×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Страхотна новина за жителите на Камено! След 4 години чакане - околовръстният път е ремонтиран


28 Февруари 2020, Петък, 18:20 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Днес кметът на Камено Жельо Вардунски се похвали с края на ремонтните дейности и новата визия на трасето

Щастлив съм, че мога най-накрая да се похваля. Околовръстният път на град Камено вече е абсолютен факт. Сбъдна се мечтата на всички каменци. Това написа в профила си във Фейсбук кметът на Камено Жельо Вардунски. 

По думите му дългоочакваната отсечка от днес е вече действаща, а трасето е изградено по всички  по всички европейски стандарти.

Припомняме, че кошмарното околовръстно на Камено, което води към отбивката за магистрала „Тракия”, се използва и като транзитен път от много туристи през летния сезон за по-бързо придвиждане към Южното Черноморие.

Повече от четири години местните настояваха за спешен ремонт на отсечката, която  е с дължина 2,3 км, но приличаше на "лунен пейзаж" и беше болна тема за всички каменци. През октомври 2019 г. АПИ инвестира в обходния път над 2 милиона лева и спази срока за изпълнение и пусна трасето в експлоатация много преди летния сезон. 

"Това е една прекрасна придобивка за цялата община Камено", пише още градоначалникът.  




В категории: Камено


6
Коментара
Претърпя тежка злополука
Претърпя тежка злополука 13/03/2025, Четвъртък 22:00 0
Флагман.БГ Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди 13/03/2025, Четвъртък 21:49 1
Флагман.БГ Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея 13/03/2025, Четвъртък 21:30 0
Флагман.БГ Направи любопитно признание Направи любопитно признание 13/03/2025, Четвъртък 21:00 1
Флагман.БГ Не съм болен от рак Не съм болен от рак 13/03/2025, Четвъртък 20:41 1
Флагман.БГ Мартин се оказа страшно ла*но Мартин се оказа страшно ла*но 13/03/2025, Четвъртък 20:38 3
Флагман.БГ Умря след употреба на райски газ Умря след употреба на райски газ 13/03/2025, Четвъртък 20:36 0
6
Коментара по темата
6.
Радул Мисирков
29.02.2020 02:02:44
1
3
Флагман, Вие сте мега, хипер, ултра тъпи!
Снимката преди, няма нищо общо с реалното състояние на пътя. И, когато сравнявате, е хубаво, двете снимки да са снимани от едно и също място.
5.
Бат Жельо
28.02.2020 21:25:16
0
9
Започвай да им настояваш за пътя през Свобода до Лукойл! Не ги оставяй!
4.
Наблюдател
28.02.2020 21:17:43
0
5
Сметката към Севан не за данъкоплатеца. Малко повече контрол и колко возят,моля ДАЙ къде е?
3.
Познавача
28.02.2020 19:36:00
2
7
Интересно, че вместо да е смеска от бетон и асвалт, тия тупнали смао асвалт. И защо драги ми смехурко? За да могат след 4 години пак да го ремонтират.
2.
Лукойл хареса това
28.02.2020 18:37:54
1
14
Камионите имат нов подход към "вечно губещия" лукойЛ, благодарение на клетия данъкоплатец.
1.
мнение
28.02.2020 18:05:24
0
8
за пътя е добре, но с цел
безопасност е доста важно да има добър тротоар за пешаходците , както и да се погледне към оградите на дворните места . Все пак това ще е видимо за транзитно преминаващите а има и доста неща за корекция .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Марио Мавродиев стана известен от компанията с "Пандизелфитата" през 2014 г. и от тогава често се озовава в полицейската сводка ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове? Бивак в сърцето на Бургас: Кой позволи тази колиба в Морската градина? Бивак в сърцето на Бургас: Кой позволи тази колиба в Морската градина? Живущите в района настояват за спешни мерки Не съм болен от рак Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени" Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Адвокатът с реакция
Претърпя тежка злополука Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди Умря след употреба на райски газ Умря след употреба на райски газ Тя беше еротичен модел в Онлифенс Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Ето какво сподели държавният глава на САЩ "Толкова съм щастлив" "Толкова съм щастлив" Модерен "върколак" получи награда Може би сте психопат, ако... Може би сте психопат, ако... В Нидерландия твърдят, че... Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Истината изплува с 10 години закъснение, коментира бившият евродепутат Иво Христов Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Ще бъде ли постигнат дългосрочен мир? Не е гей, има си мъжко гадже Не е гей, има си мъжко гадже Чаровната Виктория е с мъж ГДБОП нахлу в склад с дрехи и гордо докладва за успеха ГДБОП нахлу в склад с дрехи и гордо докладва за успеха В помещението, което изглежда като малък магазин в Пловдив, са открити  1700 артикула, включително дрехи, чанти, обувки и аксесоари с логата на известни марки
Първан СИМЕОНОВ, социолог Първан СИМЕОНОВ, социолог Да затворим страницата за касиране на изборите, може да последва румънски сценарий Виц на деня Виц на деня - Госпожо, защо чак сега съобщавате за обира в дома ви?
- Отначало мислех, че мъжът ми си е търсил чорапите...
Виц на деня Виц на деня Г-н старшина, имам дупка в ботуша и влиза вода.
-Колко пъти да те уча теб, пробий още една и водата ще излиза.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Адвокатът ще направи всичко възможно, за да спечели делото, ако трябва и истината ще каже
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори