×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия, сочи изследване
  • Северна Корея стана третият най-голям притежател на биткойни в света
  • Руската армия нанесе масирани удари по Купянск
  • Европейският съвет обсъжда отбраната, Украйна, Близкия изток, миграцията и бюджета на ЕС
  • Опозиционната Народнорепубликанска партия излезе на протест в центъра на Анкара
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Коалиционният съвет на "Обединени патриоти" прекратен със скандал. Валери Симеонов: Това е сценарий на Атака!


Коалиционният съвет на "Обединени патриоти" прекратен със скандал. Валери Симеонов: Това е сценарий на Атака!
Волен Сидеров (на преден план) днес изнерви максимално коалиционните си партньори, изглежда скоро всеки ще тръгне по своя път
24 Юли 2019, Сряда, 18:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Симеонов и Каракачанов чакаха повече от 30 минути Волен Сидеров, а накрая той саботира заседанието 

Със скандал бе прекратен днешният коалиционен съвет на "Обединени патриоти". Лидерите на НФСБ, ВМРО и Атака - Валери Симеонов, Красимир Каракачанов и Волен Сидеров се събраха в парламента, но заседанието така и не тръгна по същество и шумно се разтури.

Симеонов и Каракачанов чакаха повече от 30 минути Волен Сидеров, който дойде с небрежна стъпка, доста позакаснял и веднага влуди партньорите си с искания. Сидеров настоя да се допусне екипът на Алфа ТВ да снима заседанието на Коалиционния съвет. След като не му бе разрешено, той се разсърди, стана и показно напусна срещата. 

"Явно подписите под споразумението не важат вече, скандалът на коалиционния съвет беше сценарий на "Атака". Не виждам желание в коалиционните си партньори за диалог. Как така ще се води диалог в едно тясно помещение, с прекъсване, с надвикване", каза Валери Симеонов. 

На въпрос дали това е било подготвен сценарий, Симеонов заяви: "Повече от сигурно. При цялото ми уважение към медиите, ние не сме канили медии на тази среща, нито сме я обявили отворена. В един момент, когато се събрахме видяхме, че вън в коридора е пълно с камера и с журналисти. Много добре знаете, че има срещи, на които са канени медиите и на които не са канени. В наше лице ние с ВМРО не сме канили медии, става ясно, че са поканени от "Атака". След като са поканили и се стига до това блъскане вътре, това каране вътре унизително за нас и за вас, това е сценарий на "Атака". Целта е медиен скандал!", заяви още Симеонов. 

"Коалицията "Обединени патриоти" я няма, не го ли разбрахте", заяви от своя страна лидерът на ВМРО и министър Красимир Каракачанов.

 Попитан защо си тръгва от коалиционния съвет, Каракачанов заяви: "То няма такъв. Първо, чакаме "Атака" 30 минути, идват и започват скандали и обструкции. Няма смисъл", заяви още Каракачанов.

"Колегите от ВМРО и НФСБ напуснаха коалиционния съвет, защото се уплашиха от камерите", коментира скандала лидерът на "Атака" Волен Сидеров.

 


В категории: Политика


10
Коментара по темата
10.
Гигант
25.07.2019 10:34:13
1
0
Далие бил прав поетът със стихът ...не иска молитва иска Караджата...Не е бил защото са необходими и двете...При патреотитр няма нито едното нито второто...
9.
*********
25.07.2019 08:30:52
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
гражданин
24.07.2019 21:07:44
2
4
Ще бъдем безкрайно благодарни на ОП да се разпуснат и Волен Сидеров като истински патриот цялата ПГ на Атака излязат от парламента ..
Волен е мотора на коялицията с ГЕРБ
7.
ДПС
24.07.2019 20:46:13
2
11
Ох дано никой от тез дънаци да не влези следващия парламент.
6.
Филип Тотю
24.07.2019 19:53:51
2
9
Добре де, какъв им е проблема на тези да има медии, че се фръцкат като обидени момиченца. Волния добре им го е нахакал.
5.
патрЕотар
24.07.2019 19:43:37
1
11
Вие всичкото патрЕоте какви сте боклуци, едни от многото дето в нормална държава никога няма да стъпят в политика и власт... Поредното недоразумение в наща убита държавица
4.
Геле
24.07.2019 19:37:05
0
6
Позакаснял?
Абе какви неграмотници ви пишат статиите бе флегман?
3.
!!!!!!!!!!!!!!
24.07.2019 19:31:35
2
9
От парламента веднага в затвора всички от ОП . Преди това искам връщане на смъртното наказание заради тези и партняорите им от Герб, ДПС и БСП
2.
!!!!
24.07.2019 19:22:38
1
310
Време е вече и слепите да прогледнат и видят каква коалиция ни управлява и ще продължи да ни цеди !!!!!ГРОБ +ДПС ония смешници путреотите са само за прикритие и да вдигат аларма да ни забавляват с глупости те си!!!!!А ние си отиваме като род и държава
1.
крайно време беше
24.07.2019 18:17:31
1
144
Ако прецакате "работата" на парламента и разпуснете Народното събрание, всички ще сме ви безкрайно благодарни!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Малки ученици от Руен се запознаха с полицейската работа! Най-голям интерес – лентата с шипове Малки ученици от Руен се запознаха с полицейската работа! Най-голям интерес – лентата с шипове Най-голям интерес сред децата предизвика лентата с шипове, използвана за принудително спиране на автомобили Ямбол е в шок, капитан Марин Маринов е българската жертвата в Газа Ямбол е в шок, капитан Марин Маринов е българската жертвата в Газа Това не е инцидент – ООН реагира на смъртта на българския си служител в Газа Мария Бакалова открива 23-тия „София филм фест на брега“ тази вечер в Културен дом НХК Мария Бакалова открива 23-тия „София филм фест на брега“ тази вечер в Културен дом НХК По традиция публиката ще бъде посрещната от звуците на Духовия оркестър на Бургас, чието изпълнение на филмова музика съпровожда първите минути на фестивала от самото му създаване Избраха Орлин Колев за конституционен съдия от квотата на парламента Избраха Орлин Колев за конституционен съдия от квотата на парламента Той заема мястото на Константин Пенчев Тупалката на поп-фолка Илиян взривява La Pinta Live Club на 28 март Тупалката на поп-фолка Илиян взривява La Pinta Live Club на 28 март Тази нощ в хитовия ресторант няма да е просто купон – ще бъде събитие, за което всички ще говорят Полицията щурмува апартамент в Бургас Полицията щурмува апартамент в Бургас При обиск в апартамента на 36-годишен местен жител полицаи от Пето Районно управление откриха 250 грама марихуана Таван на ученически подлез рухна във Варна Таван на ученически подлез рухна във Варна Не само е опасно, но и се случва постоянно Чужди служби по петите на Божков. Афера с антики за 5 млн. долара Чужди служби по петите на Божков. Афера с антики за 5 млн. долара Американски, европейски и български служби разследват финансовите му транзакции Когато отивам при леля, винаги хапвам вкусната салата „Бяло гнездо“ Когато отивам при леля, винаги хапвам вкусната салата „Бяло гнездо“ Вижте рецептата ББР и ЕСО с ключова програма за оптимизиране на разходите за електрическа енергия на публични потребители ББР и ЕСО с ключова програма за оптимизиране на разходите за електрическа енергия на публични потребители Новата програма на ББР и ЕСО предлага интегрирано решение за потребителите
Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Еди Джордан загуби битката с рака Пребиха го като куче Пребиха го като куче Стилистът е претърпял операция и има поставени пирони в краката Издаде колко пият кифлите от Ергенът Издаде колко пият кифлите от Ергенът Това стана повод за това ютюбърът Слави Туджаров да направи специално интервю с него за сайта на bTV 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона Сред пострадалите има жени и деца 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 Въпреки това Зеленски продължава да нарича операцията „успешна“, въпреки че няколко хиляди войници от „ВСУ“ са изоставени там в обкръжение Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Част от засегнатите са чуждестранни дружества В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията 104 казахстанци са получили повече от 35 милиона тенге (5,8 милиона рубли) за сигнали срещу корумпирани чиновници Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Хороскоп за деня – 20 март 2025, четвъртък Българин, работещ в ООН, загина в Газа Българин, работещ в ООН, загина в Газа Израелската армия отрича да е нанесла удара Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Предупредила е консула в съветското посолство, че Лий Харви Осуалд е наемен убиец
Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Ще видим трайното завръщане на Путин на международното поле за преговори Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ами, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Съседе, ще ми дадеш ли бормашината си за събота и неделя?
- Ами какво да те правя - давам ти я. ще ремонтираш ли?
- Не, ще спя.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Малко му трябва на човек да е щастлив-няколко кафета сутрин, а вечер-шепа успокоителни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори