61 загинали и над 150 ранени при атентата в Пакистан
Зад атаката вероятно стоят талибани
Броят на загиналите при атентата в Пешавар достигна 61 души. Една от големите джамии в пакистанския град беше разтърсена от мощен взрив по време на молитва вчера. Ранените са над 150 души, съобщава Нова телевизия.
До този момент никой не е поел отговорност за случилото се, но се смята, че зад атаката стоят пакистанските талибани.
Според властите основна цел на атентаторите са били полицаи, намиращи се в храма по това време. Джамията е в район, пълен с щабквартири на полицията, разузнавателните служби и антитерористичните звена.
Взривът е станал по време на следобедната молитва, когато джамията е била препълнена с хора. Част от сградата се е срутила, заяви полицейски служител.
Задържаха 29-годишен мъж за разпространение на порнографски материали с малолетни
Трейлърът на „Аватар: Огън и пепел“ впечатлява, но критиците охлаждат очакванията
Турците откриха 160 кг хероин в тир с хранителни стоки, пътуващ за България
Как 15 артисти изпращат лева и посрещат еврото с изкуство
Легендата Стоян Саладинов разказа как са арестували Сретен Йосич
По празниците: Без камиони по магистралите
Намериха над 160 кг хероин в тир с храни, пътуващ за България
Пожарната предупреждава: Не оставяйте зарядни в контакта
Подкаст Флагман.бг: Бляскави сватби, милион рокли и малко пикантни истории – 18 години BRILIANTIN отвътре
Камелия и съпругът ѝ гладуват за физическо и емоционално здраве
Впечатлете гостите по празниците с вкусна шоколадова торта Марс

Както е писал по долу коментар, " ми супер"
Тея "бежанци" дето влизат при нас са буквално тези атентатори , главорези, убийци.. итнт