×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Германските ВВС отблъснаха руски разузнавателен самолет над Балтийско море
  • Крал Чарлз влезе в болница след странични ефекти от лечението на рака
  • Чуждите инвестиции в Китай спаднаха с над 27% за година
  • Григор Димитров срещу Новак Джокович в Маями
  • Експлозии в Одеса, Украйна отвърна с атака на близо 80 дрона
  • Финансовият, земеделският и още 13 министри отговарят на депутатски въпроси
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Би ти ви прецака Нова, обра й топ водещите


Би ти ви прецака Нова, обра й топ водещите
Ще видим скоро Алекс Раева, Краси Радков, Ники Кънчев и Алекс Сърчаджиева по втора програма
26 Януари 2024, Петък, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Програмният директор  Апостол Пенчев дълги години беше в Нова тв, сега дърпа рейтинга на Би ти ви

Би ти ви е напът да се превърне в двойник на най-големия си конкурент. След като купи правата за няколко предавания на Нова телевизия, каналът прилапа и нейни емблематични лица. В края на февруари в ефира му заблестят Алекс Раева, Краси Радков, Ники Кънчев и Алекс Сърчаджиева, която първа се премести в телевизията от Нова. Всички те ще работят във формати, взети от конкуренцията. Това са „Аз обичам България“, „Денсинг старс“ и „Стани богат“.

Трансформацията в Би ти ви започна в средата на декември, когато беше сменен програмният директор. На мястото на уволнения Христо Хаджитанев седна Апостол Пенчев, който в последните години се занимаваше с програмата на Нова тв, а преди от 205 до 2014 г. беше на ръководна позиция и в Би ти ви. Пенчев на практика се върна на старото си работно място, но с нови идеи, взети от Нова телевизия. Както се очакваше, веднага започна пренос на лица и предавания от единия канал в другия.

Първо стана ясно, че шоуто „Стани богат“ връща стария си водещ Ники Кънчев , с когото изгря в Нова тв още през 2001 г. Журналистът беше сменен през 2018 г. от актьора Михаил Билалов, но така и не стана ясно какви са мотивите, наложили тази рокада. Още преди 2 седмица Флагман.бг писа, че Кънчев се връща начело на „Стани богат“, а миналата неделя телевизията потвърди официално новината.

Второто предаване, което Апостол Пенчев прехвърля от Нова тв към Би ти ви е „Денсинг старс“. Там пък водещ ще е любимият актьор от екипа на Слави Трифонов – Краси Радков. Макар че преди години той стана известен именно в Би ти ви като комик от „Шоуто на Слави“, не се беше изявявал в канала от пролетта на 2019 г., когато дългия спря предаването, за да прави собствена телевизия и политическа партия. От близо 5 години Краси Радков работи основно във въпросната телевизия на Трифонов – 7/8 ТВ, както и в продукциите на Маги Халваджиян по Нова тв - „Като две капки вода“ и „Маскираният певец“. Преди десетина дни стана ясно, че му предстои завръщане в Би ти ви като лице на „Денсинг старс“. Онзи ден телевизията потвърди и тази новина.

Партньорка на Краси Радков ще бъде друга звезда, изгряла също в „Шоуто на Слави“ - Алекс Раева. Тя също от години не е работела в Би ти ви, а е с постоянно присъствие при Маги Халваджиян. Певицата, която може да се похвали и със завидни качества като актриса, беше водеща на първите два сезона на „България търси талант“, излъчени през 2010 и 2012 г. по Би ти ви. След това тя започна работа в Нова тв, като се изявява във всички формати, продуцирани от Маги Халваджиян. Сега и предстои завръщане в Би ти ви с „Денсинг старс“ и разбира се Апостол Пенчев .

Алекс Сърчаджиева, която също преди години се наложи като водеща в Нова тв, започна работа в Би ти ви преди година и половина. Тя стана лице на продуцираното от Радост Драганова шоу „Животът по действителен случай“. Сега ще съвместява тази длъжност с работа и в „Аз обичам България“. Предаването има 5 сезона, излъчени по Нова тв между 2011 и 2017 г. По-късно, чак в 5-ия сезон на емблематичното шоу „Биг Брадър“ Алекс стана негова водеща и си партнираше с Ники Кънчев.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Заслужава ли само 8 години затвор Заслужава ли само 8 години затвор 28/03/2025, Петък 10:21 2
Флагман.БГ Край с това предаване Край с това предаване 28/03/2025, Петък 10:20 0
Флагман.БГ Много силно земетресение в Азия (ВИДЕО) Много силно земетресение в Азия (ВИДЕО) 28/03/2025, Петък 10:03 1
Флагман.БГ С това "Хелс Китчън" удари дъното С това "Хелс Китчън" удари дъното 28/03/2025, Петък 09:56 0
11
Коментара по темата
11.
до 6
26.01.2024 21:11:46
0
3
bTV е собственост на News Corp на медийния магнат Рупърт Мърдок.
НоваТВ е част от "нова българска" група медии на Nova Broadcasting Group (https://www.netinfocompany.bg/about/), собственост на британската Guardian Media Group, оттам може да проследиш, че е собственост на NM Rothschild и Sons.
Можеш да избираш на кого да вярваш: на новините на Рупърт Мърдок или на новините на чичко Ротшилд.
10.
seahorse
26.01.2024 16:40:42
0
9
И едната и другата телевизии обслужват задкулисието. Нищо ново под слънцето
9.
EХО
26.01.2024 15:59:48
0
9
Той , Радков голям водещ! Хаха! Да вземат и жена му!
8.
Йода
26.01.2024 14:21:55
0
11
На мястото на уволнения Христо Хаджитанев седна Апостол Пенчев, който в последните години се занимаваше с програмата на Нова тв, а преди от 205 до 2014 г. беше на ръководна позиция и в Би ти ви.
----
От 205 до 2014 са 1809 години... хахаха
7.
Втора програма, Ефир 2... отдавна беше
26.01.2024 14:19:42
0
14
Ще видим скоро Алекс Раева, Краси Радков, Ники Кънчев и Алекс Сърчаджиева по втора програма
----
Втора програма? Това на кой оператор е защото при мен не е така?
И още нещо: От изброените никой не е топ водещ. То и телевизиите са ни такива де. За вестниците и жълтите сайтове пък изобщо да не повдигаме тема
6.
дебили бургас
26.01.2024 14:15:26
1
7
От години не гледам българските ТВ. Но щом са се махнали лаладжиите от НОВА.... ще пусна да я гледам.
5.
Ага
26.01.2024 14:14:15
0
14
Бах тоя Ангел. Той 1800 години бил на чело на Нова. Мумия ли е какъв е? А 205 година на какво са гледали Нова?
4.
По 2втора програма
26.01.2024 13:43:06
0
11
Абе уйовици, къде ме върнахте у 90те ....
3.
флагман
26.01.2024 13:39:38
0
13
Босфор ТВ отдавна е мнго зле. Бабите гледат турски сериали и им правят рейтинга. Дори Нова имат хубави и весели предавания
2.
Ачо
26.01.2024 13:17:34
0
23
Топ водещи? Да се посмеем!
1.
жена със стил
26.01.2024 13:06:17
2
14
Точно на колнушки циганки и двете приличат в тези одежди ,ама и друг път съм ги виждала ,няма разлика циганското си личи доста във тях..Живи и здрави да са
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Получи пенсия, която няма да му стигне дори за една вечер в Студентски град Получи пенсия, която няма да му стигне дори за една вечер в Студентски град Сумата е безбожно малка за стандартите му Ще позволявам да се катерят по гърба, докато влезем в еврозоната, каза Бойко Борисов Ще позволявам да се катерят по гърба, докато влезем в еврозоната, каза Бойко Борисов Ултимативният тон дразни и създава проблем на ГЕРБ, обяви Борисов Ученици и учители заедно даряват кръв в Бургас Ученици и учители заедно даряват кръв в Бургас В акцията са се включили 6 гимназии от Бургас и региона До една година ще санират 1000 блока, обеща зам.-министър До една година ще санират 1000 блока, обеща зам.-министър От местните власти се очаква да уведомят собствениците за промяната, тъй като те трябва да осигурят 20-процентовото съфинансиране Извънредно: Откриха трупа на бургазлията Мартин край Малко Търново Извънредно: Откриха трупа на бургазлията Мартин край Малко Търново Мъжът скочи от 60-метровия мост Битата жена от Ямбол с разтърсващ разказ Битата жена от Ямбол с разтърсващ разказ Тече разследване по скандалния казус Бившата на Доган и дъщеря им заедно в хитов сериал Бившата на Доган и дъщеря им заедно в хитов сериал Любопитна подробност е, че единствената дъщеря на Ахмед Доган всъщност завърши "Журналистика“, но така и не пробва развитие в тази сфера Гаджето го заряза Гаджето го заряза Близки на Рая обаче не отричат, че водещата отдавна е трябвало да вземе това решение, защото Явор само я дърпал надолу Магнитните бури не стихват Магнитните бури не стихват Вчера е била регистрирана такава със сила 5 по Kp индекса и се характеризира като "силна" Много българи имат повод да почерпят Много българи имат повод да почерпят Популярни имена са с личен празник
Носеха го на ръце, а сега мислят да го уволняват Носеха го на ръце, а сега мислят да го уволняват Гьозтепе обсъжда смяната на Мъри Заслужава ли само 8 години затвор Заслужава ли само 8 години затвор Извергът Чернев е записвал част от изтезанията на видеото, в което се чува как детето умолява да бъде убито, защото не издържа повече болката и ужаса, на е подложено Край с това предаване Край с това предаване Идва "България търси талант" Много силно земетресение в Азия (ВИДЕО) Много силно земетресение в Азия (ВИДЕО) Земята се разтресе в Мианмар С това "Хелс Китчън" удари дъното С това "Хелс Китчън" удари дъното Финансистката Виктория получи изненадващо предложение за брак от дългогодишния си приятел по време на емоционално посещение в техния дом Зеленски вбеси Кремъл, Путин със сензационно предложение Зеленски вбеси Кремъл, Путин със сензационно предложение От Киев сравниха руснаците с динозаври Путин ще умре скоро, убеден е Зеленски Путин ще умре скоро, убеден е Зеленски Оценката на Зеленски за здравето на Путин дойде по време на интервю с журналисти в Париж след среща с френския президент Еманюел Макрон Той не крие, че е причинил голяма болка на семейството си Той не крие, че е причинил голяма болка на семейството си 25-годишният брак на Шварценегер с Мария Шрайвър се разпадна през 2011 г., когато стана ясно, че му се е родил син - Джоузеф Баена Убиха Анна Прокофиева Убиха Анна Прокофиева Военният кореспондент Анна Прокофиева и операторът Дмитрий Волков са настъпили мина, поставена от украинските военни Направи чудесна игра в "Стани богат", но си тръгна само с 1500 лева Направи чудесна игра в "Стани богат", но си тръгна само с 1500 лева Стигна до въпрос за 10 хил.лева
Димо ГЯУРОВ Димо ГЯУРОВ В България извира от руски шпиони Виц на деня Виц на деня Първи учебен ден. Учителката:
-Ако някой иска да каже нещо, да вдигне ръка.
Петърчо вдига ръка:
-Кажи Петърчо.
-Проверявам как работи системата
Виц на деня Виц на деня -Парите или живота!
-Баце, аз съм женен. Какви пари, какъв живот.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Правилото за успешна връзка е да си имате доверие. Второто правило-трийте съобщенията.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори