×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Земетресение с магнитуд 4 е регистрирано рано тази сутрин в близост до турския егейски град Измир
  • Администрацията на Тръмп замрази финансирането за „Харвард“
  • Сръбският парламент гласува състава на новото правителство
  • Правителството подписва договор за търсене на нефт и природен газ в „Блок 1-26 Хан Тервел“
  • Пълна забрана за риболов в Черно море, Дунав и водните обекти в страната
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Провокация! Царево осъмна със знака Z


12 Май 2023, Петък, 09:38 ч.
Автор: Флагман

Начинът на извършване на деянието говори за умисъл и злонамереност – в началото, по средата и в края на обновената стена са изрисувани грозни символи с цел да се компрометира извършената работа

Неизвестен автор е поставил знака Z - символ на руската агресия в Украйна на едно от знаковите места в Царево. Това се е случило късно снощи. Очевидно се цели провокация, тъй като в южния курорт има немалко украински бежанци, които са постоянно пребиваващи.

Ето какво пишат от Община Царево по темата:

"Уважаеми жители и гости на община Царево, непосредствено след обновяването на прилежащите зони към морска сцена, по-малко от 24 часа след боядисването им със специална фасадна боя, същите осъмнаха надраскани с надписи.

Начинът на извършване на деянието говори за умисъл и злонамереност – в началото, по средата и в края на обновената стена са изрисувани грозни символи с цел да се компрометира извършената работа.

Лятна сцена по график се обновява цялостно във връзка с предстоящите балове и изпращането на нашите абитуриенти, а също така и с летния туристически сезон и концертите и събитията, които се провеждат на нея.

Окосени са изцяло тревните площи, обновени са всички бетонни стени зад и около седящите места, извършва се ремонт и на дървената част на сцената.

Подобни зловредни деяния са недопустими и са насочени не просто към усилията на община Царево да осигури красив облик на общинския център и другите населени места, но са насочени и към желанието на местните хора за по-добър живот.

Призоваваме органите на реда за цялостно и всеобхватно разследване."

 




В категории: Царево


10
Коментара
Иска да се пенсионира
Иска да се пенсионира 15/04/2025, Вторник 21:33 0
Съседи със страхотен рекорд
Съседи със страхотен рекорд 15/04/2025, Вторник 21:00 0
Нагло престъпление в Пловдив
Нагло престъпление в Пловдив 15/04/2025, Вторник 19:40 0
Каза за скандала с езика
Каза за скандала с езика 15/04/2025, Вторник 19:00 0
Голям рев в "Ергенът"
Голям рев в "Ергенът" 15/04/2025, Вторник 18:24 0
10
Коментара по темата
10.
Много важно ООД
12.05.2023 13:35:45
2
4
Голяма работа. В Мичурин да си косят тревата и да внимават да не скъсат с косачката тирантите на кмета.
9.
До 8
12.05.2023 12:50:48
1
3
Вече и Зоро е мръсна дума за евроатлантиците и знакът на Зоро ги плаши
8.
Zoro
12.05.2023 11:24:21
1
6
Тва е моя знак, ве, ей !!!
7.
7
12.05.2023 11:24:16
1
6
БИЙ фашисти оркиz
6.
1
12.05.2023 11:23:27
5
1
Разгром 72-й бригады РФ: видео и рассказы БОЙЦОВ
https://korrespondent.net/ukraine/4588683-razghrom-72-y-bryhady-rf-vydeo-y-rasskazy-boitsov
5.
До коментиращ 4
12.05.2023 11:00:23
2
7
Така ли бе псевдо трансевропейскоджендърска подлога?!
Кой те освободи от турско робство бе гмяс?
Какво направиха украинските фашисти 2014г.? Подлога долна,по-малоумно изказване от това не бях чел!
Кой та знае ква гмяс изтреляна и малоумна си......селтак прост!
Иди в Украйна бе предател!..
4.
Да
12.05.2023 10:45:23
5
3
Искрено препоръчвам, на всичката руска измет, включвам и русофилските им приятелчета с промити мозъчета, да си дигат чукалата и да отиват да серат във външните тоалетни.

Бтв. Флегман, нещо не пишете за обратното настъпление на фашистка Русия тия дни? #костана #Киевкога?
3.
Зоро
12.05.2023 10:41:35
0
4
Аз бях. Благодаря за вниманието!
2.
14
12.05.2023 09:57:18
1
6
Свикайте експертна комисия, само в т'ва ви бива.
1.
паткан
12.05.2023 09:56:33
1
8
Колко ли трябва да е "изпращял" или ваксиниран човек , за да се впечатли от това.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
От АПИ с важна информация за "Хемус" От АПИ с важна информация за "Хемус" Утре за ремонт на асфалтовата настилка последователно ще се ограничи движението за всички автомобили в двете посоки от 30-ти до 47-ми км на магистралата Бургаският окръжен съд не даде детето на Велико Минков Бургаският окръжен съд не даде детето на Велико Минков Не виждам друг изход от това дело, освен бащата да го спечели, каза адвокатът на бившия депутат след 6-часовото заседание заседание Агресивен мъж счупи носа на шофьор на автобус Агресивен мъж счупи носа на шофьор на автобус В област Кюстендил Разкри защо не говори на български Разкри защо не говори на български Ситуацията с Фарниев е деликатна Разтърсващи подробности за бягството на момче от детска градина в София Разтърсващи подробности за бягството на момче от детска градина в София Малчуганът се "похвалил" на приятели какво ще стори България няма да продава реакторите за АЕЦ „Белене“ България няма да продава реакторите за АЕЦ „Белене“ Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е подкрепил идеята, но решението за това ще вземе  Съветът за съвместно управление Нагло престъпление в Пловдив Нагло престъпление в Пловдив 19-годишен открадна телефона на жена в автобус Днес е един велик ден за България! Подписаха за „Хан Тервел“ и се очаква да открият газ за милиарди Днес е един велик ден за България! Подписаха за „Хан Тервел“ и се очаква да открият газ за милиарди На разстояние от 30-50 км от края на блока има установени находища, каза енергийният министър. Част от тях дори вече турците добиват, а други тепърва разработват Каза за скандала с езика Каза за скандала с езика Новиков счита, че някои борци на България са тормозени Чужденец с шокиращо провинение край Варна Чужденец с шокиращо провинение край Варна Шофьор на товарен автомобил се напи жестоко
Съседи със страхотен рекорд Съседи със страхотен рекорд Партизан Белград с невероятен хеттрик, феновете на "гробарите" обичат много клуба и баскетбола Един от най-силните хора в САЩ с тежки думи за Зеленски Един от най-силните хора в САЩ с тежки думи за Зеленски Ванс с остър коментар Мигрант накълца лицето на полицай в Катания Мигрант накълца лицето на полицай в Катания Нападателят е неутрализирън с тейзър Тръмп поряза Харвард с $2,2 милиарда - защо това може да излекува Америка Тръмп поряза Харвард с $2,2 милиарда - защо това може да излекува Америка Големите университети в САЩ отдавна се превърнаха в гнезда за идеологически терор Появи се инкогнито на интересно място Появи се инкогнито на интересно място 43-годишната принцесата на Уелс, която е съвместен председател на скаутите, се срещна с главния скаут Дуейн Фийлдс близо до брега на езерото Уиндърмиър Важен ден очаква всички зодии Важен ден очаква всички зодии Това е хороскопът за днес от астролога Петя Георгиева Той разчита само на българчета и отборът му играе хубав футбол Той разчита само на българчета и отборът му играе хубав футбол Дано повече отбори правят като нас, каза Венци Стефанов Те нямаше да са супер звезди, ако не беше случайността Те нямаше да са супер звезди, ако не беше случайността Какви са истинските професии на турските актьори Напусна ни известен журналист Напусна ни известен журналист Той бе активен участник във всички културни обществено-политически и спортни събития на професионално и обществено ниво Тази супер звезда почина едва на 17 години Тази супер звезда почина едва на 17 години Уби я рядко заболяване 
Жечо СТАНКОВ, министър на енергетиката Жечо СТАНКОВ, министър на енергетиката БОТАШ води „Булгаргаз“ към фалит. ПП и кабинета на Гълъб Донев ни вкараха в капан Виц на деня Виц на деня - Скъпа, какви са тези подаръци в коридора?
- Не ги пипай! Те са за нашата готвачка, за чистачката и детегледачката!
- Ама ние нямаме такива!
- Как да нямаме? А аз?
Виц на деня Виц на деня Мъж и жена на вечеря. Тя му вика:
- Я кажи нещо, дето ще ме направи щастлива и тъжна едновременно!
- Ми... още си готина за възрастта си!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори