×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ДБ за проектокабинета на ИТН: Под 50% е вероятността да го подкрепим


ДБ за проектокабинета на ИТН: Под 50% е вероятността да го подкрепим
"Не мисля, че шансовете са повече от 50% на този етап", каза Владислав Панев
03 Август 2021, Вторник, 16:25 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка: Авторът)

Тепърва щели да обсъждат въпроса в парламентарната група и в партиите от коалицията

Шансовете „Демократична България“ да подкрепи проектокабинета на „Има такъв народ“ (ИТН) са под 50%. Това стана ясно от изявление на ДБ в парламента след презентацията на ИТН на номинираните за министри.

След въпрос дали са заровили томахавките след скандалите от последните дни, съпредседателят на "Демократична България" Владислав Панев каза: "Не мисля, че сме изравяли някакви томахавки, така че да ги заравяме. Ние сме с цялото намерение да се отнесем сериозно към този въпрос и ако имаме достатъчно аргументи, да подкрепим такова правителство. Но не мисля, че шансовете са повече от 50% на този етап."

След уточняващ въпрос повече от 50% е вероятността да подкрепят или да не подкрепят, Панев отговори: "Бих казал - не."

Припомняме, че на срещата от ДБ изпратиха само двама човека - зам.-председателите на парламентарната група Цецка Бачкова и Владислав Панев. 

След въпрос защо отсъства председателят Христо Иванов, Бачкова обясни, че той бил "ангажиран". 

Тепърва обаче ДБ щели да обсъждат темата в парламентарната си група, както и в самите си партии. Припомняме, че "Демократична България" се състои от три партии - ДСБ, "Да, България" и "Зелено движение". 

Владислав Панев потвърди, че Петър Илиев е отново предложен за министър. 

Съпредседателят на ДБ предположи, че проектокабинетът може да претърпи и промени, както се виждало от действията на ИТН. 

Панев отказа да обсъжда конкретни имена, предложени за министри. Но той обясни, че те вече са изтекли в медиите, с което потвърди донякъде достоверността им. 

 


В категории: Политика


Флагман.БГ Свали връхните дрехи Свали връхните дрехи 22/02/2025, Събота 22:00 4
Флагман.БГ Арестуваха го Арестуваха го 22/02/2025, Събота 21:38 0
Флагман.БГ Шокираща смърт в Русия Шокираща смърт в Русия 22/02/2025, Събота 21:21 4
Трагедия във Франция
Трагедия във Франция 22/02/2025, Събота 20:00 0
Провал за България
Провал за България 22/02/2025, Събота 19:21 2
Флагман.БГ Украйна с удар по Русия Украйна с удар по Русия 22/02/2025, Събота 18:48 1
14
Коментара по темата
14.
До бачкатора в Германия
03.08.2021 21:24:14
0
3
Между другото позна, бачкер, наистина съм безработен, толкова съм уреден, че мога да седя тук и да те нареждам нон стоп по всяко време и пост КОЛКОТО Е НУЖНО!!! ;)
13.
до германия
03.08.2021 21:16:37
0
5
Като знам, че в Германия са напълни с мангал 100% и ти си такъв. С две туми прост деградирал миндил. Стой си там сменяй на дъртите германци памперсите и си трай. После се прибери в бунгалото дето сте навряни по 20 мангала и слушайте тъпия нарконам Славун.
12.
мммм
03.08.2021 20:32:18
0
6
Изобщо не ги подкрепяйте. Всеки който подкрепи подобно правителство може да се счита за национален ПРЕДАТЕЛ.
11.
До 10
03.08.2021 20:23:06
0
5
Можеш да надуваш виолата , нали си тъп чалгар смотан, ебан гъз , мека китка . Ай ходи да миеш чиниите на швабите и не се прави на много отворен , паляк.
10.
От Германия
03.08.2021 18:43:29
7
0
Понеже не виждам смисъл да споря с безработни олигофренчета, ще напиша за трети път- КОЛКОТО Е НУЖНО!!!
9.
До...
03.08.2021 17:49:08
0
9
Мара Миячката от Германия , от пералнята, да се окъпят в звездния прах от Космоса, че миришат привличат вниманието на обонянието, миризливите чалгари.
Колко гущера ви даде Славчо клоуна рептила, рептилоидни хуманоиди да гласувате за тези смешници?
8.
до 4
03.08.2021 17:20:05
0
15
Ти му даваш примери и аргументи, то ти отговар: "КОЛКОТО ПЪТИ Е НУЖНО".
Това е нивото. Няма какво да се добави
7.
111
03.08.2021 17:16:55
1
12
На есен с нова песен , чалгарите нямат вече да бъдат важните пера, пиленцата на батко да го ближат сладко, сладко кожения инструмент. А другите службогонци от протестърската мафия едната от уличните долнопробни Безгащева Маяма ли беше че не се сещам героинята от Службогонци, ще ближе само сладолед, баница няма да има. Спокойно моряци кораба потъва бавно ,вода ще има за всички!
6.
До гастарбайтера в Германия
03.08.2021 17:15:39
3
17
Льольо, ти си избрал да си в Германия и като ти е толкова насран и избора и гъза, ще седиш там да лъскаш кенефи и да мяташ тухли на строежа и няма да даваш много акъл какво ще става тук ;)
5.
до германия
03.08.2021 17:11:18
0
14
Цузамен шлафен. Лапай и са потапяй прост мангал.
4.
От Германия
03.08.2021 17:01:32
36
4
Ние сме избрали ИТН!! Ще го избираме колкото пъти още е нужно, колкото и лайна да хвърляте по тях! Ще повторя- КОЛКОТО ПЪТИ Е НУЖНО!
3.
От близкото минало
03.08.2021 16:56:48
4
16
Tо и с Реформаторският блок беше така. 50% останаха да подкрепят правителството. Другите 50% се оттеглиха на 10-тия месец.Толкова ли сте алчни и късопаметни? Я помислете, къде са тези, които останаха да подкрепят? На политическото бунище са!
А другите още са в мача и имат шанс за нещо значимо. Но май и в ДБ е пълно с предатели. Ако сте политици на място гласувате против този кабинет. Народът видя какъв е Слави и няма да се хвърли трети път да го подкрепя.
2.
А бе
03.08.2021 16:49:22
0
3
Има тук един въпрос
Ще стигна чак до Барбадос
Министри нов внос
Да има в тоз съвет
За да вървим напред.
А този нов внос
Е със напудрен нос
И от бандити ще ни пази...
1.
Слави Космонавта
03.08.2021 16:36:59
4
15
Майната ви. Бело да има само.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свали връхните дрехи Свали връхните дрехи Андреа показа отлична кондиция Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Традицията оживяха с впечатляващи игри в бургаския квартал Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Количеството е по-голямо от произведеното през 2023 г. Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Полицаите сами са си виновни, ние не сме направили нищо, твърди депутатът МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София След раняването на 10 полицаи, МВР предприема действия срещу агресията  Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Хората там бедстваха, купете един снегорин за града - призова актрисата, която е и водеща на "Аз обичам България" Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Удари ме пред сградата на Общината, където има охранителни камери, за които обаче се твърди, че не работят, обяви Иван Айрянов
Папата е в критично състояние Папата е в критично състояние По-рано медиците потвърдиха, че папата се лекува от пневмония и усложнена дихателна инфекция Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Арестуваха го Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус Шокираща смърт в Русия Шокираща смърт в Русия Известна жена почина по много нелеп начин Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Трагедия във Франция Трагедия във Франция Във френските Алпи Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Той не е просто криминален беглец – Офриа е роднина на легендарния бос на Коза Ностра Гаетано Бадаламенти, един от най-влиятелните мафиоти на 20-ти век Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко... Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Докато Израел трябва да пусне от затвора стотици палестинци
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори