×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия, сочи изследване
  • Северна Корея стана третият най-голям притежател на биткойни в света
  • Руската армия нанесе масирани удари по Купянск
  • Европейският съвет обсъжда отбраната, Украйна, Близкия изток, миграцията и бюджета на ЕС
  • Опозиционната Народнорепубликанска партия излезе на протест в центъра на Анкара
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Започна "Бургас и морето", Летният театър е пълен


Започна "Бургас и морето", Летният театър е пълен
Кметът Димитър Николов поздрави участниците във фестивала
30 Юли 2022, Събота, 21:04 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: авторът

На сцената ще бъдат представени 12 страхотни изпълнения 

Обичаният фестивал "Бургас и морето" започна току-що, предава репортер на Флагман.бг. 

Летният театър е пълен до краен предел. В публиката е кметът Димитър Николов, който поздрави участниците в началото на фестивала, зам.-областният управител Тодор Иванов, председателят на ОбС Бургас проф.Севдалина Турманова и други. 

В конкурсната програма са песни на 12 изпълнители, а на сцената тази вечер ще се качат някои от най-добрите млади изпълнители в България. 

Очаквайте подробности във Флагман.бг

 

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Фенките ликуват. Той се завръща в България Фенките ликуват. Той се завръща в България 20/03/2025, Четвъртък 11:40 2
Направи си спешна операция
Направи си спешна операция 20/03/2025, Четвъртък 11:21 0
Флагман.БГ Магазин предложи 12 бона заплата Магазин предложи 12 бона заплата 20/03/2025, Четвъртък 11:00 3
Пребиха го като куче
Пребиха го като куче 20/03/2025, Четвъртък 10:00 2
18
Коментара по темата
18.
GaZprom
31.07.2022 08:41:00
0
4
Na paslednata snimka Olimpiiskia ogin li i e
17.
ИВО
31.07.2022 07:51:44
8
7
ЧУДИМ СЕ , КЪДЕ СА БАБИТЕ ОТ " бузлужа " ! ЕТО , НА " БУРГАС И МОРЕТО СА !
16.
*********
31.07.2022 00:37:42
4
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
Бургазлия
30.07.2022 22:39:12
5
24
Браво ! Бургас има нужда от подобни събития. Не може само салфетки и Анелия в Док 5.
14.
Николай от болницата
30.07.2022 22:39:04
5
1
Централен нерес теб що те няма, каунгер
13.
Сер-гей
30.07.2022 22:37:18
21
13
Абе дрОгере, абе чичо Митко, бива ли така? Няма ги обичните нам руски песни, пляски, състави, хорове, групи и т.н. Не само авантаджиите в Летния театър и около него, но и цял Бургас е в траур - братушките "освободители" ги няма, за да ни оплодят със световната си "освободителска" култура. Това е голям и непростим пропуск - миризливият казашки ботуш го няма на подиума на Летния театър, за да тропне един казачок. Това не го очаквахме, ще излезем в тридневен траур и в знак на протест ще си разплетем чорапите.
12.
Гого
30.07.2022 22:29:05
5
29
Тоя динозавър Недялко Йорданов който се обиди на бургас що не си стои в София обиден ?
11.
vv
30.07.2022 22:01:37
6
19
Първо място:
-песен/ода за Бойко Борисов
10.
Mitko Palauzov Partizana
30.07.2022 22:00:54
5
14
Mai e burgas i meleto
9.
vv
30.07.2022 21:59:58
5
28
Kaзва се -Бургас, морето и неговите трудови хора.
Само че на ГЕРБАДЖИЙСКИТЕ пУмяри това не им харесва.
8.
Централен Нападател
30.07.2022 21:56:05
3
25
Тодорчо Иванов от ИТН и той там таз некадърник. Малко го бих навремето.
7.
vv
30.07.2022 21:54:51
4
21
GERB -пропаганда
6.
*********
30.07.2022 21:53:15
3
23
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
Сичкото гроб там, бате
30.07.2022 21:50:14
1
34
Някоя седалка дето няма табела изкарана на принтер "запазено" или "жури" има лe?
4.
Йорго
30.07.2022 21:41:36
4
37
Всичкото гербаджия там дееба и интелигенцията
3.
ссс
30.07.2022 21:38:54
5
26
Натъпкани като сардини, после пак ще ревете, че Ковид.
2.
RA 3h 17m 46s | Dec -62° 34′ 31″
30.07.2022 21:34:35
2
7
Nedoraslqci komplexari
1.
Дааа
30.07.2022 21:32:07
6
39
С 90% покани от общината, с нашите за пошла проява, агейн. Тъпи парчета с изтъркани изпълнители. Нека позная журито чака общината да каже Кой е печелившия изпълнител.
Отдавна се изтърка плочата и скрибуца....
И с това се изчерпват ангажиментите културно на пасмината откЪди пода в общината с едни и същи фирми... Агейн,
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Задържаха 35-годишен помориец, шофирал след употреба на наркотици Задържаха 35-годишен помориец, шофирал след употреба на наркотици Мъжът е задържан за срок от 24 часа, а по случая е образувано бързо производство България напълно покри инфлационния норматив за еврозоната България напълно покри инфлационния норматив за еврозоната Унгария е шампион на ЕС по поскъпване през февруари, докато Орбан упорства с регулиране на цените Фенките ликуват. Той се завръща в България Фенките ликуват. Той се завръща в България Секссимволът Енрике Иглесиас ще превземе стадион „Васил Левски“ Направи си спешна операция Направи си спешна операция Хитовата изпълнителка потвърди информацията. "Да, така е. Наложи се да го направя, и то по спешност, не е някаква прищявка Кой ще плати сметката на Асен Василев? Кой ще плати сметката на Асен Василев? Сега ще теглим 19 милиарда лева, за да можем да покрием предходните дупки, които надроби бюджетният гений Асен Министерството рекламира БГ туризма  в каналите National Geographic и 24 Kitchen Министерството рекламира БГ туризма в каналите National Geographic и 24 Kitchen Ведомството започва широкомащабна международна рекламна кампания Магазин предложи 12 бона заплата Магазин предложи 12 бона заплата Освен 12-те хил. лева, имало и бонуси Тази измама с зеленчуците е гадна Тази измама с зеленчуците е гадна Tурски домати се продават като български, а към рапичното олио добавят аромати, за да е като гръцки зехтин Сливенският митрополит Арсений гостува на Бургаския държавен университет Сливенският митрополит Арсений гостува на Бургаския държавен университет Българското училище е рожба на Българската православна църква и следвайки именно тези съществено важни, значими факти, образованието е свързано с религията, каза митрополит Арсений Дрога и криминално проявени в частен дом: Полицията удари наркогрупа в село Винарско Дрога и криминално проявени в частен дом: Полицията удари наркогрупа в село Винарско Арестувани са 4-ма криминално проявени
Пребиха го като куче Пребиха го като куче Стилистът е претърпял операция и има поставени пирони в краката Издаде колко пият кифлите от Ергенът Издаде колко пият кифлите от Ергенът Това стана повод за това ютюбърът Слави Туджаров да направи специално интервю с него за сайта на bTV 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона Сред пострадалите има жени и деца 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 Въпреки това Зеленски продължава да нарича операцията „успешна“, въпреки че няколко хиляди войници от „ВСУ“ са изоставени там в обкръжение Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Част от засегнатите са чуждестранни дружества В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията 104 казахстанци са получили повече от 35 милиона тенге (5,8 милиона рубли) за сигнали срещу корумпирани чиновници Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Хороскоп за деня – 20 март 2025, четвъртък Българин, работещ в ООН, загина в Газа Българин, работещ в ООН, загина в Газа Израелската армия отрича да е нанесла удара Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Предупредила е консула в съветското посолство, че Лий Харви Осуалд е наемен убиец Излезе ли Украйна от менюто и какво е поискал от Тръмп Путин, за да не претендира Русия за Одеса Излезе ли Украйна от менюто и какво е поискал от Тръмп Путин, за да не претендира Русия за Одеса Кремъл си държи на Крим и четирите области, за които бе проведен референдум, готови са да се откажат от други територии
Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Ще видим трайното завръщане на Путин на международното поле за преговори Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ами, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Съседе, ще ми дадеш ли бормашината си за събота и неделя?
- Ами какво да те правя - давам ти я. ще ремонтираш ли?
- Не, ще спя.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Малко му трябва на човек да е щастлив-няколко кафета сутрин, а вечер-шепа успокоителни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори