA93003303576155, BIC STSABGSF в ТБ “ДСК”АД – Бургас или в брой в касата на ОД на МВР – Бургас.
        2. Помещение – част от недвижим имот, държавна собственост, с площ от 2 (два) кв.м., разположено във фоайето на група “РОППСС” при сектор “Пътна полиция” към ОД на МВР – Бургас, при следните условия:
Срок на наемното отношение – 2 (две) години, считано от датата на подписване на договора за наем. Предназначение на обекта: за инсталиране на банкомат.
Начална цена: 54,80 лв. (петдесет и четири лева и осемдесет стотинки) без ДДС за 1 кв.м. месечно или 109,60 лв. (сто и девет лева и шестдесет стотинки) без ДДС за 2 кв.м. месечно.
 Депозит за участие – 10 % от размера на началната месечна цена или – 5,48 лв. (пет лева и четиридесет и осем стотинки), вносим по сметка IBAN BG47STSA93003303576155, BIC STSABGSF в ТБ “ДСК”АД – Бургас или в брой в касата на ОД на МВР – Бургас.
         3. Помещение – част от недвижим имот, държавна собственост, с площ от 2 (два) кв.м., разположено във фоайето на сектор “Миграция” в Първо РУ “Полиция” при ОД на МВР – Бургас, при следните условия:
Срок на наемното отношение – 2 (две) години, считано от датата на подписване на договора за наем. Предназначение на обекта: за инсталиране на банкомат.
Начална цена: 56,80 лв. (петдесет и шест лева и осемдесет стотинки) без ДДС за 1 кв.м. месечно или 113,60 лв. (сто и тринадесет лева и шестдесет стотинки) без ДДС за 2 кв.м. месечно.
 Депозит за участие – 10 % от размера на началната месечна цена или – 5,68 лв. (пет лева и шестдесет и осем стотинки), вносим по сметка IBAN BG47STSA93003303576155, BIC STSABGSF в ТБ “ДСК”АД – Бургас или в брой в касата на ОД на МВР – Бургас.
          За всеки обект месечно, към формираната от търга наемна цена ще се прибавя 40 лв. (четиридесет лева) с ДДС за консумативи (електроенергия).
Заявление за участие се подава за всеки един обект поотделно.
Депозитът за участие на сключилия договор за наем кандидат се задържа от наемодателя до прекратяване на договора като гаранция за заплащане на наемната цена и консумативите.
 Цена на тръжната документация: – 25 лв. (двадесет и пет лева) без ДДС, внесена в брой в касата на ОДМВР – Бургас или по посочената по-горе банкова сметка. Тръжната документация може да бъде закупена всеки работен ден от 08.30ч. до 12.00ч. и от 15.00ч. до 17.00ч. от 29.12.2011г. до 18.01.2012г. включително, от касата на ОДМВР – Бургас.
 Време за оглед на обектите: от 10.00ч. до 12.00ч. и от 14.00ч. до 16.00ч. на 19.01.2012г., само за кандидати, закупили тръжната документация.
 Заявления за участие за всеки от обектите се приемат всеки работен ден от 08.30ч. до 12.00ч. и от 15.00ч. до 17.00ч. за периода от 20.01.2012г. до 30.01.2012г. включително, в деловодството на Областна дирекция на МВР – Бургас.
 Търгът ще се проведе на 31.01.2012г. От 10.00 часа в административната сграда на Областна дирекция на МВР – Бургас.


В категории: Бизнес


Изгониха го от "Биг брадър"
Изгониха го от "Биг брадър" 14/04/2025, Понеделник 14:20 0
Заби колега
Заби колега 14/04/2025, Понеделник 13:40 1
Флагман.БГ Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 14/04/2025, Понеделник 13:00 0
7
Коментара по темата
7.
wvnmdkmamy
18.01.2012 18:55:35
0
0
JqrsHS , [url=http://klrshbemqwez.com/]klrshbemqwez[/url], [link=http://tbsldfsjliav.com/]tbsldfsjliav[/link], http://yxywdzgchomv.com/
6.
ixdyphxznyo
15.01.2012 17:58:25
0
0
dUxrss <a href="http://shzeoajqmdtm.com/">shzeoajqmdtm</a>
5.
wlgvjn
14.01.2012 14:43:12
0
0
ZhQgYe , [url=http://cdedgipgropv.com/]cdedgipgropv[/url], [link=http://qeaivobeslbg.com/]qeaivobeslbg[/link], http://fqgknejkdlnx.com/
4.
ohnxnlpfk
13.01.2012 12:06:43
0
0
YCnUA7 <a href="http://uutpilcyjcma.com/">uutpilcyjcma</a>
3.
Allayna
13.01.2012 08:32:25
0
0
I might be beating a dead horse, but thank you for ptsonig this!
2.
Rasist
10.01.2012 00:25:54
1
3
90% от милиционеритте за никакъв хуйй не стават. Трябва да ги набутат в затворите да се осъзнаят малко тия педалли.
1.
касата на ОДМВР – Бургас
09.01.2012 04:30:03
0
10
Корумпираният диркетор на ОДМВР-Милен Димитров Подлогата, вече изяде подкупите за поръчките срещу лица и бизнес в Бургас и почна да прави търгове.

Бедна им е фантазията на Бургазлии за какво отиват данъците им.
С такива като Милен Подлогата за лични апартаменти и спестявания.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Откриха третото издание на мащабния национален форум по образование EduBurgas Откриха третото издание на мащабния национален форум по образование EduBurgas Събитието се провежда в Конгресния център на Морска гара и е организирано от РУО-Бургас и Община Бургас Калашников и още 7 оръжия са открити при полицейска акция в сараите на „Бояна" Калашников и още 7 оръжия са открити при полицейска акция в сараите на „Бояна" Сигналите за проверката са подадени от политическа партия и водещият се за собственик на имота Данаил Папазов Извънредно! Мъж падна от антена на мобилен оператор в Бургас Извънредно! Мъж падна от антена на мобилен оператор в Бургас Няма данни за състоянието на човека, работил е по поддръжката на съоръжението, намиращо се между кварталите Рудник и Черно море Мамината рецепта за вкусни триъгълници е готова за норматив Мамината рецепта за вкусни триъгълници е готова за норматив Вкусът е истински разкош с всяка хапка Заби колега Заби колега Певицата Гери-Никол се хвана с известен инфлуенсър и модел Среден успех "Много добър 5" да освобождава от матура, предлагат учители Среден успех "Много добър 5" да освобождава от матура, предлагат учители Той трябва да е поддържан през последните 3 гимназиални класа Търсят се за работа много пенсионери – причините не са само финансови Търсят се за работа много пенсионери – причините не са само финансови В препрaбoтвaщaтa прoмишленoст, oбрaзoвaниетo и здрaвеoпaзвaнетo гладът за кадри е изключително висок Спипаха у нас пакети с кока с облика на Путин Спипаха у нас пакети с кока с облика на Путин Кокаинът е бил предназначен за българския пазар Навръх Великден – F.O. представя новия си хит „Прошка“ Навръх Великден – F.O. представя новия си хит „Прошка“ Това е от онези песни, които се пишат със скоростта, с която ги четеш, споделя рапърът Бик уби мъж в кравеферма Бик уби мъж в кравеферма Работникът е получил сериозни наранявания
Зодиите, които трябва да променят живота си през 2025 – иначе ги чака срив Зодиите, които трябва да променят живота си през 2025 – иначе ги чака срив Вижте тази прогноза  Изгониха го от "Биг брадър" Изгониха го от "Биг брадър" Имал "неподходящ език" и "неприемливо поведение" Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Година на предизвикателства и емоционални кризи Докато правехме секс, стъпваше върху лицето ми Докато правехме секс, стъпваше върху лицето ми Димитри Пайе ще се изправи пред правосъдието, обвинен в насилие и тормоз от гаджето си Лариса Ферари Лоши новини за мигрантите - Мерц обяви кампания за депортиране Лоши новини за мигрантите - Мерц обяви кампания за депортиране Изплашен за властта си, бъдещият канцлер пое курс към ограничаване на миграцията и кампания по депортиране 17-годишен нацист уби родителите си, за да открадне пари за атентат срещу Тръмп 17-годишен нацист уби родителите си, за да открадне пари за атентат срещу Тръмп Той е свързан с екстремистката група "Орденът на деветте ангела", чийто идол е Хитлер Почина нобелов лауреат Почина нобелов лауреат Писателят е издъхнал в перуанската столица Лима, където живееше от няколко месеца, далеч от обществения живот Спечели 15 хил. лева от "Срам" Спечели 15 хил. лева от "Срам" Получи финансиране от НФК От студентка в УНСС до кралица на Инстаграм – как Алекс промени всичко От студентка в УНСС до кралица на Инстаграм – как Алекс промени всичко Бомби 2.0: Алекс Богданска с по-голям бюст и още по-смели мечти Джип се заби в заведение Джип се заби в заведение За щастие, инцидентът се е разминал без жертви, съобщават от групата "Катастрофи и нарушения в България"
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Корупцията въобще не е това да хванем няколко корупционера Виц на деня Виц на деня - Чуk... чуk...
- Кой чука?
- Който може и на който му дадаааат!
Виц на деня Виц на деня Между лекари:
- Ще бъде ужасно, ако един певец разбере след операция,
че повече не може да пее.
- Ще бъде още по-ужасно, ако не разбере това.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Както е тръгнало след 100 години в България ще останем само аз и Лили Иванова...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори