×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия, сочи изследване
  • Северна Корея стана третият най-голям притежател на биткойни в света
  • Руската армия нанесе масирани удари по Купянск
  • Европейският съвет обсъжда отбраната, Украйна, Близкия изток, миграцията и бюджета на ЕС
  • Опозиционната Народнорепубликанска партия излезе на протест в центъра на Анкара
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Още футболни легенди потвърдиха участието си в „мача на столетието“ на стадион „Черноморец“


02 Август 2019, Петък, 17:51 ч.
Автор: Флагман.БГ

На 4 август срещу селекцията на треньора Димитър Димитров, който ще води легендите на „акулите“ ще излезе впечатляваща звездна формация

Стогодишнината от създаването на „Черноморец“ Бургас и мачът, който ще ознаменува събитието, продължават да привличат вниманието на нови и нови футболни звезди на България.

Така на 4 август срещу селекцията на треньора Димитър Димитров, който ще води легендите на „акулите“ ще излезе впечатляваща звездна формация.

Два дни преди започването на мача организаторите съобщиха, че освен потвърдилите участието си Пламен Николов, Стоян Колев, Цанко Цветанов, Елин Топузаков, Гошо Гинчев, Даниел Боримиров, Емил Костадинов, Йордан Лечков, Дончо Донев, Георги Иванов – Гонзо, Христо Йовов, Петър Михтарски, Ивайло Андонов на терена ще излязат още и майстори от ранга Ивайло Йорданов, Сашо Александров, Станислав Петров и…

Най-късно в събота се очакват окончателни отговори от още няколко звезди със забележителна международна кариера в едни от водещите клубове на Стария континент. При всички положение със сигурност предстоят още „звездни“ трансфери.

На пейката на националите пък се очаква да се появи още едно утвърдено име в треньорската професия, Ивайло Петев.

В петък беше разкрита поредната грижливо пазена тайна, свързана с „мача на столетието“, както вече мнозина наричат футболната среща в чест на стогодишнината.

Така вече е ясно, че „акулите“ ще играят със син екип, а екипът на „лъвовете“ ще е близък до визията и естетиката на традиционната екипировка на националния отбор.

От ръководството на вековния Черноморец са подготвили най-различни клубни артикули, с които верните почитатели на клуба ще могат да се сдобият на стадиона.

Всички, които искат да станат част футболното зрелище, са добре дошли на стадион „Черноморец“ на 4 август от 17 часа.

 


В категории: Спорт


Флагман.БГ Уловиха я в лъжа Уловиха я в лъжа 20/03/2025, Четвъртък 08:30 0
Флагман.БГ Това е първата целувка в Ергенът Това е първата целувка в Ергенът 20/03/2025, Четвъртък 06:57 0
7
Коментара по темата
7.
Легенди
04.08.2019 19:49:23
1
0
Какъв Черноморец е този свободно съчинен клуб през 2016..., че тези хубавци от снимките гласуваха истинския клуб да бъде унищожен и подариха стадиона на т.нар ПФК Нафтекс , фалираха футбола , унищожиха стадионите и школите ,сега с парите от данъци на бургазлии правят заря, и мачлета за тях и семействата ...за аматьорска кочинка която не може да спрат топката ...нямат нищо общо с истинския Черноморец , последно на който президент си е Иво Дражев, стадиона в скоро време ще бъде окончателно разпарчатосан през ЧСИ заради тези крадци
6.
do mazuta 5
03.08.2019 16:58:46
0
5
Ами вие безродници заводски, знаете ли си годинките. Поне помните ли, с колко отбора сте се обеденили последните 4-5 години ?
5.
Hgu
03.08.2019 03:35:34
11
0
100 години срам за вас е комлимент, по скоро 3г срам и позор
4.
Борката
02.08.2019 23:24:34
2
13
Glory, Glory Черноморец!
Ние играем за титлата на държавното първенство през 1925, а през 1927 година зимаме Купата на Южна България. Търся Нефтохимик, ама не ги откривам. Толкова ли е нямало начин да се обединят с някой?
3.
Естет
02.08.2019 22:47:55
1
10
Екипите са фантастични.
2.
2
02.08.2019 22:09:24
13
6
100 годишни помияри!
1.
100години сини
02.08.2019 20:50:01
1
14
Само Черноморец!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Измамници! Крият, че се познават от години Измамници! Крият, че се познават от години Мрартин и Бранимира са били в една компания  Пиян шофьор заспа зад волана в София Пиян шофьор заспа зад волана в София Тестът му е отчел 3,15 промила Издирват трети, замесен в убийствата на животни Издирват трети, замесен в убийствата на животни Проверяват имало ли е оператор на клиповете с екзекуции Това е първата целувка в Ергенът Това е първата целувка в Ергенът Виктор победи плейбоя Мартин Петима бургаски полицаи отличени за героизъм и професионализъм Петима бургаски полицаи отличени за героизъм и професионализъм Те спасиха дете в критично състояние и заловиха шофьор с рекордните 4.33 промила алкохол Михаил Белчев представи „Ти ме повика, живот“ и получи Почетния знак на президента Михаил Белчев представи „Ти ме повика, живот“ и получи Почетния знак на президента С искреност, човечност и необятен талант той покори завинаги сърцата на поколения българи, каза Румен Радев Безсрочен протест и на служители на служба "Земеделие" в Ямбол Безсрочен протест и на служители на служба "Земеделие" в Ямбол Едва 5 процента е предвиденото за тази година увеличение на заплатите, което е крайно недостатъчно , подчерта Дияна Арнаудова Активисти и полиция обединяват усилия за защита на животните Активисти и полиция обединяват усилия за защита на животните Неда Недина се срещна със старши комисар Владимир Маринов Кой финансира студентката революция в Сърбия? Западът го подкрепял, защото помагал на Украйна Кой финансира студентката революция в Сърбия? Западът го подкрепял, защото помагал на Украйна Сръбската военна индустрия работи за Киев, разкри Бойко Василев  Ивелин Михайлов със запорирани сметки, три пъти се измъкнал от арестуване Ивелин Михайлов със запорирани сметки, три пъти се измъкнал от арестуване Вождът на „Величие“ се оплака се от държавен рекет
9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона Сред пострадалите има жени и деца 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 Въпреки това Зеленски продължава да нарича операцията „успешна“, въпреки че няколко хиляди войници от „ВСУ“ са изоставени там в обкръжение Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Част от засегнатите са чуждестранни дружества В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията 104 казахстанци са получили повече от 35 милиона тенге (5,8 милиона рубли) за сигнали срещу корумпирани чиновници Българин, работещ в ООН, загина в Газа Българин, работещ в ООН, загина в Газа Израелската армия отрича да е нанесла удара Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Предупредила е консула в съветското посолство, че Лий Харви Осуалд е наемен убиец Излезе ли Украйна от менюто и какво е поискал от Тръмп Путин, за да не претендира Русия за Одеса Излезе ли Украйна от менюто и какво е поискал от Тръмп Путин, за да не претендира Русия за Одеса Кремъл си държи на Крим и четирите области, за които бе проведен референдум, готови са да се откажат от други територии Каква присъда получи тийнейджър, убил семейството си и планирал стрелба в училище Каква присъда получи тийнейджър, убил семейството си и планирал стрелба в училище Осъден бе на 49 години затвор Защо Америка не може да си върне на Земята космонавтите Защо Америка не може да си върне на Земята космонавтите Вижте как ще ги спасят Пожарникари спасиха дете от горяща къща в Сливен Пожарникари спасиха дете от горяща къща в Сливен Унищожено е домашно имущество
Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Ще видим трайното завръщане на Путин на международното поле за преговори Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ами, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Съседе, ще ми дадеш ли бормашината си за събота и неделя?
- Ами какво да те правя - давам ти я. ще ремонтираш ли?
- Не, ще спя.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Малко му трябва на човек да е щастлив-няколко кафета сутрин, а вечер-шепа успокоителни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори