×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

И Турция отхвърли игото на Джордж Сорос


26 Ноември 2018, Понеделник, 20:35 ч.
Автор: Флагман.Бг
Източник: bTV


Фондация "Отворено общество" на милиардера Джордж Сорос обяви, че е решила да прекрати дeйността си в Турция, изтъквайки че „безпочвени твърдения” в медиите са направили невъзможно за нея да осъществява работата си, предаде Ройтерс.

Фондацията посочи също, че разследвания в последно време на Министерството на вътрешните работи са се опитали да покажат нейна връзка с масовите протести срещу действията на режима на Ердоган през 2013 г.

Фондацията отрича подобна връзка.

Тя съобщава, че ще подаде заявление за ликвидация и прекратяване на операциите на компанията колкото се може по-скоро.

През пролетта на тази година „Отворено общество” прекрати дейността си и в Унгария заради „репресии” от страна на властите.

Както е известно, международният спекулант Джорд Сорос е една от най-зловещите фигури в съвременната история, а неговите поддържници се наричат презрително "соросоиди". В същото време този човек се представя за филантроп. Неговата "филантропия" обаче е много спорна - той създава неправителствени организации, които насърчават незаконната имиграция, организират цветни революции и протести в държави, чиито правителства не са благосклонни към спекуланта, заразяват с отровни доктрини висши училища и т.н. Атаките срещу Сорос удобно се обявяват като антисиметизъм.

НПО-та на феминистки, педерасти и други подобни екземпляри, финансирани от спекуланта, са сред основните организатори на протестите срещу президента на САЩ Доналд Тръмп. Непосредствено преди междинните избори в САЩ Сорос получи пакет с взривно устройство, което естествено не избухна. Мнозина смятат, че това е нагласена работа, за да се активира електоратът на демократите, които той поддържа.



6
Коментара
Флагман.БГ "Аз не опипвам жени" "Аз не опипвам жени" 28/03/2025, Петък 22:00 1
Пенсионира се?
Пенсионира се? 28/03/2025, Петък 20:48 0
Бедствено положение в...
Бедствено положение в... 28/03/2025, Петък 20:24 0
Чу ужасна новина
Чу ужасна новина 28/03/2025, Петък 20:03 0
Полицай с голям гаф
Полицай с голям гаф 28/03/2025, Петък 19:33 1
Тази супа е чудна
Тази супа е чудна 28/03/2025, Петък 19:24 1
Флагман.БГ "Ще получа разрез на сърцето" "Ще получа разрез на сърцето" 28/03/2025, Петък 19:00 5
6
Коментара по темата
6.
д0 3
26.11.2018 20:56:37
0
1
Близко си до възможната истина...Но погледнете го - този не ви ли прилича на рептил ? Един от многото, които управляват света.
5.
Ирод
26.11.2018 20:53:30
3
0
Хайде де - не се срамувайте - кажете конкретно какви злини е сторил Дъртия Сорос на България?

И точно какво има за гонене от България? Ще забранят "Отворено общество" ли? На какви точно основания?

За Унгария и Турция е ясно - опитва се да извади на светло схемите на Орбан и Ердоган.

Тук обаче е изненадващо кротък.
4.
Ирод
26.11.2018 20:36:40
3
0
Така де - навсякъде, където има прости диктатори няма "Отворено общество"...

Интересна корелация, а?

Интересно ми е колко от плюещите Сорос имат реално някаква представа какъв е точно и с какво се занимава? Далече съм от мисълта да го защитавам, но греховете, които му приписват няма нищо общо с реалните неща, за които би трябвало да бъде обвинен.
3.
Бря
26.11.2018 19:39:17
0
5
Тоя прилича на байкушевата мура, но не си отива. Сигурно има клонинги и го заменят на 10 години с нов
2.
И какво толкова станало?
26.11.2018 18:44:49
2
1
Добре и какво ще правим сега? По-безмислена статия не бях чел.
1.
007
26.11.2018 18:12:22
0
5
Хайде, днес булка, догодина люлка.
Сега в комшиите, утре и у нас.
Язъъъък за Истамбулската ДЕменция (грешката е вярна) и пропагандата на джендър-педерастия. Язъъъък!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Защо доц. Киселова заличи група, избрана от народа? Тя се оправда, че нямала такава сила Защо доц. Киселова заличи група, избрана от народа? Тя се оправда, че нямала такава сила Страхувате ли се, че може да излезе запис, от който да стане ясно, че някой ви е упражнил натиск, пита я водещият на „Панорама“ Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Питането сякаш беше прекалено трудно за 10 бона Ще има ли повишение на сметките за ток при либерализация на пазара Ще има ли повишение на сметките за ток при либерализация на пазара Енергийният министър Жечо Станков обясни, че евентуалната разлика ще бъде покривана от фонд, където ще влиза свръхпечалбата на дружествата Митничари с огромна находка Митничари с огромна находка Украинка скри пари и накити за над 200 бона Самоубиецът от Малко Търново е синът на бившия областен управител на Бургас Самоубиецът от Малко Търново е синът на бившия областен управител на Бургас 42-годишният Мартин Константинов сложи край на живота си след смъртоносен скок Втора жертва на насилника от Ямбол проговори, заплашил да й избие зъбите, ако не затвори телефона Втора жертва на насилника от Ямбол проговори, заплашил да й избие зъбите, ако не затвори телефона Неин роднина помолил Хюсеин да я изпрати до вкъщи от заведението, в което работела, но побойникът я нападнал на улицата Започва ремонт за сградата на ОДМВР Бургас за 5,87 млн.лева Започва ремонт за сградата на ОДМВР Бургас за 5,87 млн.лева Очаква се реалните строително-ремонтни дейности да стартират през май 2025 г., а финалът е планиран за 30 юни 2026 Злодеят, който уби майка си и скри тялото й в куфар, осъден Злодеят, който уби майка си и скри тялото й в куфар, осъден Наложено му е наказание от 8 години лишаване от свобода при строг режим Полицай с голям гаф Полицай с голям гаф Стреля по погрешка "Ще получа разрез на сърцето" "Ще получа разрез на сърцето" Венци Стефанов култов за футбола в България
Банков обир завърши с убийство на нападателя Банков обир завърши с убийство на нападателя Полицайка го гръмна в главата  "Аз не опипвам жени" "Аз не опипвам жени" Депардийо заяви, че не е насилник Полицай разстреля млад крадец Полицай разстреля млад крадец Екшънът стана на Балканите Пенсионира се? Пенсионира се? Форд излиза в заслужена почивка? Шокиращи кадри от Мианмар и Тайланд, над 140 са загиналите при земетресението Шокиращи кадри от Мианмар и Тайланд, над 140 са загиналите при земетресението  Рухнали са мостове и религиозни храмове Бедствено положение в... Бедствено положение в... Хърватия Чу ужасна новина Чу ужасна новина Семейна трагедия за Маркиньос Германското разузнаване тръби за нападение на Русия срещу НАТО, Европа била беззащитна Германското разузнаване тръби за нападение на Русия срещу НАТО, Европа била беззащитна Експертът по сигурността Йордан Божилов не отрече думите на ген. Залужни, че чл. 5 от договора на НАТО не работи и каза, че страните от ЕС не може да се защитят Трагедия до България Трагедия до България Ужасна новина в Турция В две несебърски училища ученици засадиха растения В две несебърски училища ученици засадиха растения „Искаме нашето училище да бъде не само място за знания, но и за грижа към природата“, споделиха шестокласниците от Свети Влас
Димо ГЯУРОВ Димо ГЯУРОВ В България извира от руски шпиони Виц на деня Виц на деня Първи учебен ден. Учителката:
-Ако някой иска да каже нещо, да вдигне ръка.
Петърчо вдига ръка:
-Кажи Петърчо.
-Проверявам как работи системата
Виц на деня Виц на деня -Парите или живота!
-Баце, аз съм женен. Какви пари, какъв живот.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Правилото за успешна връзка е да си имате доверие. Второто правило-трийте съобщенията.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори