×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мобилните разплащания навлизат все повече на пазара


22 Март 2021, Понеделник, 16:22 ч.

Мобилният телефон може да върши абсолютно същата работа, каквото би свършила и дебитната ни карта

Все повече забелязваме, че тенденцията да правим разплащания с мобилния си телефон, стават по-популярни. И това е обяснимо по няколко причини, колко често може да забравите портфейла си, но не и мобилния телефон. Благодарение на разнообразните и модерни качества на мобилните телефони, спокойно ще забележим, че освен достъп до социалните мрежи, четене на новини, навигация и дори впечатляваща фотография, можем да открием, че мобилният телефон разполага и с достатъчно защити, за да влезе в ролята на дигитален портфейл.

За какво можем да го използваме? Не е трудно да забележим, че мобилният телефон може да върши абсолютно същата работа, каквото би свършила и дебитната ни карта. Все повече телефони разполагат с тази технология и спокойно можем да забележим и наличието на интелигентни банкомати, които разчитат необходимите данни.

След като обаче говорим за мобилни разплащания, най-важното е, че с помощта на няколко клика от телефона, всеки потребител може да изпраща пари, да заплащаме своите битови сметки, да правим поръчки на храна, различна техника и още много други. Наистина възможностите са не само неограничени, но и сигурни. Все пак именно уеб сигурността стана една от причините да привлича повече потребители и клиенти на този вид услуга. Едно от големите предимства в това отношение е много по-бързото разплащане. Трансферите от една сметка към друга могат да се случват с балистична скорост, особено ако дадени бизнеси са подписали и преференциални договори с компаниите, които разпространяват своите пластики, различни банки и още много други.

Не трябва да забравяме и още една подробност, някои мобилни оператори започнаха да предлагат свои собствени дигитални портфейли. В развлекателната индустрия ще забележим, че обслужването на сметката е изискване, което всеки потребител би оценил, особено след като говорим за депозити и изплащане на печалби. Ще открием, че операторът Palmsbet официално е успял да подпише договор с мобилния оператор А1 и позволява на всеки един от своите играчи да направи депозит до 30 лв. като това е максималната сума. Можем да подозираме, че сумата е поставена от съображения за сигурност. В платформата на букмейкъра ще открием секция, която позволява да направим този депозит, като очаквано, сумата се начислява към нашата месечна сметка. По-важното е, че отразяването на направения превод става веднага.

Букмейкърът поема всички разходи по самата транзакция, но както се досещаме, офертата важи само и единствено за абонатите на този мобилен оператор. В тази индустрия ще открием, че разнообразието и начините за разплащане са особено разнообразни и позволяват на всеки един потребител да избере възможно най-удобния начин за себе си. Впрочем този метод е от предпочитаните, защото не изисква нищо повече от пускането на смс и въвеждането на кода в системата. За тегленето на печалба ще се наложи да използвате друг от изброените методи.

С оглед на предложенията, които присъстват при този букмейкър е очаквано да видим новата функция като добре дошла за онези почитатели, които предпочитат да правят своите депозити по този начин. Нека не забравяме, че именно този бранд стартира своята година с доста сериозна томбола с парични и материални награди, а по този начин ще позволи и на много други почитатели да се включат именно в това забавление.

Със сигурност ще станем свидетели и на още интересни решения, които биха предоставили същото време, но към този момент това е една от най-бързите и най-лесни опции.


В категории: Бизнес


Коментари
Флагман.БГ Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 14/04/2025, Понеделник 13:00 0
Бик уби мъж в кравеферма
Бик уби мъж в кравеферма 14/04/2025, Понеделник 12:20 1
Флагман.БГ Какво жилище заслужава всяка зодия Какво жилище заслужава всяка зодия 14/04/2025, Понеделник 12:00 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Среден успех "Много добър 5" да освобождава от матура, предлагат учители Среден успех "Много добър 5" да освобождава от матура, предлагат учители Той трябва да е поддържан през последните 3 гимназиални класа Търсят се за работа много пенсионери – причините не са само финансови Търсят се за работа много пенсионери – причините не са само финансови В препрaбoтвaщaтa прoмишленoст, oбрaзoвaниетo и здрaвеoпaзвaнетo гладът за кадри е изключително висок Спипаха у нас пакети с кока с облика на Путин Спипаха у нас пакети с кока с облика на Путин Кокаинът е бил предназначен за българския пазар Навръх Великден – F.O. представя новия си хит „Прошка“ Навръх Великден – F.O. представя новия си хит „Прошка“ Това е от онези песни, които се пишат със скоростта, с която ги четеш, споделя рапърът Бик уби мъж в кравеферма Бик уби мъж в кравеферма Работникът е получил сериозни наранявания Астробомба за 2025 - от коя зодия да се пазим и кой ще бъде най-отмъстителен? Астробомба за 2025 - от коя зодия да се пазим и кой ще бъде най-отмъстителен? Коя зодия ще донесе най-много неприятности Какво жилище заслужава всяка зодия Какво жилище заслужава всяка зодия Какъв е подходящият за нас дом според зодиакалния знак Целувки и задници в работно време Целувки и задници в работно време По една кутия с целувки с имената на Тръмп и Путин си поръчаха чиновниците - защото никога не знаеш накъде ще задуха вятърът утре Тези пет зодии са любимци на съдбата през април Тези пет зодии са любимци на съдбата през април Вселената дава шанс за ново начало на Телец, Лъв, Скорпион, Козирог и Риби Шофьорската книжка става дигитална в Европа до 5 години Шофьорската книжка става дигитална в Европа до 5 години Очаква се гласуване на промените и от Европарламента
Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Зодиите, които ще страдат най-много през 2025 Година на предизвикателства и емоционални кризи Докато правехме секс, стъпваше върху лицето ми Докато правехме секс, стъпваше върху лицето ми Димитри Пайе ще се изправи пред правосъдието, обвинен в насилие и тормоз от гаджето си Лариса Ферари Лоши новини за мигрантите - Мерц обяви кампания за депортиране Лоши новини за мигрантите - Мерц обяви кампания за депортиране Изплашен за властта си, бъдещият канцлер пое курс към ограничаване на миграцията и кампания по депортиране 17-годишен нацист уби родителите си, за да открадне пари за атентат срещу Тръмп 17-годишен нацист уби родителите си, за да открадне пари за атентат срещу Тръмп Той е свързан с екстремистката група "Орденът на деветте ангела", чийто идол е Хитлер Почина нобелов лауреат Почина нобелов лауреат Писателят е издъхнал в перуанската столица Лима, където живееше от няколко месеца, далеч от обществения живот Спечели 15 хил. лева от "Срам" Спечели 15 хил. лева от "Срам" Получи финансиране от НФК От студентка в УНСС до кралица на Инстаграм – как Алекс промени всичко От студентка в УНСС до кралица на Инстаграм – как Алекс промени всичко Бомби 2.0: Алекс Богданска с по-голям бюст и още по-смели мечти Джип се заби в заведение Джип се заби в заведение За щастие, инцидентът се е разминал без жертви, съобщават от групата "Катастрофи и нарушения в България" Чехия отлага приемането на еврото - нямало нужната обществена подкрепа Чехия отлага приемането на еврото - нямало нужната обществена подкрепа Три четвърти от населението против въвеждането му Мика Зайкова: Храните ще поскъпват, а рафтовете ще са празни Мика Зайкова: Храните ще поскъпват, а рафтовете ще са празни Храните ще продължават да се покачват, защото инфлацията расте, предрича икономистът
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Корупцията въобще не е това да хванем няколко корупционера Виц на деня Виц на деня - Чуk... чуk...
- Кой чука?
- Който може и на който му дадаааат!
Виц на деня Виц на деня Между лекари:
- Ще бъде ужасно, ако един певец разбере след операция,
че повече не може да пее.
- Ще бъде още по-ужасно, ако не разбере това.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Както е тръгнало след 100 години в България ще останем само аз и Лили Иванова...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори