×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ искат две оставки от Вежди Рашидов, но не и като депутат


ГЕРБ искат две оставки от Вежди Рашидов, но не и като депутат
Народните представители от ГЕРБ-СДС се разграничават от изказването на Вежди Рашидов, посочихаот партията
07 Август 2023, Понеделник, 20:16 ч.
Автор: Флагман.БГ

Коментарът на депутата предизвика скандал и вълна от възмущение

ПГ на ГЕРБ-СДС призова Вежди Рашидов да напусне два свои поста - от Комисията по култура и медиите в НС и от Изпълнителната комисия на партията. Това съобщиха от пресцентъра на партията.

"Народните представители от ГЕРБ-СДС се разграничават от изказването на Вежди Рашидов. Подобен език и разсъждения са недопустими за народен представител особено в момент като настоящия."

Вежди Рашидов: Всички к**ви се събудиха да се сетят, че преди 15 години са били изнасилвани

Коментар на депутата, направен в почивката на извънредното заседание на парламента в понеделник, предизвика скандал и вълна от възмущение.

„Има и сега закони. К‘во чешеме езици? Всички к**ви се събудиха да се сетят, че са били преди 15 години изнасилвани. Като с оня американския режисьор, където го направиха на маймуна“, се чува да казва Рашидов. Той говори на зам.-председателите на НС Никола Минчев и Росица Кирова в почивката, когато се предполага, че микрофоните са изключени. Оказва се обаче, че тези на председателската катедра работят.

Народните представители прекъснаха лятната си почивка, за да обсъдят и гласуват промени в Закона за защита от домашно насилие и Наказателния кодекс.


В категории: Политика


27
Коментара
Флагман.БГ Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг 31/03/2025, Понеделник 17:40 0
27
Коментара по темата
27.
Da
08.08.2023 18:40:07
0
2
Не. Не са курви, мастии са.
По коридорите на власта, партиите централи и парламента е пълно. Е не всички ...
Работят на принципа- ох, ама не... Ма само толкова ли...
26.
до 24
08.08.2023 14:09:33
0
2
В САЩ практиката е следната дават на разни холивудски актьори , певци като Майкал Джексън,рапъри или боксьори кат Майк Тайсан години наред да ЗАХЛЕБВАТ /УГОЯВАТ гушат ги със стотици милиони от роли,концерти,реклами и договори в момента който натрупат ОГРОМНИ маси пари около 600- 800 милиона $ идват схемаджиите от ЦРУ/ФБР и му скалъпват ДЕЛО за ИЗНАСИЛВАНЕ или го уморяват с хапове и фентатил и му ВЗИМАТ ВСИЧКИТЕ МИЛИОНИ които години наред са му давали
В Европа по същата и подобна схема действат с ПАРИТЕ на разни африкански диктатори и премиери и президенти на бананови източно европейски държави
25.
Народа
08.08.2023 10:30:57
1
4
Да го махат тоя пардухъл!
24.
Истината
08.08.2023 10:18:24
1
6
Вежди Рашидов визирал ситуацията с известния американски актьор Кевин Спейси, който беше обвинен в няколко сексуални посегателства от свои колеги (мъже!), но накрая съдът го оправда.
Въпреки че обвиненията срещу Спейси бяха предявени от МЪЖЕ, а не от жени, както се очаква, че би предполагала думата "к**ви" е насочена към МЪЖЕ! Защото Спейси е г*й. Жените нямат нищо общо в неговия случай!
23.
Ми дано сина му
08.08.2023 09:59:02
1
7
Да му доведе зет агресивеен наркомн и пияница
22.
Пригожин
08.08.2023 09:23:53
0
0
Шойгу, Герасимов, где, сука, боеприпасы
21.
Do 2 - Език мой, враг мой!
08.08.2023 09:14:10
1
7
"Образован ,интелигентен ! "
Кой е образован и интелигентен, този Примат вежди!
Боже Пази България от тези Образовани
и интелигентни депутати!
20.
оффф...
08.08.2023 08:42:12
0
5
За съжаление стигнах до извода, че чак когато всички с "културата" на Вежди Рашидов и всички чичовци и лелки, които се радват, че Динко напада хора, ИЗМРАТ, чак тогава България ще може да стане по-нормална държава
19.
еми
08.08.2023 08:33:18
4
7
то си е чиста истина.на кого не му е ясно,че всичко е платена кампания с цел прекарване на конвенцията.Изпраха най големият крадец и най дебелият крадец.Променят историята както им е угодно.И до кога така с лъжи и манипулации...и от кога никой няма право на лично мнение.
18.
Мултак #1
08.08.2023 08:07:09
2
12
Всички мутри от преди 20-25г. са мъртви!
А защо този е още жив?
17.
Дедо
08.08.2023 07:35:44
3
11
Веждичката веднъж каза истината и айде ся оставка,тъка го направихте герой тоя дърт разбойник!
16.
Жана
08.08.2023 06:48:53
4
10
Незабавно Рашо да си подаде оставката!
Недопустимо е това изказване, нас тук ни кастрят за най - малката обида, а онези псевдо политици изговарят такива простотии от тази висока трибуна, че трябва да бъдат смъкнати веднага долу при народа и съдени за уронване на престижа на Парламента!
15.
КОГАТО ТОЛКОВА МНОГО СИ ПОВЯРВАШ
08.08.2023 03:02:00
4
9
ЧЕ СЕ САМОЗАБРАВЯШ. ЩЕ МИ ОБЯСНИШ ЛИ ПО ПОГРЕШКА ДЕПУТАТИНО КОЙ СИ ТИ, ЧЕ ЩЕ ОПРЕДЕЛЯШ ТОРМОЗА НАД ЖИВ ЧОВЕК ЗА ЗАСЛУЖЕН ПОРАДИ ТОВА, ЧЕ СПОРЕД ТВОИТЕ ,,възвишени ,,КРИТЕРИИ ДАДЕН ЧОВЕК НЕ Е ЧОВЕК. ТОЗИ МАЛКО ГО УВАЖАВАХ ЗАРАДИ ТВОРЧЕСТВОТО МУ, НО ЯВНО В ГЕРБ СЪВСЕМ СЕ САМОЗАБРАВИХА И СЕ ВЗЕХА ЗА МЕСИИ ИЛИ СЕ ТРЕСЪТ ОТ ЗЛОБА ЗАРАДИ ТОВА, Е ВЛАСТА ИМ СЕ ИЗПЛЪЗВА И НЕ МОГАТ ВЕЧЕ И ДА СИ МЕРЯТ ПРИКАЗКИТЕ
14.
Do 12
08.08.2023 00:01:57
1
1
TOP COMENT.
AS / DC
13.
SS
07.08.2023 23:58:31
5
5
Нечистоплътен Индивид.

ДАНО АЛЛАХ МУ ПРОСТИ ...
12.
Интегрален метод
07.08.2023 23:27:46
4
15
Тая работа вече съвсем мяза на лов на вещици и макартизъм. Развихрило се е Министерството на истината на Оруел.
Интелигенцията първа пада жертва на неолибералния бяс MeToo в опошлостения му български вариант...
Жрици на любовта дето се пляскат от +12 да са пример за новото време.
11.
Caisi Oakley s dioptar
07.08.2023 22:27:32
2
3
Daje kat gledam miga s enoto o4o
10.
Mukqmbq
07.08.2023 22:26:23
3
3
Mi dai mu stol da sedne
9.
ХХ
07.08.2023 21:40:38
16
27
Рашидов е прав!
8.
Холивуд
07.08.2023 21:38:55
1
23
Каквито и закони да се приемат няма да имат желания и положителен ефект към намаляването на шизофренните и садистични прояви на простите хора в таз държава.Изменението на законите единствено се правят за да оправдаят пороците и отговорността на институциите и държавата,които не могат да се справят с възпитанието и неграмотността на нацията и с проблемите от наркоманията,които са истинските развъдници на такива идиоти садисти.
Разрешаването на проблемите не свършва единствено с приемането на някакви си закони,а е много по-сложна,комплексна и отговорна задача на цялото общество и държава.
7.
Хах
07.08.2023 21:18:56
13
37
Всъщност изказването му предизвика вълна на одобрение, само американските проксита и тролове се разпищяха. Герберастите да му целуват ръка на Веждито, вдигна им рейтинга. Че съвсем умряха покрай америслямските агенти Кирчо и Кокорчо.
6.
Бай Митю съм
07.08.2023 20:48:55
14
42
Против греб и лакеите съм,ама веждичката право си го каза.
Както се казва-дори спрелият часовник показва точно време два пъти в денонощието.
Който се чувства засегнат,да се вгледа внимателно в себе си.
И бащи-възпитавайте дъщерите си!
5.
Souq Al khoja
07.08.2023 20:41:32
3
4
Eurodeputat lii to

25 bona zema a
4.
Оставка
07.08.2023 20:36:30
19
37
За такова изказване в нормална държава се сбогува завинаги с политиката.Много е лесно да правиш такива изказвания когато си в безопастност и обезпечен.Да попаднеш на психопат и да се подлъжеш не е много трудно и когато те обземе страха и няма кой да ти подаде ръка ставаш покорен и мълчалив.За насилето трябва да се говори независимо преди колко време се е случило.Не искаме извинения искаме оставка.Народа му плаща заплата затова му иска оставката.
3.
SAMO PREZIDENTSKA REPUBLIKA
07.08.2023 20:28:48
8
12
Ako byahme takava,nyamashe da stanat prostotiyte ot poslednite 2 meseca, ne na partiyte.
2.
Език мой, враг мой!
07.08.2023 20:27:50
4
31
Образован ,интелигентен ! Как можа всички изнасилени да ги сложи под една квалификация -к..ви?
1.
Родител
07.08.2023 20:24:37
15
45
Направо да се маха от ефира, с това изказване уби всички онеоправдани, такива като него от възродителния процес та чак до подчинените си с които един Господ знае какво се е случвало.
Срамота за БГ депутат от ЕНП. СРАМ.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нови ограничения по магистралите, край на карането със 140км/ч Нови ограничения по магистралите, край на карането със 140км/ч Шофьорите, отказали тест за алкохол и наркотици след катастрофа, влизат в пандиза Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг Не хапнах паста и пица, на диета съм, само морски дарове, споделя Гани Зодии, които трябва да бъдат център на внимание Зодии, които трябва да бъдат център на внимание Те не обичат да бъдат игнорирани Тайната на един буркан с кафе: Как една лъжица спасява шкафа от влага завинаги Тайната на един буркан с кафе: Как една лъжица спасява шкафа от влага завинаги Поставете буркана къдетп решите и влагата ще изчезне без никакви допълнителни разходи    Арина Гудз, която обезобрази десетки жени с метне ботокс, иска да учи медицина в Бургас Арина Гудз, която обезобрази десетки жени с метне ботокс, иска да учи медицина в Бургас Жертвите й стигнаха до "Пирогов" заради ботулинов токсин с изтекъл срок на годност и неправилно съхранение Жена намушка двама младежи след спор за силен шум Жена намушка двама младежи след спор за силен шум Нападателката е била задържана Награждават 8 полицаи от Първо РУ-Бургас и зам.-областен управител за проявена смелост в кризисни ситуации Награждават 8 полицаи от Първо РУ-Бургас и зам.-областен управител за проявена смелост в кризисни ситуации Те ще бъдат отличени от директора на ОДМВР-Бургас старши комисар Владимир Маринов Защо този майстор реве, че държавата ще го проверява Защо този майстор реве, че държавата ще го проверява Георги работи професионално като домашен майстор от над 10 години Дойде нова налудничава идея за смяната на часа Дойде нова налудничава идея за смяната на часа С тази радикална идея преминаването към лятно часово време ще става по-безболезнено Вадим 1000 лева за лекарства на година Вадим 1000 лева за лекарства на година Приблизително толкова струват и добавките – витамини и пробиотици
По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар Броят на ранените надхвърля 3 900 души, а около 270 души все още са в неизвестност Какво се случва, ако не спим достатъчно Какво се случва, ако не спим достатъчно Сънят играе ключова роля в процесите на паметта, ученето и концентрацията Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Съдът изчисли, че общата загуба възлиза на 2,9 млн. евро Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Може да бъде засегната тяхната продуктивност на работното място Напрежение на ГКПП Рудозем-Ксанти, жители от Рудозем излязоха на протест Напрежение на ГКПП Рудозем-Ксанти, жители от Рудозем излязоха на протест Въпреки факта, че България се присъедини към Шенгенската зона на 1 януари 2025 г., пропускателният пункт остава затворен от гръцка страна, тъй като предстои окончателно официално разрешение Известен певец издъхна след концерт Известен певец издъхна след концерт Изпълнителят припаднал на сцената, лекарите не успели да го спасят Какъв късмет - час преди финала с Джокович Меншик попълнил формуляр за отказване Какъв късмет - час преди финала с Джокович Меншик попълнил формуляр за отказване Той обаче не успял да го даде на съдията, който отишъл да хапне за обяд До 10 години изкуственият интелект ще замени лекарите и учителите, убеден е Бил Гейтс До 10 години изкуственият интелект ще замени лекарите и учителите, убеден е Бил Гейтс Гейтс сподели визията си за бъдещето на ИИ и човечеството във "Вечерното шоу на Джими Фалън", заявявайки, че скоро хората няма да са необходими „за повечето неща“ Поискаха отстраняването му от Капките Поискаха отстраняването му от Капките Тоя се държи толкова непрофесионално и просташки, гневни са фенове на предаването Трагедия в Турция Трагедия в Турция Загинали и ранени при катастрофа между кола и пътнически автобус
Божидар БОЖАНОВ, депутат Божидар БОЖАНОВ, депутат Пеевски не може да звънне на Кьовеши, както на Сарафов и Гешев, за да бъде смачкано разследване. Виц на деня Виц на деня Мъж си забравил телефона у дома. Прибира се и гледа две съобщения.
Първото - от любовницата: "Скъпи, скучно ми е. Обади ми се!".
Второто - от жена му: "Не се притеснявай! Вече и се обадих."
Виц на деня Виц на деня - Ох, ма Марче, всичко ме боли.
- Ааа, не ти вярвам, Бонке. И вчера и днес от вас излиза мъж.
- Ееее, едно здраво нещо да имам и ти за него ми завидя ма...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук През първите 25 години зъбите работят за теб, а после ти работиш за тях.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори