×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • В четвъртък ще бъде спряно движението по Дунав мост при Русе
  • Откриха изчезнал човек в Рила планина след мащабна акция с дронове и шейни
  • Бюджетът за 2025 година е обнародван в „Държавен вестник“
  • Александър Лукашенко встъпва в длъжност за седми мандат като президент на Беларус
  • Пореден ден на протести в Турция заради ареста на Имамоглу
  • Празнуваме Благовещение - ето кой има имен ден
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Софи Маринова ограбена и бита от Гринго преди раздялата


16 Октомври 2021, Събота, 09:42 ч.
Автор: Флагман.бг

Отскоро Софка и мускулестият мачо отново са разделени, а според светската мълва айтоският мачо вече си има нова интимна тръпка

Софи Маринова е била ограбена от доскорошния си съпруг Тодор Давидов – Гринго преди поредната им раздяла, пише "Уикенд“. Отскоро Софка и мускулестият мачо отново са разделени, а според светската мълва Гринго вече си има нова интимна тръпка – знойна перничанка без сериозна професия, но с две деца от първия си брак.

Близки до Софи Маринова разказват, че попфолк звездата е събрала сили да изгони за пореден път фаталния мъж преди около месец, след като Гринго ошушкал без знанието й златни накити и ценности от дома й в Етрополе. Наглата кражба била установена почти веднага от Софка, а възлюбеният й невъзмутимо си признал за престъплението. Според нелепото му обяснение, златните ценности на Софи били заложени за няколко месеца при лихвари, тъй като му трябвали пари за далавера, от която щял да изкара тройно повече.

„След кражбата Софи е опитала да заплаши Гринго, че ще го докладва на полицията, но това само е влошило нещата. Онзи отново й е посегнал, а след това си е събрал багажа и е напуснал къщата й“, споделят потресени приятели на Софи Маринова. Именно по тази причина ромката беше със счупена ръка. Наплашената от насилието фолк звезда в крайна сметка е предпочела да не подава сигнал за обира в МВР и твърдеше, че е пострадала при семейна злополука. За да забрави за поредното унижение, нанесено й от Гринго, Софи Маринова отпраши на почивка към Малдивите заедно със сина си Лоренцо и колегите си Преслава и Константин. Мургавата фолк звезда се зарича, че повече няма да се върне при Тодор Давидов, макар многократно да е престъпвала клетвите си по отношение на лошия Гринго. Софи и Тодор Давидов се ожениха в началото на 2019 г. на пищна сватбена церемония с 250 гости, но бракът им продължи само 5 месеца, преди да бъде разтрогнат по взаимно съгласие от съда в Етрополе. До развода им се стигна след поредица от побои, нанесени на фок певицата от Гринго, при един от които ръката на Софи бе счупена и тя дълго време бе гипсирана. След развода им обаче Софи Маринова отново се събра с агресивния циганин, а само през последната година двамата на два пъти се събираха и разделяха.

Това лято изпълнителката на „Стари рани“ ходеше на участия без Гринго, придружавана единствено от сина си Лоренцо. Все пак през август Софка и татуираният мургавелко от Айтос за кратко възкресиха връзката си, преди да се стигне до обира на златните й накити, придружен от поредния побой. Приятели на Софи Маринова са на мнение, че фолкаджийката е развила стокхолмски синдром от Гринго. Според думите им, Тодор Давидов използвал като банкомат певицата и често й кръшкал безцеремонно с други жени. „Софи е похарчила стотици хиляди левове за Гринго, изхранва го от години и покрива комарджийските му дългове. За благодарност този мангасар я биеше като тъпан“, гневят се на Тодор Давидов близките на мургавата фолк звезда. Бурната любов между Софи Маринова и Григно започна през 2016 г., а само година след началото на връзката им мачото беше арестуван и тикнат в затвора за 10 месеца заради изнудване.

Гринго бе закопчан след опит да прибере със заплахи 50 000 лева от айтоския търговец Асен Атанасов – Ариф, който бил заплашван по телефона, че ако не даде парите, ще очистят него и семейството му. Първоначално Ариф игнорирал заканите, но сезирал полицията, след като някой стрелял с пистолет по къщата му. Това лято Гринго отново бе задържан за денонощие в Айтос, след като полицията нахлу в родната му къща посред нощ. Според обясненията на Тодор Давидов, той бил натопен, че притежава незаконно оръжие и множество румънски СИМ карти, но при обиска в дома му полицията не открила нищо. Според запознати, Гринго е бил заподозрян, че участва в престъпна банда, занимаваща се с телефонни измами.


В категории: Лайфстайл


11
Коментара
Флагман.БГ Пак я забъркаха в подла измама Пак я забъркаха в подла измама 25/03/2025, Вторник 16:20 0
Това са най-самотните зодии
Това са най-самотните зодии 25/03/2025, Вторник 15:40 0
11
Коментара по темата
11.
А ТАКЪВ
20.10.2021 17:45:05
0
9
бита, евана и окървавена.....хахахаха
10.
Ъ?
16.10.2021 12:25:38
0
8
Мазния циганин разбил устата на циганката.... Че е драма, драма е... ЦИГАНСКА ДРАМА!
9.
Айтозлия, майко, сливналия
16.10.2021 11:59:44
0
10
Бой, еван и айтоШка музика
8.
Софи
16.10.2021 11:12:42
0
5
Мили мой мили мой !
7.
Джендов
16.10.2021 11:11:51
1
3
Мила мояяяя
6.
000
16.10.2021 10:56:40
1
3
ДО 4 БОТ

ТИ СЛУЧАЙНО ДА НЕ СИ ЕВНУХ БЕ?
5.
???
16.10.2021 10:48:33
0
8
Добре, че близки около Софи са и помогнали да се отърве от този нагъл мъзгоч.
И повече никакви прошки!!!
4.
Бот
16.10.2021 10:47:03
1
7
Пропуснахте и че е била "евана".
3.
Джон
16.10.2021 10:18:31
0
5
Ей, тоя ако ми падне, ще го вържа и ще го е ..ба. За десерт много бой с батата.
2.
Флегмани
16.10.2021 10:14:46
0
9
Вчера нали пуснахте същата статия тъпири незмни.За редактори чували ли сте въобще смотаняци!!
1.
яла е
16.10.2021 09:58:14
1
4
айтоска тупалка
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пак я забъркаха в подла измама Пак я забъркаха в подла измама Нямам нищо общо с хaзартни игри и пeчалби, обяви актрисата Димитър Николов в дебат за радона: Няма да позволя да ме рекетират. Точка! Димитър Николов в дебат за радона: Няма да позволя да ме рекетират. Точка! Апаратчета няма да купувам, решенията идват от Министерството, категоричен е Николов Еврозоната е възможност за растеж и стабилност на българския туризъм Еврозоната е възможност за растеж и стабилност на българския туризъм Въвеждането на еврото ще улесни пътуването на туристите от Еврозоната, които през 2024 г. представляват близо 30% от всички чуждестранни туристи, посетили страната ни Първо място за учениците от Свети Влас на общинския кръг на националната викторина по безопасност на движението Първо място за учениците от Свети Влас на общинския кръг на националната викторина по безопасност на движението Отборите премериха сили в трите етапа на състезанието Европа се готви за война, а не за мир - видно е от тези 7 действия Европа се готви за война, а не за мир - видно е от тези 7 действия Ситуацията, в която светът се намира, не е никак розова Инвестициите в Бургас не са случайни, те са планирани Инвестициите в Бургас не са случайни, те са планирани Равнец е неоползотворен ресурс с огромен потенциал – Бургас няма време за губене, категоричен е съветникът от ГЕРБ "Мама Знае" празнува 8 години подкрепа за бъдещи и настоящи родители! "Мама Знае" празнува 8 години подкрепа за бъдещи и настоящи родители! През годините през безплатните семинари и онлайн обучения на „Мама Знае“ са минали над 50 000 родители от цялата страна Америка е на колене – жълтопаветната съпротива я удари с пълна сила! Америка е на колене – жълтопаветната съпротива я удари с пълна сила! За една нощ САЩ от храм на демокрацията се превърна във Враг №1 за родната либерална общност Министерството на туризма представи България на международното изложение International Tourism Trade Show Министерството на туризма представи България на международното изложение International Tourism Trade Show Над 432 хил. полски туристи са посетили страната ни през 2024 г. 41 кг кокаин за 19 милиона лв. пристигнаха на пристанището в Бургас в контейнер с банани 41 кг кокаин за 19 милиона лв. пристигнаха на пристанището в Бургас в контейнер с банани Пратката е от Еквадор, получател са БГ фирми, занимаващи се с плодова индустрия
Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Доналд Тръмп каза пред репортери в Белия дом, че не знае за случилото се Голям талант загина при тази катастрофа Голям талант загина при тази катастрофа Медии в Португалия изнесоха подробности и информираха, че Мартинс се е преобърнал няколко пъти с автомобила си, който се е забил в бетонната стена на тунела "Ковело" Върна се при богатото си възрастно гадже Върна се при богатото си възрастно гадже Даниела е най-меркантилната участничка във формата  Инфаркт уби директора на Samsung Инфаркт уби директора на Samsung "Той почина от сърдечен арест", заяви говорител на дружеството Администрацията на Тръмп с голям гаф Администрацията на Тръмп с голям гаф Журналист получи достъп до дискусия с военни планове Сериозно земетресение в... Сериозно земетресение в... Нова Зеландия Козирогът да се довери на интуицията, а Стрелецът да не рискува! Козирогът да се довери на интуицията, а Стрелецът да не рискува! Хороскоп за деня – 25 март 2025, вторник  ООН разкри как е убит Марин Маринов в Газа ООН разкри как е убит Марин Маринов в Газа Изстрелът е бил от израелски танк Добри новини от Рияд! Държавният департамент тръби, че САЩ никога не са били по-близо до  мира в Украйна Добри новини от Рияд! Държавният департамент тръби, че САЩ никога не са били по-близо до мира в Украйна Двете страни не бързат да разкриват съдържанието на разговорите Показа се по бельо в САЩ Показа се по бельо в САЩ Геня е бивша муза на Гришо
Делян Пеевски Делян Пеевски Няма да допусна България да се превърне в държавата на абсурдите Виц на деня Виц на деня - Кога ще е готова поръчката ни?
- Не знам точно.
- Кажете грубо.
- Не знам, да ти е*а майката!
Виц на деня Виц на деня - Ленче, отивам до кръчмата, облечи си балтоня.
- И мен ли ще вземеш?
- Не ма, спирам печката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Чисто технически, смартфонът е вградената черна кутия на живота ви.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори