×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Експлозия разтърси района на руското консулство в Марсилия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мерцедес и Рено изгоряха в Камено. Разследват умишлен палеж


Мерцедес и Рено изгоряха в Камено. Разследват умишлен палеж
Пожарът в Камено стана снощи, два автомобила са изгорели
26 Май 2020, Вторник, 08:16 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Мерцедес S 550 със сливенска регистрация се ползвал от 43-годишен мъж от Камено, а Реното - от 27-годишен бургазлия  

 

Два автомобила изгоряха на ул."Георги Кондолов" 89 в Камено снощи, съобщават от ОД на МВР в Бургас. Мерцедес S 550 със сливенска регистрация, ползван от 43-годишен мъж от Камено и Рено Лагуна - на 27-годишен булргазлия са пламнали при неизяснени обстоятелства

Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от Районно управление – Камено.

Работи се по всички версии, включително и умишлен палеж. Установява се кой от двамата пострадали е имал врагове и съмнителен бизнес. 


В категории: Камено


Флагман.БГ Бургазлийката в "Ергенът" с разтърсващи думи Бургазлийката в "Ергенът" с разтърсващи думи 24/02/2025, Понеделник 22:33 2
Флагман.БГ Тя е романтичка Тя е романтичка 24/02/2025, Понеделник 22:03 0
"Разглезен старец"
"Разглезен старец" 24/02/2025, Понеделник 22:00 0
Земетресение при съседите от...
Земетресение при съседите от... 24/02/2025, Понеделник 21:33 0
Призна за сериозна драма
Призна за сериозна драма 24/02/2025, Понеделник 21:24 0
Флагман.БГ "Лошо му е" "Лошо му е" 24/02/2025, Понеделник 21:21 1
3
Коментара по темата
3.
Баш Бай Ганьо
26.05.2020 08:38:55
1
8
Поредния вмирисан цигански селянин тарикат...
2.
Баш Бай Ганьо
26.05.2020 08:38:51
1
8
Поредния вмирисан цигански селянин тарикат...
1.
Георги
26.05.2020 08:34:52
2
9
Това да не е случайно Мерцедеса на този виден ромски барон със звучния прякор Гърнето ,истинския крал на Камено!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Четирима от обвиняемите след протеста на „Възраждане“ остават в ареста Четирима от обвиняемите след протеста на „Възраждане“ остават в ареста Петият - непълнолетен, остава под наблюдението на Детска педагогическа стая Изгониха карнобатската готвачка от Hell`s Kitchen Изгониха карнобатската готвачка от Hell`s Kitchen Заради провал на вечерните резервации Тоника номинираха и бургазлийката Тоби, но шеф Ангелов не се върза и нарече козлодуйката лисица със заешко сърце Бургазлийката в "Ергенът" с разтърсващи думи Бургазлийката в "Ергенът" с разтърсващи думи Тя сподели за раздалата с бившия си мъж Тя е романтичка Тя е романтичка "Ергенът" съвсем леко започна да се превръща в "Бизнесменът", но участничката Косара се намеси 15-годишният Антон Марков спечели купата по кикбокс и сложи в малкия си джоб хиляди европейски бойци 15-годишният Антон Марков спечели купата по кикбокс и сложи в малкия си джоб хиляди европейски бойци Ученикът от АЕГ "Гео Милев" надви конкуренцията и се представи страхотно на най-мащабното състезание в историята на българския кикбокс Британец изби два зъба на охранител в Боровец Британец изби два зъба на охранител в Боровец Хулиганът е 41-годишен Призна за сериозна драма Призна за сериозна драма Атанас Колев: Смятах, че ще умра до някоя кофа за боклук от цироза Чужденци се млатиха здраво в Банско Чужденци се млатиха здраво в Банско Щракнаха белезници на шестима Финансистка, тренирала бокс, нокаутира седем професионални готвачи за място в Hell`s Kitchen Финансистка, тренирала бокс, нокаутира седем професионални готвачи за място в Hell`s Kitchen Тя веднага се лепна за мъжете и на тях очите им изтекоха, коментира Марина, а Надя от Карнобат добави, че била прекалено надута Мощна излагация в "Ергенът"? Мощна излагация в "Ергенът"? Николов стана богат и в предаването...
Макрон след срещата с Тръмп: Мирът не трябва да означава капитулация за Украйна Макрон след срещата с Тръмп: Мирът не трябва да означава капитулация за Украйна Вярвам, че президентът Путин иска да сключи мирно споразумение, заяви американският президент на съвместен брифинг с френския си колега Бъдещият канцлер на Германия втвърди тона към САЩ, изключва „сглобка“ с крайнодесните Бъдещият канцлер на Германия втвърди тона към САЩ, изключва „сглобка“ с крайнодесните Последните неокончателни резултати показват, че следващият Бундестаг ще се състои от пет партии "Разглезен старец" "Разглезен старец" Роналдо е критикуван Земетресение при съседите от... Земетресение при съседите от... Гърция Три години след началото на войната в Украйна Урсула фон дер Лайен с важна новина за Киев Три години след началото на войната в Украйна Урсула фон дер Лайен с важна новина за Киев Ако продължите с настоящия темп на реформите, ще се присъедините към 27-те преди 2030 година, уверява председателката на Еврокомисията Почина внезапно Почина внезапно Тъжна новина в Съединените американски щати Шокиращо: Жена наби бившия си мъж, използвайки... Шокиращо: Жена наби бившия си мъж, използвайки... Се*с играчка Над 30 души са ранени при катастрофа между два автобуса Над 30 души са ранени при катастрофа между два автобуса В Германия Почина голямо име в музиката Почина голямо име в музиката От този свят си отиде Роберта Флек Доналд Тръмп – апокалипсисът на Прогреса Доналд Тръмп – апокалипсисът на Прогреса Как един оранжев тиранин заличи напредъка на човечеството – от дамските превръзки в мъжките тоалетни до правото на мъжете да раждат
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Започва да става параноично всеки назначен да му се търси връзка с Пеевски Виц на деня Виц на деня - Скъпи, защо си толкова подозрителен към мен!
- С теб не може по друг начин.
- Е, бива ли за всеки мъж, в гардероба, да виждаш мой любовник...
Виц на деня Виц на деня - Извинете, колко струват тези обувки?
- 200 лева.
- Ужас! А другите?
- Ужас и половишна!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Шофьор реши да провери нощно време със запалена клечка кибрит има ли бензин в резервоара му. Имало.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори