×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Васил Големански е новият председател на Комисията за финансов надзор
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

14-годишна циганка роди сиамски близнаци от братовчед си, държи ги под ключ в Бургас


14-годишна циганка роди сиамски близнаци от братовчед си, държи ги под ключ в Бургас
Ромката Мария въртяла тайна любов с втория си братовчед
17 Ноември 2018, Събота, 02:02 ч.

Богдан и Янко са с обща кръвоносна система, единият е добре, другият - в кома


Сиамските близнаци Богдан и Янко са под ключ в социален дом в Бургас. До тях не се допуска никой друг освен семейството и всякаква информация за състоянието им е забранена. Това показа проверка на "България Днес".

Богдан и Янко се родиха през август 2016 г. Майката е 14-годишна ромка, а бащата - неин втори братовчед. Двамата въртят тайна любов, а тя лъсва, когато надува корема. Бременността й се проследява от лекари, но те не виждат аномалията заради остарялата техника в болницата в Сливен.

Тежък случай: 14-годишна роди сиамски близнаци, състоянието на бебенцата е драматично

"Мога само да кажа, че за сиамските близнаци се полагат перфектни денонощни грижи. Имаше решение те да не бъдат разделяни. Състоянието им не е обект на обществен интерес и такава информация не може да бъде давана", лаконична бе директорката на дома за медикосоциални грижи "Вяра, Надежда и Любов" в Бургас д-р Пепа Ралчева.

Майката Мария настоява отрочетата й да бъдат разделени, тъй като единият - Богдан, е добре и дори я разпознава, докато другият - Янко, е в кома от раждането си. Тя се надява поне Богдан да може да се прибере вкъщи и да си го отглежда.

В същото време здравни специалисти от всички области на медицината се обединиха около мнението, че такова разделяне е невъзможно. Бебетата имат обща кръвоносна и храносмилателна система.

Бабата на сиамските близнаци също търси начин да се радва на живо и здраво внуче. За целта е готова да продаде къщата си, за да събере пари за операция в САЩ.

В категории: Бургас


6
Коментара
Заплашват го с убийство
Заплашват го с убийство 27/03/2025, Четвъртък 22:03 0
Много е чувствителна
Много е чувствителна 27/03/2025, Четвъртък 21:48 0
Става бизнесмен
Става бизнесмен 27/03/2025, Четвъртък 21:18 0
Премериха му кръвното
Премериха му кръвното 27/03/2025, Четвъртък 21:10 0
Рибари хванаха "чудовище"
Рибари хванаха "чудовище" 27/03/2025, Четвъртък 20:40 2
Ядоса любимия си
Ядоса любимия си 27/03/2025, Четвъртък 20:18 0
Иска бой срещу Кобрата в...
Иска бой срещу Кобрата в... 27/03/2025, Четвъртък 20:03 0
Флагман.БГ Става много напечено в "Ергенът" Става много напечено в "Ергенът" 27/03/2025, Четвъртък 19:48 0
Показа огромно сърце
Показа огромно сърце 27/03/2025, Четвъртък 19:23 1
6
Коментара по темата
6.
17.11.2018 16:38:21
3
5
Имам няколко секси втори братовчедки, които искам да ги еба, ама ме е страх да не се родят болни деца...
5.
Моро
17.11.2018 14:35:35
0
8
Каква ромка жива циганка
4.
Kojo
17.11.2018 14:11:31
1
10
Циганин ли е,ако ще и като тази,която е бяла и не и личи си остава такъв.
Познавам много добри,умни дори висшисти от този етнос,но винаги с някоя си постъпка циганското ще проличи,кръвта вода не става
3.
Frrrr
17.11.2018 13:06:46
1
15
До 1: ако проследиш ще разбереш ,че по-голямата част от престъпленията, кражбите и простотийте са извършени от цигани. Тяхната ценнностна система ,интелект,манталитет и квото там се сетиш е са различни от нашите. В много от действията си те се отдалечават от понятието."човек"
Те пак са си разделени полпво на мъже и жени, но общността им не може да бъде квалифицирана под името "хора" , затова ги наричаме ясно и просто цигани. И това им наименование е достатъчно обобщително за тях :)
2.
S
17.11.2018 13:04:36
3
13
ЕТО ЗА КАКВО ПЛАШАМЕ ВСИЧКИ РАБОТЕЩИ НОРМАЛНИ ХОРА В ТАЗИ ДЪРЖАВА!!! ЕДИН НИСКО ОБРАЗОВАН, ДЕГЕНЕРИРАЩ ЕТНОС, В НАЙ НИСКАТА СТЕПЕН НА ОБЩЕСТВОТО, ПО БЛИЗКО ДО ПРИМАТИТЕ ОТКОЛКОТО ДО ЧОВЕКА!!!!! И ТЕЗИ СЪЩО СИГУРНО СА ПРИТЕСТИРАЛИ ЗА УВЕЛИЧАВАНЕ НА ПОМОЩИТЕ ЗА ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ!!!!! КЪДЕ Е СЕГА ТОЗИ ТОЛКОВА СЪСТРАДЕАТЕЛЕН ХЕЛЗИНКСКИ КОМИТЕТ?????? ПОНЯКОГА ВАЛЕРИ Е ПРАВ, НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В ТАЗИ ДЪРЖАВА ХОРАТА КОИТО ГОВОРЯТ ДИРЕКТНО ГИ ОБЯВЯВАТ ЗА ЛУДИ!!!!!! ЩО ЗА ЧОВЕК ТРЯБВА ДА СИ, КОГАТО ПРАВИШ ТАКИВА НЕЩА ПОНЕ ДА НЕ ВЗЕМЕШ ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ??????? ТЕ ЗА КРЪВОСМЕШЕНИЕ НЕ СА ЧУВАЛИ, НО ПОНЕ ЕЛЕМЕНТАРНА ЗДРАВНА КУЛТУРА ДА ИМАТ!!!!
1.
оффф...
17.11.2018 12:58:56
8
10
Когато човек направи нещо неморално, Флагман държат да уточнят, че той е циганин! За да може читателите на сайта да свързват думата "циганин" само с възмутителни постъпки.

Иначе когато българин направи престъпление или глупост, той е само "мъж", "жена", "човек"...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Заплашват го с убийство Заплашват го с убийство Колев с разтърсващи думи Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Според психиатъра д-р Владимир Сотиров обявеното от Еврокомисията е съвсем официална покана да превърнем параноята в норма Много е чувствителна Много е чувствителна Веселка от "Биг Брадър" с фраза за любовта Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Според Георгиева проверката на Европрокуратурата е заради това, че си е направила отвод по дело за разширението на „Чирен“, защото се чувства застрашена от Делян Пеевски Премериха му кръвното Премериха му кръвното Гришо победи трудно Серундоло за място на 1/2-финалите на Мастърс, българинът изцеди много сили Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости  Говорят ни как да се запасяваме с консерви и нещата са за психиатър, каза бившият председател на ДАНС  Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана В имота на ул. "Цар Симеон" I 21-годишният бургазлия кътал солидно количество суха тревна маса Фрапиращ инцидент във Варна Фрапиращ инцидент във Варна 80-годишен шофьор се вряза с колата си в магазин Колите на Google отново тръгват по българските пътища Колите на Google отново тръгват по българските пътища Те ще да обновят изображенията в навигационната система на компанията Безценна подправка изчезва заради климатичните промени? Безценна подправка изчезва заради климатичните промени? Традиционните ястия ще се променят, а вкусът им ще остава само в спомените
Става бизнесмен Става бизнесмен Модрич купи... Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Нашата цел е ясна: тя е да спечелим мир и трябва да поставим Украйна в най-добрата позиция за преговори, обяви Еманюел Макрон Рибари хванаха "чудовище" Рибари хванаха "чудовище" Интересна ситуация в САЩ Ядоса любимия си Ядоса любимия си На Синди не й остава време за годеника Иска бой срещу Кобрата в... Иска бой срещу Кобрата в... Фабио желае да се срещнат в Ипсуич Показа огромно сърце Показа огромно сърце Джордан има 6 титли от НБА, любимец е на милиони и прояви характер и извън спорта Жестоко природно бедствие удари... Жестоко природно бедствие удари... Боливия Нападение с нож в центъра на Амстердам Нападение с нож в центъра на Амстердам Полицията води разследване Фамилията на терорист №1 строи най-високата сграда в света Фамилията на терорист №1 строи най-високата сграда в света Тя ще се извисява на цели 1007 метра и ще струва 1,9 милиарда долара Трагедия край Хургада: Шестима загинаха при потъване на туристическа подводница в Червено море Трагедия край Хургада: Шестима загинаха при потъване на туристическа подводница в Червено море Сред жертвите има четирима руски граждани, 19 пътници са ранени
Бойко Борисов Бойко Борисов Изкълчих си пръста, но гласувах Радостин Василев да стане зам.-преседател на НС
Виц на деня Виц на деня - Ало, обаждам се само да ти кажа, че те обичам!
- Господине, объркали сте номера! Ние сме фабриката за ракия...
- Знам...!
Виц на деня Виц на деня - Асане, наеш ли английски?
- Да!
- Какво означава 7 days?
- Курасан...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори