×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Блокираха достъпа на Мъск до данни на Министерството на финансите
  • Отпадат „контактните бележки” за децата в детските градини и ясли
  • ГДБОП предупреди за измамна атака с мейли от името на реални адвокати
  • Затварят за движение на МПС на улицата между бл.184 и бл.181 в жк. Изгрев за ремонт
  • Децата до 14-годишна възраст могат да пътуват с безплатни карти в градския транспорт
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Чевръсти цигани от България направиха страшен удар в САЩ


Чевръсти цигани от България направиха страшен удар в САЩ
Това са българските цигани, които се прочуха в САЩ
18 Юни 2019, Вторник, 20:51 ч.

Тримата са били арестувани от полицията в Гленвю след като колата им била спряна за проверка

 

Трима цигани са арестувани по обвинения за кражба от дом в чикагското предградие Найлс, където живеят много българи. Това не е първият сблъсък с полицията за 47-годишният Ачо Иванов и 50-годишният Дуро Иванов, които са обвинени в углавно престъпление за кражба с взлом и притежание на откраднати вещи. Срещу 18-годишният Али Моро има по-леки обвинения за притежаване на откраднати вещи, съобщава bg-voice.com.

В петък около 10 часа вечерта полицията получила обаждане от живеещ в Найлс, че от дома му липсват бижута на стойност $3,000, лаптоп и $700 кеш. Семейството не било в дома си около четири часа. Тримата са били арестувани от полицията в Гленвю трийсетина минути след оплакването за кражбата след като колата им била спряна за проверка. Вътре полицаите забелязали вещи, които приличали на описаните от кражбата в Найлс.

Засега не е ясен произхода на мъжете. Хора, които твърдят, че са техни съседи казват, че са цигани от бивша Югославия, но с тези имена биха могли да бъдат българи или македонци. Ачо Иванов има дълго полицейско досие – през 1997 г., още когато е 18-годишен, е арестуван от полицията в Скоки след като бяга от тях с ролери при опит за кражба с взлом. Тогава е изненадан от собствениците на къщата, които се прибират по-рано. Иванов удря мъжът преди да избяга.

През август 2015 г. полицията в чикагското предградие Нортбрук арестува Дуро Иванов заедно със Соня Иванов и Кати Константинов за опит за кражба с взлом. Те са освободени под гаранция и са им поставени електронни гривни за следене. Дуро Иванов пък е бил осовобедн предсрочно през юли 2017 г. по обвинения за криминално унищожаване на чуждаа собственост под $10,000, за което е бил арестуван две години по-рано. Углавните обвинения за кражба с взлом носят наказание от 4 до 15 години затвор и глоба до $25,000. Обвинението в притежаване на крадени вещи предвижда наказание от затвор до 364 дни и глоба от $2,500.

 




3
Коментара
3
Коментара по темата
3.
ДоGosho
19.06.2019 10:06:43
0
0
А Българите вършат български работи.....
2.
Георги Прокопов
19.06.2019 01:53:52
0
4
Циганите са си цигани, дали са български граждани, румънски, сръбски и т.н. Те, където и да се намират вършат само цигански работи. Няма интеграция, няма приобщаване, защото кражбите са доходоносен бизнес, както и джебчийките такива, просията, врачуването, измамите, проституцията, продажбата на деца и т.н. Работят по работещи схеми.
1.
Голям удар
18.06.2019 23:52:35
0
5
гордея се, дано да са българи! Толкова чевръсти!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Гладиаторски дуели и инфарктни минути на 16-тия шахматен мемориал за купа "Янко Гюзелев" Гладиаторски дуели и инфарктни минути на 16-тия шахматен мемориал за купа "Янко Гюзелев" Гросмайстор Момчил Николов за втора поредна година завоюва престижното отличие Ограничават движението в едната лента по Царево-Ахтопол, ето защо Ограничават движението в едната лента по Царево-Ахтопол, ето защо Причината е ремонт на водосток Знаците, които показват, че той определено си пада по теб Знаците, които показват, че той определено си пада по теб Ето кои ся те Една от три жени между 18 г. и 60 г. страда от липса на интерес или удоволствие от секса Една от три жени между 18 г. и 60 г. страда от липса на интерес или удоволствие от секса Проблемите във връзката - неразбирателствата, липсата на комуникация и на внимание може да намалят желанието за секс у жената Зодиите, които ще получат мечтано предложение преди края на февруари Зодиите, които ще получат мечтано предложение преди края на февруари 4 зодии ще се радват на положителни оферти Пламен Карашев съобщи голяма новина навръх рожденния си ден Пламен Карашев съобщи голяма новина навръх рожденния си ден Националният празник ще бъде отбелязан по незабравим начин в Бургас Хотелиери ни скубят с 10% повече от миналата година, почивките в Гърция и Турция по-скъпи с 30% Хотелиери ни скубят с 10% повече от миналата година, почивките в Гърция и Турция по-скъпи с 30% Оправдават се с липсата на работна ръка и принудата да плащат повече на служителите си „Щастието на французойката“: торта суфле без печене „Щастието на французойката“: торта суфле без печене Всички любители на сладкото са луди по нея Просто изсипете пакетче мая в пералнята и решете този проблем Просто изсипете пакетче мая в пералнята и решете този проблем Опитните домакини заместват купешката белина с мая за хляб Продавачите на мартеници отчаяни от продажбите заради лошото време Продавачите на мартеници отчаяни от продажбите заради лошото време Температурните аномалии сриват продажбите в навечерието на 1 март
Атанас Зафиров: БСП ще има зам.-министри в три ведомства Атанас Зафиров: БСП ще има зам.-министри в три ведомства  Филип Попов ще бъде зам.-министър в МВР от БСП Тази турска знаменитост подари бебе за РД на мъжа си Тази турска знаменитост подари бебе за РД на мъжа си „Най-хубавият подарък за ЧРД!“, възкликна щастливият татко в социалните мрежи още същата вечер, споделяйки първа снимка на ръчичката на новороденото си момченце Звезда от турското кино е по-тъжен отвсякога Звезда от турското кино е по-тъжен отвсякога Загуби баща си Тя е една от най-великите в тениса, но защо днес е в инвалидна количка Тя е една от най-великите в тениса, но защо днес е в инвалидна количка 43-годишната рускиня беше заснета от папараци в компанията на двете си деца, като на единия ѝ крак ясно се виждаше превръзка Съди нещастния си брат за 150 млн. Съди нещастния си брат за 150 млн. Братът на актьора от своя страна категорично отрича обвиненията, заявявайки, че живее скромно и няма достъп до подобни суми Супермоделката, по която всички припадаха днес прилича на клошарка и яде McDonalds Супермоделката, по която всички припадаха днес прилича на клошарка и яде McDonalds Манекенката Тайра Банкс има шокираща визия и яде McDonald's Как българите, обвинени в шпионаж за Русия, е трябвало да настройват обществото срещу Украйна Как българите, обвинени в шпионаж за Русия, е трябвало да настройват обществото срещу Украйна Те разлепили стикерите на Еврейския музей във Виена, свързвани със смятаната за крайнодясна бригада "Азов" на украинската армия 75 млн. цветя за Свети Валентин изнесоха турските производители 75 млн. цветя за Свети Валентин изнесоха турските производители Най-голям дял в износа за празника се пада на Холандия Излюпи се нов бизнес - дават кокошки под наем Излюпи се нов бизнес - дават кокошки под наем Птичият грип вдигна цените на яйцата до небесата Руснаците превзеха Торецк, вкарват в капан и хиляди украински бойци Руснаците превзеха Торецк, вкарват в капан и хиляди украински бойци Военните анализатори гадаят дали след падането на 74-хилядния град неговите завоеватели ще помогнат за обкръжаването на Покровск или ще тръгнат към Константиновка
Калин Сърменов, директор на Сатиричния театър Калин Сърменов, директор на Сатиричния театър Системата на театрите колабира! Виц на деня Виц на деня - Брей, че си отслабнала! Каква е тайната?!
- Картофи, лук, чушки, домати, краставици, бамя.
- И само това ли ядеш, а месо?
- Абе какво ти ядене, копах ги!
Виц на деня Виц на деня - Какво работиш?
- Шофьор съм.
- Каква заплата ти дават?
- Седем милиона долара!
- Стига, бе, къде работиш?
- Във "ФОРМУЛА 1"!...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато мъж хване шаран, това е риболов.
Когато жена хване шаран, това е брак!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори