×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вежди Рашидов се завръща в парламента като... председател


Вежди Рашидов се завръща в парламента като... председател
Рашидов ще е най-възрастният депутат при откриването на парламента
Ключови думи: парламент, депутати
07 Октомври 2022, Петък, 18:01 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимка-архив: Авторът

Емил Георгиев не влезе в 48-ото НС, след като Нинова стана депутат от София

След кратка пауза Вежди Рашидов отново се завръща в парламента като депутат от ГЕРБ. Нещо повече, той трябва да открие първото пленарно заседание и ще е председател поне временно до избора на титуляр на поста, а това може и да е сериозен проблем предвид липсата на ясно мнозинство.

Според Конституцията Народното събрание (НС) се открива от най-възрастния присъстващ депутат, а този път това трябва да е именно Вежди Рашидов, който е на 70 години, научи „Флагман“. Ако все пак Рашидов не се появи по някаква причина, може да има и изненада. 

Доайен в 48-ото НС обаче можеше да бъде Емил Георгиев от „БСП за България“. Това щеше да се случи, ако лидерът на формацията Корнелия Нинова бе избрала да стане депутат от Благоевград. Тя получи мандат и в 25-и изборен район-София и предпочете да влезе като представител от там, стана ясно днес. Така следващият в столичната листа Георгиев остана „зад борда“.

 


В категории: Политика


Има ново гадже, но го крие
Има ново гадже, но го крие 16/02/2025, Неделя 20:00 0
Флагман.БГ Риалити звезди станаха родители Риалити звезди станаха родители 16/02/2025, Неделя 18:55 0
Спешни мерки след този бой
Спешни мерки след този бой 16/02/2025, Неделя 18:21 0
15
Коментара по темата
15.
Бумерангът на Съдбата
07.10.2022 22:50:55
3
17
правителството на Кирил Петков получи два вота на недоверие. Първият - от Народното събрание. Вторият - от българските граждани. Трите управляващи партии в кабинета "Петков" - ПП, БСП и ДБ в новоизбрания парламент ще имат 98 депутатски мандата. Три партии - 98. Двете партии, които в миналия парламент бяха в опозиция на кабинета "Петков" - ГЕРБ и ДПС, сега ще разполагат със 103-ма депутати. Две партии - 103.
Този факт може да има един-единствен политически прочит (освен ако не се правят партийни спекулации и пожелателно мислене). И този прочит е: правителствената формула на ПП, БСП и ДБ, начело с Петков загуби доверието на гражданите и вотът на 2 октомври е вот за друга управленска формула, за друга политика и за друг състав на МС. Точка. Неразбралите ще усетят на собствен гръб "тоягата", която изяде ИТН.
14.
цирк
07.10.2022 21:46:32
5
2
Хааахаахаххаххахахаха
13.
Warrior
07.10.2022 21:33:13
1
7
Добре е че не влезе в парламента ченгето Емил Георгиев.
12.
Ханко брат
07.10.2022 21:23:23
10
10
Вместо чаша с вода на председателското място му оставете чаша с водка, че ако трепери няма да може да улучи звънеца.
11.
дрегер за забранени стимуланти
07.10.2022 20:44:49
1
21
Защо не ги прекарат през дрегер за забранени стимуланти всички събирани от паветата?
Само рушене, уволняване и уреждане на служба роднини и приятели!
Върнаха България в мутренските времена от деветдесетте, начело с доносника на мафията Рашков!
Казано е, вървете си Вие, за да не дойдем Ние!
Наиграха се децата на ДС, нагушиха се яко, обаче няма къде да избягат с накраденото,защото светът е едно голяма село!2-3 пици на кристали и стават велики борци срещу всички и всеки, а за парата, продават си душата!!!
Не случайно искат в Космоса да се изстрелят с награбеното, една шепа пръст може да ги засити подлогите на Сорос и мафията!
10.
ПП иска власт за лична употреба
07.10.2022 20:36:41
4
15
Асен Василев и Кирил Петков искат нови избори, за да се пробват да станат първа политическа сила. И да управляват сами или с ДБ и БСП, както си въобразяваха и за тези избори.
Разговорите за обща парламентарна група между “Продължаваме промяната” и “Демократична България” са ударили на камък, заради амбицията на ген. Атанас Атанасов да бъде избран за председател на 48-я парламент и защото ПП+БСП+ДБ+БВ събират само 110 гласа. Възможността ГЕРБ и ДПС да ги подкрепят е била преценена като опасна предвид на голямат вероятност от нов предсрочен вот.
Перспективата пред “Продължаваме промяната” е опозиция, която използва парламентарната трибуна и медиите за предизборна пропаганда с агресивни атаки стещу ГЕРБ, ДПС, служебния кабинет и президента.
9.
123
07.10.2022 20:26:52
12
9
Ето това е вече дъно, даже копаем.
И каква връзка има талантът му на склуптор с парламентаризма, законотворчеството?
Ми... наздраве!
8.
Макак Такабе
07.10.2022 20:26:19
9
12
Първия Мултак, председател на парламенна. ГЕРБ ме върнаха в младостта - 90те години, държавата на дебеловратите мутри!
7.
Някой си
07.10.2022 20:06:15
23
8
С цялото ми уважение към таланта му, само факта, че изобщо се внедри в тези " групировки", означава, че вече не разчита на таланта си.
Жалко
6.
Работа, работа, работа
07.10.2022 19:59:43
15
13
Обърнаха го на кръчма тез нещастници от гр0б
5.
Иванова
07.10.2022 19:53:34
13
27
Злобни и жалки душици.Злобни и завистливи. По цял свят му свалят шапка - шейхове крале, министри. Заради таланта, добротата, щедростта, харизмата. Само бай Ганьо плюе. Срам!
4.
Българин
07.10.2022 19:48:40
21
16
Хроничен АЛКОХОЛИК.
3.
Az
07.10.2022 19:32:08
24
13
ПИЯНДЕ ОСУРКАНО
ТОЯ ГЕРБЕРАСТ Е АЛКОХОЛНО ПЕТНО......ВЕЧНО Е ПИЯН
2.
Пийняк
07.10.2022 18:31:36
23
21
Повод за гордост
Най -сетне един от наште стана председател на парламента,па макар и за кратко!
НАЗДРАВЕ КОЛЕГИ!
1.
Градус
07.10.2022 18:29:08
34
31
Първите му думи сигурно ще са:
Ся колеги,вий мене УВАЖАВАТЕ ЛИ МЕ!
Мухахахахахахахха
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Фармацевти бият тревога за новия тренд сред децата - предозиране с Парецатамол Фармацевти бият тревога за новия тренд сред децата - предозиране с Парецатамол Младежите дори не подозират колко е опасно това, алармират специалисти, които зоват за сериозен контрол Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Със старта на новия сезон на "Ергенът" името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир Кирил Петков се похвали, че участвал в Мюнхенската конференция с въпрос (ВИДЕО) Кирил Петков се похвали, че участвал в Мюнхенската конференция с въпрос (ВИДЕО) Всъщност, бившият министър-председател на България се държа като репортер и явно участниците в панела не го вземат насериозно Зимата удря Бургас: Пътната обстановка се влошава Зимата удря Бургас: Пътната обстановка се влошава Най-сериозна ще е ситуацията в Руен, Айтос, Малко Търново и Сунгурларе Учени: Сценарият „Терминатор“ не е реалистичен, но ИИ ще ни завладее много по-страшно Учени: Сценарият „Терминатор“ не е реалистичен, но ИИ ще ни завладее много по-страшно Ян Кулвейт  представя какво всъщност ще представлява въстанието на машините Вижте как белият джип се размаза до "Технополис" в Бургас (ВИДЕО) Вижте как белият джип се размаза до "Технополис" в Бургас (ВИДЕО) ПТП-то по чудо се размина без пострадали  Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Новата схема за измама в социалните мрежи набира скорост С колко поскъпнаха хранителните продукти за 8 месеца, вижте социалния експеримент на Флагман.бг С колко поскъпнаха хранителните продукти за 8 месеца, вижте социалния експеримент на Флагман.бг През юни миналата година Флагман направи анализ на цените на 14 основни хранителни продукта, необходими за нормален начин на живот Атанас Зафиров е новият председател на БСП Атанас Зафиров е новият председател на БСП Очаква се всеки момент да бъдат обявени официално резултатите
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Сеизмичната последователност в морския район на Анидро, между Санторини и Аморгос, е в относителен спад Пенсията да стане поне 1000 лева Пенсията да стане поне 1000 лева За това настояват пенсионери  Получи 1100 лева сметка за вода Получи 1100 лева сметка за вода В стопанския двор до тях имало авария, която навъртяла рекордната сметка Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Новата схема за измама в социалните мрежи набира скорост Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Заради заклано прасе, мнозина я намразиха  Има ново гадже, но го крие Има ново гадже, но го крие Това подсказва най-новата песен на певицата – „Сините ти очи“ Украйна щеше още да си е цяла, ако бе спазила споразуменията от Минск Украйна щеше още да си е цяла, ако бе спазила споразуменията от Минск Нямаше да има гавра с руснаците в Донбас, нямаше да има гражданска война, нямаше да има желание на руския народ в Донбас да се отдели от Украйна Дават милион долара за една вечер с тази българка Дават милион долара за една вечер с тази българка За да ощастливи някой от най-големите си фенове за свети Валентин Габровска разигра в социалните си мрежи игра, в която като награда подарява свое бельо с нейните инициали Джип „кацна“ върху мантинелата на бул. „Стефан Стамболов“ в Бургас (ВИДЕО) Джип „кацна“ върху мантинелата на бул. „Стефан Стамболов“ в Бургас (ВИДЕО) Несъобразена скорост и мокри настилки доведоха до зрелищен инцидент след 18:30 часа
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Костадин Костадинов, когато започне да говори за финанси, той е тежко неподготвен и говори неща, които са плод на неговите фантазии Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ми, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, Вие да не сте балерина!?!
- Ооо, не, не, просто искам да отида до тоалетната?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На една майка и трябват 20 години да направи мъж от момчето си, за да може друга жена да го направи на глупак за 20 минути.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори