×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Това ще ви разсмее! Вижте 10-е златни правила за шофиране в Бургас


Това ще ви разсмее! Вижте 10-е златни правила за шофиране в Бургас
Първото и най-важното, което трябва да знаете е, че правилата, които сте учили не важат. Заради това стават толкова катастрофи
26 Ноември 2018, Понеделник, 13:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Правилникът за движение е пожелателен. Няма нужда да го спазвате, защото никой не го спазва

10 златни правила за шофиране в Бургас, които напълно описват маниера на част от индивидите, седнали зад волана на стари, но мощни коли в града, се споделят от няколко часа в социалните мрежи. Те са безкрайно забавни и със сигурност ще ви разсмеят: 

1. Никога не оставяйте повече от 3 метра дистанция от предната кола, това се счита за покана за задминаване от задния.

2. При смяна на лентите в никакъв случай не подавайте мигач, по този начин шофьорът в другата лента ще разбере за намерението ви и моментално ще ви блокира (това важи принципно и за всички други маневри).

3. Да стигнете пръв до следващия червен светофар е въпрос на чест и мъжество. Само пълните лузъри са последни. Старайте се в това отношение.

4. Ако все пак сте в по-задна позиция на светофара и другите коли вече са се наредили, но са оставили свободна лентата за ляв/десен завой (защото са неудачници), имате уникалния шанс да изрежете всички на скорост през свободнота лента при светване на жълтото. Чувството е уникално, гарантирам.

5. Никога, ама никога не спирайте на жълта светлина или до 5 секунди след светване на червено. Това е предпоставка за ПТП.

6. Ако има препятствие на пътя, светкавично навийте волана и изрежете тези пред вас с мощно натискане на клаксона. Те също ще се опитат да заобиколят. Който е по-бърз, той печели. И в живота е така.

7. На пешеходна пътека винаги се опитвайте да минете пред пешеходеца. Ако все пак се наложи да спрете, винаги спирайте от близката страна на пешеходеца. По този начин ще се изрежете веднага зад гърба му, а съседната кола ще трябва да изчака пешеходеца. Внимание - винаги има риск съседната кола също да изреже пешеходеца, и да мине пред него. Преценете ситуацията на място с цел да спечелите ценни секунди пред съседа, и да постигнете целта от т. 3.

8. При силен дъжд или снеговалеж трябва задължително да карате колкото е възможно по-бързо. Това е златен шанс да постигнете целта от т. 3, и да докажете на всички колко са зле, като се влачат по пътя. Имайте предвид, че на пътя ще има и други играчи, така че трябва да сте безкомпромисни.

9. Правилникът за движение е пожелателен. Няма нужда да го спазвате, защото никой не го спазва.

10. Не се съобразявайте с никого, но най-вече с учебни коли, нови шофьори, майки с колички и друга подобна паплач. Нека научат от рано, че животът не е лесен.

В категории: Пътна обстановка


14
Коментара
Майка уби сина си
Майка уби сина си 31/03/2025, Понеделник 18:40 0
Три коли горяха в...
Три коли горяха в... 31/03/2025, Понеделник 18:18 0
Флагман.БГ Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг 31/03/2025, Понеделник 17:40 0
14
Коментара по темата
14.
Дрън срън
27.11.2018 19:29:10
0
0
Пълни глупости
13.
Tupani
27.11.2018 07:42:21
0
5
Флагман, като крадете и копирате чужди текстове поне имайте доблестта да пишете източника. Плагиати.
12.
ДОБАВЕТЕ КОМЕНТАР
26.11.2018 22:28:58
0
5
За това днес като имаше мъгла някъде към 18:30 един кавал бакшиш щеше да ми отнесе калника,по най-тъпия начин престроявайки се в дясно като не се оглежда.На 50 сантиметра беше от калника идиота му с идиот.Много се нервя като някой кара кола и не се вижда от волана, и вратата му е на височината на врътът.
11.
*********
26.11.2018 22:20:16
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
10.
Аз
26.11.2018 21:44:12
0
8
В сайта Марица, това излезе вчера в 18:00. Сега, имам бърз въпрос.
Защо не сте се позовали на източника и защо сте писали "...в Бургас", след като оригинала е "...в Пловдив"?
Разсмяхте ме, да, за пореден път, но не със статията ;)

п.п. Сега видях и автора "Флагман".. Сериозно? :) В Марица пише, че та са автора и са от вчера. На кой да вярваме? :)
9.
Ставри
26.11.2018 21:07:19
3
2
Ще си карам където искам аз съм нинджа
8.
Да
26.11.2018 20:36:18
2
4
Вече има честитки от бус лентата. Много камери сложиха
7.
Пю
26.11.2018 20:15:16
2
5
Браво флагман, учете олигофрените така да карат Вие сте възпитател на младото поколение
6.
Кат
26.11.2018 20:10:34
3
4
Всички изтръпнали рейсъри за 1 ден в Истанбул да го пресекат 2 пъти от единия до другия край в час пик. Ще забравят за всичко. Ако не се смачкат душевно още по магистралата с летящите нови коли на тъпите изостанали турчаля
5.
bs_batka
26.11.2018 20:03:23
1
11
Ако видиш някой да те изпреварва отляво рязко натисни газта, това е директна покана за състезание!!! Да оставиш да те изпреварят без гонка е признак за мекушавство и страх което е опасно за теб самият!!!
4.
има и още
26.11.2018 19:53:30
0
9
... и ако караш с по-малко от 60км/ч със сигурност ще те блъснат или ще се натресеш свит от някой, който на втора е с 90км/ч
3.
До 1
26.11.2018 18:20:22
1
7
Супер си!! Запомням го!
2.
Джони Браво
26.11.2018 18:09:42
2
5
До 1.bgman

Аха, най-ги обичам точно такива. пускам десен мигач 100 м преди края на бус-лентата и рязко свивам. Знаеш ли как се набиват спирачки???
1.
bgman
26.11.2018 18:05:03
2
8
11. Задължително карайте в лявата лента! Ако има бус-лента тогава карайте в бус-лентата.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Как Европа стана играчка на глобализма Как Европа стана играчка на глобализма Евроатлантическите ценности бяха изхвърлени на боклука от самите либерали, казва Бетина Жотева Нови ограничения по магистралите, край на карането със 140км/ч Нови ограничения по магистралите, край на карането със 140км/ч Шофьорите, отказали тест за алкохол и наркотици след катастрофа, влизат в пандиза Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг Има-угажда си! Пръсна 10 бона за шопинг Не хапнах паста и пица, на диета съм, само морски дарове, споделя Гани Зодии, които трябва да бъдат център на внимание Зодии, които трябва да бъдат център на внимание Те не обичат да бъдат игнорирани Тайната на един буркан с кафе: Как една лъжица спасява шкафа от влага завинаги Тайната на един буркан с кафе: Как една лъжица спасява шкафа от влага завинаги Поставете буркана къдетп решите и влагата ще изчезне без никакви допълнителни разходи    Арина Гудз, която обезобрази десетки жени с метне ботокс, иска да учи медицина в Бургас Арина Гудз, която обезобрази десетки жени с метне ботокс, иска да учи медицина в Бургас Жертвите й стигнаха до "Пирогов" заради ботулинов токсин с изтекъл срок на годност и неправилно съхранение Жена намушка двама младежи след спор за силен шум Жена намушка двама младежи след спор за силен шум Нападателката е била задържана Награждават 8 полицаи от Първо РУ-Бургас и зам.-областен управител за проявена смелост в кризисни ситуации Награждават 8 полицаи от Първо РУ-Бургас и зам.-областен управител за проявена смелост в кризисни ситуации Те ще бъдат отличени от директора на ОДМВР-Бургас старши комисар Владимир Маринов Защо този майстор реве, че държавата ще го проверява Защо този майстор реве, че държавата ще го проверява Георги работи професионално като домашен майстор от над 10 години Дойде нова налудничава идея за смяната на часа Дойде нова налудничава идея за смяната на часа С тази радикална идея преминаването към лятно часово време ще става по-безболезнено
Почина ръгбистът канибал, който яде човешка плът, за да оцелее след самолетна катастрофа Почина ръгбистът канибал, който яде човешка плът, за да оцелее след самолетна катастрофа Алваро Мангино, един от 16-те пътници, оцелели при станалата печално известна самолетна катастрофа през 1972 г., почина на 29 март след пневмония Донесение, че Хитлер е жив, изскочи от досиетата „Кенеди“ Донесение, че Хитлер е жив, изскочи от досиетата „Кенеди“ Агент на ЦРУ твърди, че бивш есесовец се е срещал с нацисткия вожд през 1955 г. в Колумбия, предоставил и снимка Марин Льо Пен осъдена: Либералната система елиминира най-силния си опонент преди изборите Марин Льо Пен осъдена: Либералната система елиминира най-силния си опонент преди изборите Френската опозиционна лидерка няма да може да се кандидатира за президентските избори, след като беше осъдена на 4 години, 2 от които под домашен арест с гривна По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар Броят на ранените надхвърля 3 900 души, а около 270 души все още са в неизвестност Какво се случва, ако не спим достатъчно Какво се случва, ако не спим достатъчно Сънят играе ключова роля в процесите на паметта, ученето и концентрацията Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Съдът изчисли, че общата загуба възлиза на 2,9 млн. евро Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Може да бъде засегната тяхната продуктивност на работното място Напрежение на ГКПП Рудозем-Ксанти, жители от Рудозем излязоха на протест Напрежение на ГКПП Рудозем-Ксанти, жители от Рудозем излязоха на протест Въпреки факта, че България се присъедини към Шенгенската зона на 1 януари 2025 г., пропускателният пункт остава затворен от гръцка страна, тъй като предстои окончателно официално разрешение Известен певец издъхна след концерт Известен певец издъхна след концерт Изпълнителят припаднал на сцената, лекарите не успели да го спасят Какъв късмет - час преди финала с Джокович Меншик попълнил формуляр за отказване Какъв късмет - час преди финала с Джокович Меншик попълнил формуляр за отказване Той обаче не успял да го даде на съдията, който отишъл да хапне за обяд
Божидар БОЖАНОВ, депутат Божидар БОЖАНОВ, депутат Пеевски не може да звънне на Кьовеши, както на Сарафов и Гешев, за да бъде смачкано разследване. Виц на деня Виц на деня Мъж си забравил телефона у дома. Прибира се и гледа две съобщения.
Първото - от любовницата: "Скъпи, скучно ми е. Обади ми се!".
Второто - от жена му: "Не се притеснявай! Вече и се обадих."
Виц на деня Виц на деня - Ох, ма Марче, всичко ме боли.
- Ааа, не ти вярвам, Бонке. И вчера и днес от вас излиза мъж.
- Ееее, едно здраво нещо да имам и ти за него ми завидя ма...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук През първите 25 години зъбите работят за теб, а после ти работиш за тях.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори