×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Папа Франциск вече не е в критично състояние
  • МО на Русия: Повече от 64 хиляди войници от ВСУ са убити в Курска област от началото на боевете
  • 25 души са арестувани за детска порнография, генерирана с изкуствен интелект
  • Шофьор блъсна и уби пешеходец в Софийско
  • Световният БВП може да спадне със 7%, ако САЩ наложат мита
  • Весела Лечева се кандидатира за председател на БОК
  • Израел преговаря за удължаване на примирието в Газа, но Хамас настоява за следващата фаза
  • Транспортът в Гърция е блокиран заради стачка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Маги Вълчанова рестартирала живота си след развода с милионера Румен Георгиев


05 Юли 2020, Неделя, 18:59 ч.
Автор: Флагман.бг

Днес Магдалина Вълчаванова се радва на чисто нов живот

Предаването „Черешката на тортата” припомни странната и не особено успешна изява на Маги Вълчанова като домакиня на звездните си гости, пише Хотарена.

Носителката на титлата „Мис Вселена България 2000г.” посрещна певиците Лора Караджова и Сантра, актьорът Даниел Ангелов и създателят на легендарната група „Ревю” – Васил Гюров с три салати и бисквитена торта. За основното ястие, което претърпя промени за някои, поради алергии, гостите трябваше да помагат. Най-много усилия положи Васил Гюров, който трябваше да изчисти 26 скариди.

„Черешката” на вечерта бе не десерта – бисквитена торта, нито изненадата – палене на хартиени фенери на балкона, което бе прекратено от съображения за сигурност, нито решението на Маги да следва стриктно рецепта в интернет и да подсушава листа айсберг с кухненска хартия. Красавицата сюрпризира гостите си с признанието, че слага чесън в джобовете на децата си, когато ходят на детски партита. Правела го против уроки.

Маги едва ли е била много доволна да гледа отново епизода с участието си в предаването. Най-малкото, защото бе изключително притеснена през цялото време, а и получи серозни критики от гостите си, като и от шеф Иван Манчев. А и когато се снима в предаването, Маги Вълчанова все още е омъжена за бизнесмена Румен Георгиев. „Имам двама сина и съпруг. Това е достатъчно причина да бъда щастлива и усмихната”, сподели миската в предаването. И все пак тя посрещна гостите във второто си жилище. „В първото няма как, има хора, които не могат да изтърпят цялата тази какафония, която ще настане след малко”, разясни красавицата. Шеф Манчев тогава предположи, че има ремонт.

Днес Магдалина Вълчаванова се радва на чисто нов живот. Рестартирала го, след развода си с милионера Румен Георгиев и професионални неудачи година по-рано. Тогава трето издание на конкурса „Мис Национален отбор”, който тя организира, като предишните две години е подкрепен от БНТ, бил саботиран, изтъквала е Маги. Появила се дори подписка във фейсбук, че не искали да гледат такъв конкурс в национален ефир. Тази история рефлектирала върху Маги, тъй като имала договори с трети лица. Трябвало да връща пари на спонсори, билети.

Днес е загърбила този труден момент. След развода си Маги поема в съвсем нова посока. Заема се да учи дигитален маркетинг. Интересно й е и не среща трудности. Посещава вечерен курс и има време за дейността си като личен треньор. За целта Маги има сертификат за фитнес инструктор от НСА. Тя работи като персонален треньор, най-вече на жени над 35 години. Идеята й е да помага да влязат във форма на жени, които са твърде заети с работата, децата си и все не успяват да стигнат до фитнес зала. Маги им спестява време с тренировки в домашна обстановка, а резултатите са същите като след времето, прекарано във фитнеса. Освен това красавицата прави и хранителен режим на дамите. Маги спортува активно отдавна, но едва наскоро й хрумнало да превърне страстта си в професия. Все пак тя държала и да получи диплома. Маги е убедена, че практиката и теорията се допълват. „Много хора си мислят, че могат и сами да тренират, но в началото е необходим треньор, който да те научи как да позиционираш тялото си, защото само с едно леко преместване вече се натоварват различна група мускули, а не желаната”, сподели Маги в скорошна своя медийна изява. В свободното си време тя обича да пътува със синовете си. Единият вече е на 11 години, а малкият е на 6. Маги смята, че е важно момчетата да пътуват, да срещат различни хора, за да разширяват кръгозора си.

В началото на март, красавицата сподели при своя медийна изява, че има мъж до себе си, но не иска да коментира. За развода пък заяви, че няма конкретна причина. Днес Маги очевидно е загърбила не само несполуките, а и голяма част от професионалната си дейност, тъй като се е насочила към съвсем различни сфери.

Повторението на епизода на „Черешката на тортата” с нейно участие все пак й припомни предишния й начин на живот. В предаването Маги сподели, че за 10 години благотворителна работа има само една награда и много номинации. Чувствала се малко като запълване на бройка. Примерно, „трябва ни категория благотворителност, хайде Маги Вълчанова”. Гостите й проявиха разбиране, но не съвсем. Лора Караджова, която бе най-критична към представянето на домакинята, заяви, че когато човек вярва в себе си, знае какво може, никой не може да го пипне. И самата тя е получила оценката си от публиката. Прозвуча и мнението, че удовлетворението от благотворителната дейност е най-голямата награда. Маги Вълчавано завърши участието си в „Черешката на тортата” със скромните 31 точки. Гостите й изтъкнаха доста кусури. Не им хареса много идеята, че сами трябва да подредят масата, а после да помогнат в приготвянето на основното ястие. Лора Караджова бе критична и към трите салати, които според нея били вкусни, но доста прости и можели да се приготвят за 5 минути всяка от тях, писа Уикенд.

„Менюто беше направено по задължение. Не мисля, че беше вложена много любов. Домакинята прекалено много се притесняваше, някак не се чувстваше на място”, аргументира се Лора при даването на оценката си. Тя допълни, че Маги изглеждала като „изгубена в кухнята си”: „Приготви ястия за 4 часа, които могат да се приготвят за 20 минути”. Все пак всички изтъкнаха, че ястията на Маги били вкусни. По-резервирани бяха към използването на чесъна против уроки и към изненада с фенерите с желания. Васил Гюров обяви, че е против фенерите, защото „замърсяват морето и има опасност от пожар на гори”. Актьорът Даниел Ангелов пък заяви, че паленето на фенери с желания е по-приемливо, когато имаш къща, а не в градска среда. „Искате ли всички да се откажем, за да не запалим... Не знам накъде ще хвръкне с този вятър”, предложи накрая Маги. Само Лора пусна фенера си. „Разби се долу. Не го запалих, разбира се, за да пазим гората”, сподели накрая певицата с усмивка. 
 


В категории: Лайфстайл


Коментари
Флагман.БГ Известна рускиня се показа почти гола Известна рускиня се показа почти гола 28/02/2025, Петък 22:00 8
Това се казва "пенсионер"
Това се казва "пенсионер" 28/02/2025, Петък 21:24 0
Флагман.БГ Много е щастлива Много е щастлива 28/02/2025, Петък 21:00 2
Флагман.БГ Тази снимка се превърна в сензация Тази снимка се превърна в сензация 28/02/2025, Петък 20:48 0
Флагман.БГ Българска работа... Българска работа... 28/02/2025, Петък 20:00 0
Много е бесен
Много е бесен 28/02/2025, Петък 19:40 1
Флагман.БГ Знам тази рецепта от дядо Знам тази рецепта от дядо 28/02/2025, Петък 19:21 3
Прави го заради децата?
Прави го заради децата? 28/02/2025, Петък 19:00 0
"Най-красивата българка"
"Най-красивата българка" 28/02/2025, Петък 18:44 12
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Санират 756 жилищни сгради безвъзмездно, държавата отпуска 2,5 млрд. лева Санират 756 жилищни сгради безвъзмездно, държавата отпуска 2,5 млрд. лева Добрата новина съобщи преди минути министър Жечо Станков, а лошата е, че държавата ще бъде принудена да изпълни ангажимента, поет от ПП-ДБ за либерализация на пазара Създателите на символния хотел "Мираж" в Бургас се разграничиха остро от новия проект за застрояване Създателите на символния хотел "Мираж" в Бургас се разграничиха остро от новия проект за застрояване Не можем да останем безмълвни след новините за окончателното решение на Общинския съвет да се събори изцяло годна постройка, се казва в обръщение до обществеността  Тръмп ли клекна или Путин? Очакват руснаците да отстъпят, защото войната в Украйна им тежала Тръмп ли клекна или Путин? Очакват руснаците да отстъпят, защото войната в Украйна им тежала Голяма част от находищата, за които сключват договор във Вашингтон, се намират в спорните територии и това е гаранция за Киев, каза Емил Спахийски Високотехнологичен STEM център откриха в ОУ „П.Р. Славейков“ в Карнобат Високотехнологичен STEM център откриха в ОУ „П.Р. Славейков“ в Карнобат Децата ще се обучават в иновативни кабинети Добра новина за Ахелой! Градът ще има модерно пристанище Добра новина за Ахелой! Градът ще има модерно пристанище Това ще е новото бижу, което ще допринесе за развитието на града като втори туристически център в нашата община, каза Иван Алексиев Важно за родителите! От 4 март забравете да носите вода в детските градини Важно за родителите! От 4 март забравете да носите вода в детските градини Забраната не е нова, нито е само за Бургас Сарафов поиска имунитетите на Божанов и Кирил Петков, а те заговориха за фабрикуване на пасквили Сарафов поиска имунитетите на Божанов и Кирил Петков, а те заговориха за фабрикуване на пасквили Запознат съм със съдържанието на документа, но това е малко като вица с компютрите и компотите, коментира бившият министър на електронното управление Знам тази рецепта от дядо Знам тази рецепта от дядо Бързо, лесно, вкусно, полезно и икономично... Скаран със съпругата помориец побърка бургаското МВР и Бърза помощ Скаран със съпругата помориец побърка бургаското МВР и Бърза помощ Вместо да преследват престъпници и да лекуват реално нуждаещи се, лекарите и полицаите се занимават с този особняк Италианката Марива написа песен за баба Ванга (ВИДЕО) Италианката Марива написа песен за баба Ванга (ВИДЕО) Представи я на финалите в Сан Марино за „Евровизия“, но не се класира
Известна рускиня се показа почти гола Известна рускиня се показа почти гола Ермак не е много срамежлива Геополитическо цунами и паника в Киев след караницата в Овалния кабинет, сделката за минералите пропада Геополитическо цунами и паника в Киев след караницата в Овалния кабинет, сделката за минералите пропада Спорът на Зеленски и Тръмп доведе до еуфория в Москва и стъписване във Вашнгтон и Брюксел, коментира проф. Христофор Караджов от Университета в Лонг Бийч в Калифорния Това се казва "пенсионер" Това се казва "пенсионер" Джеймс показа на младите звезди Дончич и Едуардс, че още има какво да учат от него Тръмп изхвърли Зеленски от Белия дом, не бил готов за мир (ВИДЕО) Тръмп изхвърли Зеленски от Белия дом, не бил готов за мир (ВИДЕО) Той прояви неуважение към САЩ в Овалния кабинет, категоричен е американският президент, пресконференция на двамата няма да има Много е щастлива Много е щастлива Камерън Диас с успехи в личен и професионален план Тази снимка се превърна в сензация Тази снимка се превърна в сензация Планината, куче или и двете? Каза кой е номер 1 в историята на футбола Каза кой е номер 1 в историята на футбола "Пеле", счита Роналдо Oстър сблъсък в Белия дом! Президентът на САЩ обвини Зеленски, че рискува трета световна война Oстър сблъсък в Белия дом! Президентът на САЩ обвини Зеленски, че рискува трета световна война Държавният глава на Украйна пък каза, че не иска да прави "компромис" с Путин, когото нарече "убиец" Прави го заради децата? Прави го заради децата? Синовете на Меси ще блестят в Ла Масия? Тръмп превръща бомбардираната от НАТО сграда на Генералния щаб на Сръбската армия в хотел Тръмп превръща бомбардираната от НАТО сграда на Генералния щаб на Сръбската армия в хотел До нея ще изгради и мемориален комплекс в памет на убитите сърби по време на бомбардировките от 1999 година
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Не мога да повярвам, че съм го нарекъл диктатор Виц на деня Виц на деня -Скъпи, май съм дебела.
-Не си, само си силно забележима.
Виц на деня Виц на деня - Дошъл съм за ръката на дъщеря ви!
- Ако можеш да я отделиш от мобилния, твоя е!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Програмист:
Не отлагай днешния рестарт за утре!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори