×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трупът, открит с дрон след потопа в Царево, още не може да бъде изваден от морето


Трупът, открит с дрон след потопа в Царево, още не може да бъде изваден от морето
Все още издирваме двете жени от Царево, каза директорът на ОД на МВР – Бургас старши комисар Емил Павлов
06 Септември 2023, Сряда, 08:46 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: авторът

 Няма как да го извадим и да установим самоличността на жертвата заради бурното вълнение, каза шефът на ОД на МВР- Бургас старши комисар Емил Павлов

Труп е открит с дрон след потопа в Царево. Това каза на брифинг директорът на ОД на МВР – Бургас старши комисар Емил Павлов. Установена е самоличността на загиналия. Той е строител, работил във вилата на Мария Москова и д-р Даниела Йорданова. Второто тяло, за което от полицията се въздържат да коментират, е на мъж. 

Първоначално от МВР обявиха, че е на жена, но по данни на Флагман.БГ е на мъж, с черен спортен екип.

„Мога да потвърдя за една жертва. Става въпрос за мъж, който е на 61 години от Смолян, но е живеел в Несебър. Работил е на обект на двете издирвани жени“, добави той.

„В момента колегите с катера обхождат района. Като извадят тялото, ще установим дали е на мъж или на жена. На този етап не може заради бурното вълнение“, обясни Павлов. 

Той потвърди, че се издирват две жени на възраст 54 и на 34 години и изтъкна, че благодарение на бързата намеса на колегите му, не се е стигнало до по-голяма трагедия. 

Включена е както жива сила, така и техника – граничен катер и дрон, който лети над района, уточни директорът на ОД на МВР – Бургас.

„Дали трупът е на издирваните жени, не мога да кажа. В момента, в който колегите с катера извадят трупа на въпросната жена, ще е ясна самоличността", добави той.

„Остава да затворим пътя за Синеморец, а за Варвара и Ахтопол вече е проходим. Нямаме нови сигнали за бедстващи хора“, заяви шефът на бургаската полиция.  

"От подаването на първия сигнал по разпореждане на вътрешния министър към община Царево бяха насочени екипи както на Пожарна безопасност и защита на населението, така и на Областната дирекция, на „Гранична полиция“ и на жандармерията. Благодарение на бързата ни намеса и затварянето на пътя не се стигна до по-сериозен инцидент", добави той.

"В хода на работата периодично извършвахме линеен контрол заради големият поток от коли, за да може хората да се приберат в домовете си. Пътят за Синеморец е залят", заяви полицейският шеф. 

Той сподели, че полицейските екипи не срещат разбиране. Случвало се хора да подават сигнали и когато служителите на реда отидат при тях, отказват евакуация. 

„Хабим ресурс, колегите ходят на места, където няма нужда от помощ“, заяви ст.комисар Павлов. 

 


В категории: Царево


10
Коментара по темата
10.
До 6
06.09.2023 17:53:41
0
1
По добре рошав,отколкото плешив пенсионер.
9.
Ddd
06.09.2023 12:51:21
1
1
Абе няма ли "тюлени"от база Атия .
Бурно море!!!!всичко е шменти....
8.
Бургас
06.09.2023 12:15:46
4
13
Откъде го намерихте този директор, няма изказ,няма харизма, мънкащ. Гледа като подплашен ,много е далеч от длъжността която заема.
7.
"бурното вълнение"
06.09.2023 12:00:59
0
3
Някой второкласник ще да е писал тоя текст.
6.
Пенсионер
06.09.2023 11:22:49
5
18
Ей тоя рошав директор откъде го изкопава.Той въобще не бива. Сега ще оплеска нещата в Бургас и ще стане още по зле в полицията. Без това хората нямат доверие на полицията. Само Касабова чака за някоя новина да и подадат като лешояд.
5.
До 3
06.09.2023 11:19:54
2
2
Кво ни интересуват турците те там са милиони 200-300 удавени въобще няма да се усетят. Те хиляди ги затрупа земетресението няколко удавени имало.
4.
До 1
06.09.2023 09:47:07
1
13
Оня ден изтипосаха тука един от 5-то районно май беше. Все едно гледаш Хари Потър. Ама така се смяхме в офиса, направо не е истина.
3.
Турция
06.09.2023 09:33:48
0
6
Много зле има и загинали
2.
Бс
06.09.2023 09:01:05
2
9
Нали и в Турция валя.Там какво е положението?
1.
Х
06.09.2023 08:53:30
8
21
Новия старши голям битълс с тия баки
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво да направим, ако онлайн рецептата ни е изтекла, а трябва да купим лекарства? Какво да направим, ако онлайн рецептата ни е изтекла, а трябва да купим лекарства? Кои лекарства се заплащат от Здравната каса за домашно лечение? Мижав интерес към мартениците в Бургас (ВИДЕО) Мижав интерес към мартениците в Бургас (ВИДЕО) Търговците на пл. „Тройката“ се оплакват от слаби продажби, но се надяват на повече клиенти в последните дни преди 1 март Как „БългарияЕър” съсипа кариерата на млад бургазлия и го остави без багаж на улицата в Амстердам Как „БългарияЕър” съсипа кариерата на млад бургазлия и го остави без багаж на улицата в Амстердам Забавяне от над 3 часа доведе до изпуснат два пъти прикачващ полет и редица неудобства Контра репортаж от Хърватска показва масово недоволство от въвеждането на еврото Контра репортаж от Хърватска показва масово недоволство от въвеждането на еврото Искам да ми плащат толкова, колкото ми обещаваха по телевизията", заявява млада жена пред камерата В училището в Свети Влас се състоя интересен интердисциплинарен урок В училището в Свети Влас се състоя интересен интердисциплинарен урок Преподавателят на третокласниците госпожа Колева преподаде необходимите знания по изключително интересен и достъпен начин – с  помощта на мултитъч екран Рачков се ръси здраво за красивата и секси Виктория Рачков се ръси здраво за красивата и секси Виктория Брюнетката обича луксозния живот и актьорът й угажда САС потвърди присъдите доживотен затвор за убийството на Евгения Чобанова САС потвърди присъдите доживотен затвор за убийството на Евгения Чобанова Съпругът ѝ и неговият баща остават зад решетките, но решението подлежи на обжалване Семейство спечели дело срещу НЗОК за отказ да заплати чернодробна трансплантация Семейство спечели дело срещу НЗОК за отказ да заплати чернодробна трансплантация Операцията е извършена на 18-годишния им син с помощта на дарители   ГЕРБ издига Дянков за председател на Фискалния съвет ГЕРБ издига Дянков за председател на Фискалния съвет Той е единствената кандидатура за шеф на институцията Професор Рачев: Отдавна не бях виждал... Професор Рачев: Отдавна не бях виждал... Цяла България замръзнала
Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна ФБР има нов директор ФБР има нов директор Смята се, че Каш Пател е верен сподвижник на Тръмп Володимир Зеленски с важен ход Володимир Зеленски с важен ход Точно сега американският президент е много разочарован от украинския лидер, отбеляза съветникът по националната сигурност на САЩ Майк Уолц Виталий Кличко с извънреден коментар за Украйна Виталий Кличко с извънреден коментар за Украйна Не счита, че избори за президент са подходящи преди края на войната Деликатен проблем в САЩ Деликатен проблем в САЩ Вдигна се цената на важна хранителна стока Терор в Израел! Три автобуса взривени Терор в Израел! Три автобуса взривени Експлозиите са в в Бат Ям, южно от Тел Авив Шокира всички Шокира всички На корта в Катар Тази целувка му струва 11 бона в евро и... Тази целувка му струва 11 бона в евро и... Рубиалес избегна затвор
Владислав Горанов, бивш финансов министър Владислав Горанов, бивш финансов министър Политическата класа прояви разум, за да създаде смисъл Виц на деня Виц на деня - Какво е "Женски радости"?
- Дънките ти падат, а сутиена ти стиска.
Виц на деня Виц на деня Момиче при зъболекаря:
- Ако знаети колко ме е страаааах! Предпочитам да родя, вместо да ми вадят зъб.
Зъболекарят:
- Ама хайде решавайте по-бързо, че да знам кой инструмент да използвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори