×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шансовете да отидем на избори 2 в 1 са много сериозни, смята политологът Димитър Ганев


Шансовете да отидем на избори 2 в 1 са много сериозни, смята политологът Димитър Ганев
В последната година електоратите са се стеснили до най-твърдите си ядра, каза Димитър Ганев
25 Февруари 2023, Събота, 20:31 ч.
Автор: Флагман

Според него на изборите през април няма да има драстична промяна в резултатите

Шансовете да отидем на избори 2 в 1 са много сериозни. Това прогнозира политологът Димитър Ганев в предаването “Офанзива” по Нова нюз.

Според него на изборите през април няма да има драстична промяна в резултатите.

“В последната година електоратите са се стеснили до най-твърдите си ядра. Не виждам никакви основания да смятаме, че ще има по-висока избирателна активност”, обоснова се Ганев.

Според него една евентуална ескалация на войната би могла да бъде “спойващ механизъм за съставяне на редовен кабинет”.

Той коментира и искането за импийчмънт на президента.

“Това е една инициатива на политически лидер, който се бори за оцеляване”, каза политологът.

“Темата беше подета от Атанас Атанасов, който не трябва да забравяме, че е малката партия в малката коалиция ПП-ДБ. Около ДСБ в последните няколко месеца има само лоши новини - разцепления, откази на хора да участват в партийните дейности. Атанас Атанасов, бидейки малкия партньор, опитва да търси своя сюжет, за да остане под някаква форма видим. Затова поде темата за импийчмънт, но не беше подкрепен от Христо Иванов, Кирил Петков също не зае позиция. Борисов категорично каза, че не би подкрепил подобно нещо”, допълни той.

Според Ганев коалиция между ГЕРБ-СДС - ПП-ДБ и ДПС е възможна, но преди местните избори.

Различен резултат може да се очаква при БСП заради хартиената бюлетина, смята още политологът.


В категории: Политика


Губи съпругата си
Губи съпругата си 01/03/2025, Събота 13:40 0
5
Коментара по темата
5.
hhmmm
26.02.2023 17:23:39
0
2
Шансовете да не слушаме "политолог" като тебе са много големи!
Политолог е другото име на нищоправец.
4.
Прокопито от промяната
26.02.2023 08:11:47
0
4
За воаяжите на Киро и Лена не мъцва и не пита, нито за солунските им вечери с правителствения самолет. Не пита за екскурзиите на Радев, концертите с дъщеря му и т.н. Колко струват бе, Прасчо Мирчев, и кой ги плаща? Или само " бухалки" с КПКОНПИ интересуват ваш'та секта?
Мая Манолова, която пред обществото се представя закрилничка на бедните и онеправданите, нарамила дамска чанта на прочутата марка "Диор" на цена 5 бона.
За това беше тръшкането на жълтопаветните гризачи за синекурни длъжности, комисионни, далавери, субсидии, дарения и да ни докарат хиперинфлация.
3.
ХХ
25.02.2023 22:41:05
1
5
До 2

Само на безродните петоколонници им пука за политически мотивирания донос магнитски, обслужнащ чужди за България интереси.

Факт.
2.
Томова, Афера(Дпс)
25.02.2023 21:06:25
13
17
Новите имена, които са заплашени да влязат в новия „Списът Магнитски“ са:

Александър Сталийски /Котарака/

Севда Арнаудова

Делян Добрев

Хамид Хамид

Йордан Цонев

Христо Ковачки

Очаква се в списъка да влязат и освен физически имена, и юридически лица, и фирми, свързани с енергетиката и търговията с горива.

Кирил Домусчиев е избегнал списъчно бъдеще, тъй като е наел от доста време крупни лобисти и е направил всичко възможно да го играе „под водата“.

Ударът срещу лица, свързани с ГЕРБ, кореспондира и с „вътрешния преврат“, който тече в самата политическа партия ГЕРБ.
1.
Дунчев от ПП-то
25.02.2023 20:41:32
27
25
Oбяви преди седмица, че ако не е водач на листа ще разкаже публично за задкулисието в "промяната". И другарите почтени, умни, красиви и добри го изхвърлиха от листите. Хайде, Дунчев, бъди мъж! Дунчев кажи си! Или ти наложиха омерта, а може би са те заплашали, че пак ще те бият в някой кабинет? Ако бях на теб, Дунчев, щях да събера медиите в някой МОЛ и прозрачно да разкажа всичко. Но на теб не ти стиска нали? Книжни тигри, почтени и добри
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почерня от ченгета в София, десетки арести при акция Почерня от ченгета в София, десетки арести при акция Полицията със сериозен удар срещу наркоразпространението Едно Ферари с цвят черен В МОРЕТО грабна погледите на бургазлии Едно Ферари с цвят черен В МОРЕТО грабна погледите на бургазлии Колата има необичайно интересен номер, не е ясно кой е собственикът й БПЦ отбелязва една година от кончината на патриарх Неофит БПЦ отбелязва една година от кончината на патриарх Неофит Заупокойна света литургия и панихида ще се отслужи в митрополитската катедрала "Св. великомъченица Неделя" Първо във Флагман.бг. Ето кои са крадците на гориво от Карнобат, намесен е и полицейски служител Първо във Флагман.бг. Ето кои са крадците на гориво от Карнобат, намесен е и полицейски служител 22 души бяха задържани при акцията край жп гарата, повечето служители на БДЖ Тази година сме преживели най-студения февруари от 2013 г. насам Тази година сме преживели най-студения февруари от 2013 г. насам Най-ниската минимална температура в населено място е минус 22,5°C, измерена на 22 февруари в гр. Главиница, област Силистра Румен Радев скастри кабинета, позицията за войната в Украйна била губеща Румен Радев скастри кабинета, позицията за войната в Украйна била губеща Според президента Европа трябва да бъде на масата за преговори Те ще са водещите! Те ще са водещите! Зрелищните битки започват от Бургас Нова секира! Вдигат цените в наказателните паркинги Нова секира! Вдигат цените в наказателните паркинги Сумата се начислява за всеки започнат час от денонощието Трупайте точки с карта Petrol.V и печелете безплатно гориво Трупайте точки с карта Petrol.V и печелете безплатно гориво От 1 март поискайте своята карта от касата в обекта 1 март - денят, в който силата на слънцето и невинността се преплитат в едно 1 март - денят, в който силата на слънцето и невинността се преплитат в едно Вижте интересни обичаи у нас, свързани с мартениците
Двама банкови служители превеждат на клиент 77 000 000 000 000 евро вместо 269 евро Двама банкови служители превеждат на клиент 77 000 000 000 000 евро вместо 269 евро Клиентът е можел да купи банката около 516 пъти След над 40 години борба: Кюрдите обявиха прекратяване на огъня с Турция След над 40 години борба: Кюрдите обявиха прекратяване на огъня с Турция „Никоя от нашите сили няма да предприеме въоръжени действия, освен ако не бъде нападната“, заяви комитетът на ПКК Стана баща за 14-и път Стана баща за 14-и път Шивон Зилис е родила четвъртото си дете от американския бизнесмен Илон Мъск Папа Франциск е поставен на дихателна машина Папа Франциск е поставен на дихателна машина Претърпял е дихателна криза снощи Кои евролидери подкрепиха Зеленски след скандала с Тръмп Кои евролидери подкрепиха Зеленски след скандала с Тръмп За европейците сега е време за действие, призова френският външен министър Известна рускиня се показа почти гола Известна рускиня се показа почти гола Ермак не е много срамежлива Геополитическо цунами и паника в Киев след караницата в Овалния кабинет, сделката за минералите пропада Геополитическо цунами и паника в Киев след караницата в Овалния кабинет, сделката за минералите пропада Спорът на Зеленски и Тръмп доведе до еуфория в Москва и стъписване във Вашнгтон и Брюксел, коментира проф. Христофор Караджов от Университета в Лонг Бийч в Калифорния Това се казва "пенсионер" Това се казва "пенсионер" Джеймс показа на младите звезди Дончич и Едуардс, че още има какво да учат от него Тръмп изхвърли Зеленски от Белия дом, не бил готов за мир (ВИДЕО) Тръмп изхвърли Зеленски от Белия дом, не бил готов за мир (ВИДЕО) Той прояви неуважение към САЩ в Овалния кабинет, категоричен е американският президент, пресконференция на двамата няма да има Много е щастлива Много е щастлива Камерън Диас с успехи в личен и професионален план
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Не мога да повярвам, че съм го нарекъл диктатор Виц на деня Виц на деня -Скъпи, май съм дебела.
-Не си, само си силно забележима.
Виц на деня Виц на деня - Дошъл съм за ръката на дъщеря ви!
- Ако можеш да я отделиш от мобилния, твоя е!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Програмист:
Не отлагай днешния рестарт за утре!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори